Piękniejsza niż Ty

Piękniejsza niż Ty

8,7
Komedia
Dramat
2022
Turcja
Efsun, która pracuje jako dermatolog, mieszka spokojnie na farmie z ojcem w wiosce w Gaziantep. Jej matka opuściła ją i jej ojca w młodym wieku i przeniosła się do Stambułu i stała się jednym z najważniejszych tureckich chirurgów plastycznych. Efsun nagle otrzymuje wiadomość od matki, której nie widziała od 12 roku życia. Jej matka jest na łożu śmierci i chce ją zobaczyć po raz ostatni. Zaprasza Efsun do Stambułu, wysyłając swojego kierowcę. Efsun, która jedzie do Stambułu, aby zobaczyć się z matką, czeka wielka niespodzianka. Jej matka, właścicielka największej kliniki estetycznej w Stambule, prosi Efsun o pracę w klinice i zmusza ją do tego. Jakby tego wszystkiego było mało, Emir, którego uważa za kierowcę, jest w rzeczywistości synem partnerki matki, Kayi Bey. Emir, przystojny i charyzmatyczny chirurg, myśli, że Efsun przybyła, aby odebrać mu klinikę i rozpoczyna z nią walkę.
Step

Step

6,4
Kryminał
Dramat
2018
Turcja
Doświadczony szef policji Seyfi i nowicjusz Nuri Pamir rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa dziecka w mieście. Sprawa prowadzi ich do pana Abbasa i jego pięknej córki Dilary, którzy są dobrze znanymi osobami w swoim środowisku i jedną z najbogatszych rodzin w okolicy. Kto zamordował dziecko? Dlaczego doszło do tragedii? Czy sprawcy są kryci przez lokalne elity? Pytań jest wiele, a czasu na znalezienie odpowiedzi - coraz mniej...

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Braterska rozgrywka

Braterska rozgrywka

8,6
Akcja
Dramat
2016
Turcja
Adaptacja filmu „Infiltracja”. Sarp, adept szkoły policyjnej, przenika do środowiska mafijnego, zaś wychowywany przez mafijnego bossa Mert zostaje oficerem policji i infiltruje grupę komendanta Yusufa, dla której pod przykrywką pracuje Sarp. Mężczyźni stoją po dwóch stronach prawa nie wiedząc, iż łączy ich więcej niż udział w mafijnych porachunkach.
Wieczna Miłość

Wieczna Miłość

7,8
Dramat
2015
Turcja
"Kara Sevda" opowiada o miłości dwojga ludzi - pochodzącego z ubogiej rodziny Kemala (Burak Özçivit) oraz zamożnej Nihan (Neslihan Atagül Doğulu). Akcja rozgrywa się w Stambule. Młodzi poznają się w autobusie, w którym Nihan ma problem ze skasowaniem biletu - to bowiem jej pierwszy raz w komunikacji miejskiej. Pomaga jej Kemal. Nihan zaczyna malować portret nowo poznanego mężczyzny. Miesiąc później Kemal zauważa w galerii handlowej swoją podobiznę zapowiadającą wystawę artystyczną. Wkrótce para znowu się spotyka i zakochuje w sobie. Niestety, ich miłość nie będzie łatwa. Pojawi się inny mężczyzna i problemy związane z różnicami w ich statusie społecznym.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Maleńkie morderstwa

Maleńkie morderstwa

6,0
Dramat
Tajemnica
2017
Turcja
Utrzymany w klimacie "Gotowych na wszystko" serial o czterech dojrzałych kobietach, których łączy licealna znajomość. Od pierwszego odcinka śledzimy postępy w dochodzeniu dotyczącym śmierci na podmiejskim osiedlu i wraz z zeznaniami kolejnych świadków cofamy się do wydarzeń, które doprowadziły do zdarzenia.
Płomienie pożądania

Płomienie pożądania

8,2
Dramat
2016
Turcja
Wielowątkowa opowieść o rodzinnych perypetiach i miłości, która nie gaśnie mimo lat. Od dziecka zakochana w Kerimie Hülya jest gotowa na wszystko, żeby stworzyć z nim rodzinę, mężczyzna jednak nie od razu gotów jest odwzajemnić jej uczucia.

Gdzie obejrzeć:

CANAL+ online
Ezel

Ezel

8,4
Kryminał
Dramat
2009
Turcja
Mężczyzna, który będąc zdradzonym przez najbliższych przyjaciół, zostaje skazany na pobyt w więzieniu, w niezwykłych okolicznościach opuszcza je, a następnie zmienia swój wygląd i tożsamość, by powrócić i dokonać zemsty na wszystkich, którzy go wykorzystali.
Mehmed Zdobywca

Mehmed Zdobywca

6,8
Dramat
Reality
2018
Turcja
W 1451 roku po otrzymaniu wiadomości o śmierci ojca Mehmed wyrusza z Manisy do stolicy w Edirne mając w głowie jeden cel… podbicie Konstantynopola. Na drodze do jego realizacji czekają jednak na niego poważne przeszkody. Starożytne miasto wielokrotnie było oblegane, ale żadne armaty nie zdołały skruszyć jego murów, a żaden wrogi statek nie zdołał przedostać się przez gigantyczny łańcuch zagradzający dostęp do zatoki Złoty Róg. Na dodatek, jeżeli Mehmed chce zdobyć miasto będzie musiał zmierzyć się nie tylko z imperium bizantyjskim i stojącym za nim chrześcijańskim światem, ale również z opozycją w swoim kraju w osobie potężnego wezyra Halila Pashy. Wielki Sułtan, wykazując się mądrością i dojrzałością wykraczającą poza swój młody wiek, dzięki strategicznemu geniuszowi i wierze w zwycięstwo, pokonuje jednak wszelkie przeszkody. Dwa lata po wstąpieniu na tron rozpoczyna oblężenie miasta i po 53 dniach dokonuje niemożliwego i zdobywa Konstantynopol. Spełniając swoje największe marzenie na zawsze zapisuje się w historii. Po tym dniu sułtan Mehmed Khan, znany jako Zdobywca, otwiera nową epokę i kładzie fundamenty pod wielkie imperium, które przetrwa wieki.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Miłość i przeznaczenie

