Madlax

4,7

マドラックス

Odcinki: 26

1. Gun Dance -dance-

5.04.2004
Po utracie wszystkich towarzyszy, młody wojownik Galza Pete próbuje uniknąć kordonów rojalistów i dostać się w bezpieczne miejsce. Jego szanse są raczej niewielkie, ale dziwna młoda kobieta, która pojawia się znikąd, samotnie rozprawia się ze swoimi prześladowcami, ale wciąż nie chce mu powiedzieć swojego imienia, może nieco zmienić sytuację...

2. Crimson Moon -crimson-

12.04.2004
Życie Margaret Burton toczy się jak zwykle, to znaczy bez żadnych zmian w zasięgu wzroku, aż do dnia, w którym prezent jej byłej nauczycielki Vanessy Rene sprawia, że jedno z jej pozornie na zawsze utraconych wspomnień powraca.

3. Blue Moon -moon-

19.04.2004
Madlax zostaje przydzielona do zamordowania naczelnego dowódcy rojalistów, Guena McNichola, ale coś ją niepokoi: klientem w tym przypadku jest sam komandor McNichol.

4. Temptation -ask-

26.04.2004
Koleżanka Margaret z klasy, Anna Moré, zabija własnego ojca, a następnie wychodzi przez okno na trzecim piętrze. Policyjny śledczy Maclay Marini jest przekonany, że istnieje powód tego morderstwa i jest gotów dać z siebie wszystko, aby znaleźć prawdę.

5. Non-Existent -none-

3.05.2004
Chłopiec z Nafrece, Chris Krana, potajemnie podróżuje do Gazth-Sonika w nadziei na spotkanie z ojcem, o którym wiedział tylko ze słów zmarłej matki. A ponieważ ojcem Chrisa jest Min Durk, przywódca Galzy, Madlax zostaje zatrudniony jako jego ochroniarz.

6. Will -leave-

10.05.2004
Koleżanka z klasy zaprasza Margaret na wieczór, ale jej wszechwiedząca służąca Elenore wkrótce dowiaduje się, że na liście gości znajdują się również podejrzane osoby...

7. Picture Book -nature-

17.05.2004
Za sugestią Vanessy Margaret zatrudnia Erica Gillaina, bibliodetekstę, którego zadaniem jest poszukiwanie rzadkich rękopisów, aby znaleźć kolejną kopię jej "książki obrazkowej". Wkrótce staje się dla niego jasne, że podróż do Gazth-Soniki jest konieczna.

8. Soul Word -soul-

24.05.2004
Enfant wykazał zainteresowanie śledztwem Gillaina i chociaż Madlaxowi udało się raz uratować mu życie, podróż do strefy walki, gdzie mieszkają ludzie, którzy rzekomo wiedzą coś o Księdze, wciąż leży przed nimi.

9. Remaining Scent -scent-

31.05.2004
Luciano, przyjaciel i kolega Madlaxa, postanawia na dobre opuścić Gazth-Sonika i jego firmę, ale wcześniej musi wykonać ostatnie zadanie w Nafrece...

10. Erosion -dive-

7.06.2004
Wstrząśnięta niezamierzoną podsłuchaną rozmową, Vanessa desperacko szuka jakiegokolwiek dowodu na zaangażowanie Bookwald Industries w wojnę Gazth-Sonikan. Ponieważ oficjalne dane wydają się nienaganne, prosi o pomoc znajomego hakera Badgisa.

11. Foreign Country -object-

14.06.2004
Przed anulowaniem połączenia Badgis zdołał zapisać pobrane dane na losowym terminalu, który "zdarza się" należeć do nastolatka z Gazth-Sonikan. Chcąc zobaczyć dane, Vanessa natychmiast tam podróżuje.

12. Lost Will -close-

21.06.2004
Uratowana w ostatniej sekundzie przez Madlaxa, Vanessa zamierza jednak upublicznić dane, które odkryła, i chociaż Madlax uważa taką lekkomyślność za niebezpieczną, jakoś nie udaje jej się tego zrobić.

13. Awakening Sound -awake-

28.06.2004
W Nafrece Margaret spotyka Carrosseę Doon, która może wiedzieć coś o jej Księdze. W Gazth-Sonika Vanessa desperacko szuka klucza szyfrującego, aby odblokować dane, ale nagły telefon od SSS zakłóca jej plany.

