Crash Landing on You1

Crash Landing on You

8,6
Południowokoreańska bogaczka przypadkiem ląduje w Korei Północnej — i w życiu pewnego żołnierza, który postanawia pomóc jej się ukryć.

Gdzie obejrzeć:

Reply 19882

Reply 1988

8,6
Nostalgiczna podróż do końca 1980 roku poprzez życie pięciu rodzin i ich pięciorga nastoletnich dzieci mieszkających w małej dzielnicy w Seulu.

Gdzie obejrzeć:

Goblin3

Goblin

8,7
W poszukiwaniu panny młodej, która złamie nieśmiertelną klątwę, 939-letni strażnik dusz spotyka ponurego żniwiarza i sprytnego ucznia z tragiczną przeszłością.

Gdzie obejrzeć:

Signal4

Signal

8,1
Detektywi z teraźniejszości i detektyw z przeszłości komunikują się za pośrednictwem walkie-talkie, aby rozwiązać sprawę, która od lat nie jest zamknięta.

Gdzie obejrzeć:

Cheese in the Trap5

Cheese in the Trap

7,4
Hong Seol i Yoo Jung uczęszczają do tego samego college'u, ale nie mogłyby się bardziej różnić. Hong Seol jest biedną, nielubianą studentką bez pieniędzy, podcz... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

A Korean Odyssey6

A Korean Odyssey

8,2
Pewne egoistyczne mityczne stworzenie pożąda ogromnej potęgi, ale okazuje się, że jest zdane na łaskę kobiety, która widzi stworzenia z innych światów.

Gdzie obejrzeć:

Chicago Typewriter7

Chicago Typewriter

7,5
Znany pisarz, Han Se Joo, nie może skończyć swojej kolejnej książki. Po traumatycznym wydarzeniu znajduje magiczną maszynę do pisania, która przenosi go w przes... pokaż więcej
What's Wrong with Secretary Kim8

What's Wrong with Secretary Kim

8,4
Rodzina Lee Young-Joona prowadzi dużą firmę, a on sam pracuje jako wiceprezes. Jest inteligentny, bogaty i przystojny, ale arogancki. Jego sekretarką jest Kim M... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

Her Private Life9

Her Private Life

7,7
Życie kuratorki sztuki zostaje zaburzone, gdy próbuje zachować w tajemnicy przed nowym dyrektorem swojej galerii swoją pasję: bycie zagorzałą fanką K-popu.

Gdzie obejrzeć:

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z