Miłość i przeznaczenie

7,7
Dramat
2019
Turcja
Niezwykła historia miłosna o mężczyźnie wywodzącym się z biednej rodziny i kobiecie, której los jest skomplikowany bardziej, niż się wydaje. Serial o tym, że ludzkie przeznaczenie zaczyna się w domu, w którym się urodziliśmy.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Kuzgun

Kuzgun

7,8
Akcja
Dramat
2019
Turcja
Po niesprawiedliwym aresztowaniu ojca młody chłopak zostaje oddzielony od rodziny i zmuszony do życia na ulicy. Dwadzieścia lat później powraca, żeby się zemścić za minione zdarzenia.
Narzeczona ze Stambułu

Narzeczona ze Stambułu

7,4
Dramat
2017
Turcja
Faruk zakochuje się w pieśniarce Süreyyi, którą poznaje w Stambule. Po ślubie kobieta zamieszkuje z ukochanym w jego rodzinnym domu w Bursie, gdzie niepodzielne rządy sprawuje władcza nestorka rodu, Esma. Zdobycie szacunku i uznania w oczach Esmy jest dla Süreyyi trudnym wyzwaniem.

Gdzie obejrzeć:

CANAL+ online
Zakazany owoc

Zakazany owoc

6,7
Dramat
2018
Turcja
Pełna intryg i manipulacji telenowela skupiająca się wokół postaci Halita Arguna, kochliwego biznesmena i jego drugiej (wkrótce byłej) żony Ender. Innym wątkiem serialu jest rozwijająca się relacja między nieśmiałą Zeynep a jej nowym przystojnym szefem, Alihanem.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Naucz mnie kochać

Naucz mnie kochać

6,0
Dramat
Telenowele
2016
Turcja
Leyla i Alper, obydwoje po trudnych życiowych przejściach, spotykają się w dramatycznych okolicznościach. Kobieta ucieka z własnego ślubu i wskakuje do najbliższego samochodu, który okazuje się własnością Alpera. Ten zostaje zmuszony do pomocy Leyli. Od tej pory zaczyna się ich wspólna przygoda, w której nie brakuje nawarstwiających się problemów.
Marzę o Tobie

Marzę o Tobie

4,0
Dramat
Komedia
2018
Turcja
Wychowany w domu starców Yağmur zostaje opiekunem pewnej starszej pani i zakochuje się w jej córce, pięknej Melek. Pani Rukiye postanawia pomóc chłopakowi w zdobyciu serca swojej córki, mając nadzieję, że zatrzyma tym chcącą wracać do ojca do Niemiec Melek przy sobie.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Dumna miłość

Dumna miłość

Dramat
Turcja
O serce mieszkającej w Stambule Zeynep walczy zakochany w niej od dzieciństwa Murat oraz zamożny i czarujący spadkobierca Kenan. Kobieta ma dylemat i nie wie, kogo wybrać. Obydwaj mężczyźni zaczynają rywalizować o serce i względy Zeynep.
Miłosne potyczki

Miłosne potyczki

8,7
Komedia
Dramat
2016
Turcja
Młoda Hayat, na skutek pomyłki z zamianą CV otrzymuje pracę w firmie z branży tekstylnej. Zwraca na siebie uwagę szefa, którego poznała wcześniej w zaskakujących okolicznościach

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Zranione ptaki

Zranione ptaki

7,2
Dramat
Telenowele
2019
Turcja
Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Meryem i Ömer kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić „bratu” spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Ömer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Ömera?

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Przysięga

Przysięga

6,0
Dramat
Familijne
2019
Turcja
Reyhan przystaje na prośbę wuja i decyduje się na ślub z rozsądku z prowadzącym dotąd beztroskie życie Emirem. Przymuszony do ślubu mężczyzna stara się doprowadzić do rozwiązania małżeństwa. Jednak z biegiem czasu relacja łącząca go z Reyhan zaczyna ulegać zmianie.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Więzień Miłości

Więzień Miłości

9,0
Dramat
Telenowele
2016
Turcja
Omer, żeby uszczęśliwić chorą siostrę, decyduje się na udawane małżeństwo.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Promyk nadziei

Promyk nadziei

9,0
Dramat
Familijne
2019
Turcja
Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar (w tej roli znana z serialu „Elif” Isabella Damla Güvenilir) jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy...

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD
Elif

Elif

5,2
Dramat
Familijne
2014
Turcja
Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Tymczasem choroba zmusza Melek do oddania córki pod opiekę przyjaciółki. Ta zabiera dziewczynkę do domu rodziny Emiroğlu, gdzie Elif zmuszona jest do życia w miejscu, którego nie zna i z obcymi jej ludźmi.

Gdzie obejrzeć:

TVP VOD