It's Okay to Not Be Okay1

It's Okay to Not Be Okay

8,6
Antyspołeczna pisarka i bezinteresowny opiekun ze szpitala psychiatrycznego, którym nigdy nie było po drodze z miłością, wzajemnie leczą swoje emocjonalne rany.

Gdzie obejrzeć:

Crash Landing on You2

Crash Landing on You

8,6
Południowokoreańska bogaczka przypadkiem ląduje w Korei Północnej — i w życiu pewnego żołnierza, który postanawia pomóc jej się ukryć.

Gdzie obejrzeć:

The King: Eternal Monarch3

The King: Eternal Monarch

8,4
Współczesny cesarz Korei przechodzi przez tajemniczy portal do równoległego świata, w którym spotyka zadziorną policjantkę.

Gdzie obejrzeć:

Mr. Sunshine4

Mr. Sunshine

8,4
Młody chłopak, który trafił do USA po ekspedycji na wyspę Ganghwa w 1871 roku, wraca do Korei w przełomowym punkcie historii i zakochuje się w arystokratce.

Gdzie obejrzeć:

Kingdom5

Kingdom

8,4
Zmarły król wraca do żywych i po świecie roznosi się tajemnicza choroba. Odważny książę musi teraz stawić czoła nowym wrogom, aby pokonać zło i uratować swój lu... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

Kroniki Arthdalu6

Kroniki Arthdalu

8,0
W mitycznej krainie zwanej Arth mieszkańcy starożytnego miasta Arthdal i okolicznych regionów rywalizują o władzę, budując nowe społeczeństwo.

Gdzie obejrzeć:

Itaewon Class7

Itaewon Class

8,5
Były skazaniec i jego przyjaciele rywalizują z potężną korporacją, która utrudnia im realizację marzeń związanych z ich ulicznym barem w barwnej seulskiej dziel... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

A Korean Odyssey8

A Korean Odyssey

8,2
Pewne egoistyczne mityczne stworzenie pożąda ogromnej potęgi, ale okazuje się, że jest zdane na łaskę kobiety, która widzi stworzenia z innych światów.

Gdzie obejrzeć:

Black9

Black

8,0
Ponury Kosiarz, detektyw i kobieta, która potrafi przewidzieć śmierć, wpadają w potencjalnie śmiertelną pułapkę i odkrywają mroczne tajemnice sprzed lat.
Rookie Historian Goo Hae-Ryung10

Rookie Historian Goo Hae-Ryung

8,2
Niepokorna Goo Hae-ryung rozpoczyna karierę naukową na dworze dynastii Joseon, gdy rząd rekrutuje kobietę historyka.

Gdzie obejrzeć:

Memories of the Alhambra11

Memories of the Alhambra

7,7
Dyrektor firmy inwestycyjnej szuka twórcy nowatorskiej gry wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną. Na jego drodze staje jednak kobieta prowadząca hostel w Hi... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

Hi Bye, Mama!12

Hi Bye, Mama!

8,2
Duch kobiety dostaje szansę, aby na 49 dni wrócić do świata żywych. Postanawia odwiedzić córeczkę i męża, który zdążył ponownie się ożenić.

Gdzie obejrzeć:

Vagabond13

Vagabond

8,5
Kaskader Cha Dal-geon zostaje wplątany w tragiczną katastrofę lotniczą i odkrywa krajowy skandal korupcyjny. Go Hae-ri, najstarsza córka zmarłego żołnierza piec... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

One Spring Night14

One Spring Night

8,4
Gdy Lee Jeong-in i Yu Ji-ho się spotykają, dzieją się rzeczy niezwykłe. Może to dlatego, że zaczęła się wiosna, a wtedy wszystko jest możliwe?

Gdzie obejrzeć:

Love Alarm15

Love Alarm

8,5
W świecie, w którym aplikacja informuje użytkowników, że podobają się komuś w okolicy, Kim Jojo przeżywa pierwszą miłość i próbuje pokonać przeciwności losu.

Gdzie obejrzeć:

Mystic Pop-up Bar16

Mystic Pop-up Bar

8,1
W tym tajemniczym, nocnym lokalu gastronomicznym, prowadzonym przez równie tajemniczą kobietę i jej pomocnika, klienci znajdują miejsce, w którym mogą odetchnąć... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

Prison Playbook17

Prison Playbook

8,3
Tuż przed debiutem w pierwszej lidze baseballu znakomity miotacz ląduje w więzieniu, gdzie poznaje prawa rządzące jego nową rzeczywistością.

Gdzie obejrzeć:

Possessed18

Possessed

7,6
Niechętnie używająca swojego daru jasnowidz sprzymierza się z opryskliwym detektywem o łagodnym sercu, by pomóc mu w rozwiązywaniu spraw dzięki swoim zdolnościo... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

Abyss19

Abyss

8,3
Go Se Yeon to twarda, utalentowana i bezkonkurencyjnie piękna pani prokurator, która pewnego dnia umiera w tajemniczych okolicznościach. Podobny los spotyka jej... pokaż więcej

Gdzie obejrzeć:

My Country: The New Age20

My Country: The New Age

7,6
Akcja rozgrywa się w burzliwym czasie upadku Goryeo i założenia Joseon, dwóch byłych przyjaciół mierzy się ze sobą o kobietę i przyszły kształt narodu.

Gdzie obejrzeć:

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z