Zobacz zwiastun

Cytadela

7,4

Citadel

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 6

1. Ludzka zagadka

27.04.2023
Mason Kane i Nadia Sinh – czołowi agenci niezależnej organizacji szpiegowskiej Cytadela – zderzają się z nikczemnym, nowym syndykatem – Manticore – co prowadzi do katastrofy. Osiem lat później Mason Kane wiedzie spokojne życie jako „Kyle Conroy”, nie pamiętając swojej przeszłości. Aż pewnego dnia stary kolega prosi go o pomoc w powstrzymaniu teraz potężnej Manticore przed stworzeniem nowego porządku świata.

2. Szpiedzy pojawiają się w nocy

27.04.2023
Kyle i Bernard udają się do Nowego Jorku, aby ukraść skrzynię Citadel X z kwatery głównej Manticore, zanim będzie za późno. Później Kyle dowiaduje się, że postać z jego przeszłości wciąż żyje i ryzykuje wszystko, aby ją odnaleźć.

3. Cienie bez granic

4.05.2023
Gdy Kyle i Nadia trafiają do bezpiecznej kryjówki, powoli wypływają fragmenty ich wspólnej przeszłości. Wkrótce ustalają, że ich były sojusznik, który mógłby powstrzymać Mantykorę, jest uwięziony w obiekcie w Maroku. By go uwolnić, muszą poprosić o pomoc bossa miejscowych bandytów, jednak ich misja zostaje zagrożona, gdy na jaw wychodzi coraz więcej tajemnic.

4. Powiedz jej wszystko

11.05.2023
Po szokującym odkryciu dawnej tożsamości Abby dowiadujemy się o dawnych uwikłaniach między Masonem, Nadią i Celeste oraz o przerażającej decyzji, która odbija się echem do dziś. W międzyczasie Nadia i Kyle lądują w posiadłości Manticore w Maroku i ryzykują życie, by uwolnić swojego kolegę szpiega. Ale powitanie ich bohatera jest krótkotrwałe, ponieważ są zmuszeni zmierzyć się z niebezpiecznym oskarżeniem.

5. Czas czyni nas wrogami

18.05.2023
Nadia, Kyle i Carter są zmuszeni współpracować, aby uciec z Manticore i chronić Sprawę X, ale podejrzenie wobec jednego z naszych bohaterów osiąga punkt wrzenia, co prowadzi do wybuchowego rozliczenia.

6. Odcinek 6

25.05.2023

Obsada

Richard Madden

Mason Kane / Kyle Conroy

Priyanka Chopra Jonas

Nadia Sinh

Ashleigh Cummings

Abby Conroy

Roland Møller

Anders Silje / Davik Silje

Osy Ikhile

Carter Spence

Caoilinn Springall

Hendrix Conroy

Lesley Manville

Dahlia Archer

Stanley Tucci

Bernard Orlick

Moira Kelly

Joe

Nikki Amuka-Bird

Grace Helgoff

Gráinne Good

Valeria

Sara Martins

Sandra

Kineta Kunutu

Billie

Leo Ashizawa

Yamazaki

Leo Woodall

Duke

Laëtitia Eïdo

Cristoph

Lev Gorn

Gregor Yovanavich

Gianfranco Terrin

Italian Doctor

Spencer Mulligan

Gregor's Handler

Timothy Busfield

Therapist Simmons

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Cytadela?
Serial Cytadela możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial Cytadela jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Cytadela nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Cytadela?
Osiem lat temu Cytadela upadła. Niezależna globalna agencja szpiegowska – której zadaniem było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim ludziom – została zniszczona przez agentów Manticore, potężnego syndykatu manipulującego światem z ukrycia. Wraz z upadkiem Cytadeli elitarni agenci Mason Kane i Nadia Sinh ledwo uszli z życiem, a ich pamięć została wymazana. Od tamtej pory funkcjonują w ukryciu, budując nowe życie pod nowymi tożsamościami, nieświadomi swojej przeszłości.
Ile odcinków ma serial Cytadela?
Serial Cytadela ma łącznie 6 odcinów oraz 1 sezon.
Kto jest w obsadzie serialu Cytadela?
W obsadzie serialu Cytadela znajdują się między innymi:
Richard Madden jako Mason Kane / Kyle Conroy (6 odcinków), Priyanka Chopra Jonas jako Nadia Sinh (6 odcinków), Ashleigh Cummings jako Abby Conroy (6 odcinków), Roland Møller jako Anders Silje / Davik Silje (6 odcinków), Osy Ikhile jako Carter Spence (6 odcinków), Caoilinn Springall jako Hendrix Conroy (6 odcinków), Lesley Manville jako Dahlia Archer (6 odcinków), Stanley Tucci jako Bernard Orlick (6 odcinków), Moira Kelly jako Joe (5 odcinków), Nikki Amuka-Bird jako Grace Helgoff (3 odcinki), Gráinne Good jako Valeria (3 odcinki), Sara Martins jako Sandra (3 odcinki)

Seriale podobne do: Cytadela

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z