14. Forgotten Memory -memory-

5.07.2004
Po wejściu w pułapkę Enfanta, Madlax pozostaje fizycznie nietknięta, ale wydaje się, że ponownie straciła wspomnienia. Tymczasem w Nafrece Księga Małgorzaty przyciąga do siebie nowe nieznane siły...

15. False Dispute - camouflage -

12.07.2004
Działania Vanessy i Limeldy Jorg przywróciły wspomnienia Madlax, jednak wciąż jest zaniepokojona tym, co na krótko zobaczyła, gdy uruchomiła "pułapkę".

16. Gun Rhyme -moment-

19.07.2004
Madlax i SSS znajdują wydawcę, który jest gotów ujawnić dane, które Vanessa znalazła na temat zaangażowania Bookwalda w Gazth-Sonika, ale najwyraźniej oboje nie doceniają mocy Enfanta...

17. Instant Death -reunion-

26.07.2004
Vanessie i Madlaxowi udaje się uciec, ale Enfant wkrótce wrabia ich w morderstwo członka rodziny królewskiej, zmuszając ich do ukrycia się w strefie walki. Margaret, która widziała to w wiadomościach, natychmiast udaje się do Gazth-Sonika, w towarzystwie Elenore i Carrossei Doon.

18. Double Separation -duo-

2.08.2004
Wszystkie utwory są w ruchu: Limelda desperacko próbuje poradzić sobie z prawdą o całym swoim życiu, Madlax szuka prawdy o swojej przeszłości, Margaret jest gotowa poradzić sobie z Enfantem, jeśli pomogą jej znaleźć Vanessę, a sama Vanessa pośpiesznie uczy się strzelać.

19. Target Book -holy-

9.08.2004
Walcząc przez wszystkie kordony i linie frontu, Madlax i Margaret starają się spotkać jedyną osobę, która może podzielić się z nimi wiedzą o Świętej Księdze Małgorzaty i ich własnych losach. Tymczasem Carrossea również wykonuje nieoczekiwany ruch.

20. True Fight -wish-

16.08.2004
Wbrew wszelkim zwyczajom i tradycjom Madlax otrzymuje prawo do ujawnienia niewielkiej części swojej przeszłości. Ale czy będzie w stanie sobie z tym poradzić? I czy to naprawdę cała prawda?

Obsada

Satsuki Yukino

Toshiyuki Morikawa

Houko Kuwashima

Sanae Kobayashi

Masashi Ebara

Aya Hisakawa

Tomoko Kaneda

Miyu Irino

Ai Uchikawa

Kotono Mitsuishi

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Madlax?
Serial Madlax nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Madlax jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Madlax nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Madlax?
W kraju Gazth-Sonika szaleje wojna domowa. Tam najemnik o imieniu Madlax wykonuje swój zawód, z niemal nadprzyrodzonymi umiejętnościami. W pozornie spokojnym kraju Nafrece, Margaret Burton wiedzie spokojne życie. Jakkolwiek odrębne może się wydawać ich życie, łączy ich więź tajemnicy i święta księga, której poszukuje również mroczna organizacja Enfant. Gdy Margaret i Madlax podążają ścieżką swojego przeznaczenia, coraz bardziej zbliżają się do odkrycia prawdy - bez gwarancji, że jest to prawda, którą mogą znieść, aby się jej nauczyć.
Ile odcinków ma serial Madlax?
Serial Madlax ma łącznie 26 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Madlax jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Madlax jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Madlax?
W obsadzie serialu Madlax znajdują się między innymi:
Satsuki Yukino jako (26 odcinków), Toshiyuki Morikawa jako (26 odcinków), Houko Kuwashima jako (26 odcinków), Sanae Kobayashi jako (26 odcinków), Masashi Ebara jako (26 odcinków), Aya Hisakawa jako (26 odcinków), Tomoko Kaneda jako (26 odcinków), Miyu Irino jako (26 odcinków), Ai Uchikawa jako (26 odcinków), Kotono Mitsuishi jako (1 odcinek)

Seriale podobne do: Madlax

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z