Zobacz zwiastun

Yellowjackets

7,6

Yellowjackets

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 10

1. Odcinek 1

26.03.2023
Dwa miesiące po zimie ci, którzy przeżyli, zmagają się ze spadającymi racjami żywnościowymi, niskim morale i ostatnią katastrofalną próbą wyrzucenia kolegi z drużyny z gry. Shauna bada rynek wtórny pamiątek po Yellowjackets, podczas gdy Taissa, Misty i Natalie szukają najlepszych przyjaciół, zarówno starych, jak i nowych. Dla tych z was, którzy prowadzą księgę statystyk: Lottie Matthews wchodzi z ławki.

2. Odcinek 2

2.04.2023
Yellowjackets ledwo przetrwali lato w lesie, ale teraz, gdy zima zaczyna gryźć, zobaczymy, czy głód i desperacja przerodzą się w pełną psychozę. Chociaż może istnieć lub nie mroczna i potężna siła zamieszkująca pustynię, ich przetrwanie może zależeć od tego, w co zdecydują się wierzyć. Tymczasem, dwadzieścia pięć lat później, każdy ocalały musi zadać sobie pytanie – czy ciemność nadchodzi po nich, czy też pochodzi od nich?

3. Odcinek 3

9.04.2023
Dziewczyny doświadczają niezwykłego kaca. Shauna uczy się dreszczyku emocji związanych z wynajmem samochodów typu peer-to-peer. Natalie bada klasę Lottie z apiologii emocjonalnej. Tai zastanawia się, Misty uderza w pełne morze, a ty nigdy nie uczestniczyłeś w baby shower, takim jak ten, który rzucają tutaj Yellowjackets.

4. Odcinek 4

16.04.2023
Przeżyj swoją młodość, ruszając w drogę! Wybierz się w podróż z dzieckiem! Jedź na wakacje z nowym przyjacielem! Autostop, jeśli musisz! Tylko upewnij się, że masz dobrą listę odtwarzania na przejażdżkę. Kilka rekomendacji od nas: "Anything You Can Do", "You Get What You Give", "Instinct", słynna kompozycja Franka Comstocka, ale absolutnie nic z "Starlight Express".

5. Odcinek 5

23.04.2023
Dobra, Fellowjackets, powstańcie i błyszczejcie i nie zapomnijcie o swoich botkach, bo tam jest coooold. Misty robi skok wiary w swojego ukochanego, Natalie i Lottie grają w grę poddania się, Shauna niespodziewanie staje się randkowa, a Tai szuka rekomendacji filmowej.

6. Odcinek 6

7.05.2023
Uwięzieni w środku w śnieżny dzień, Yellowjackets wracają do najważniejszych wydarzeń, upokorzeń i traum "Klasy zdrowia". Tai i Van pomagają sobie nawzajem w przewijaniu do tyłu, Misty odkrywa dołączenie do klasycznego kosmicznego amerykańskiego tribute bandu, Lisa pomaga Natalie karpić dzień, a Shauna dostaje pop-quiz na temat jej zadania czytania ciasteczek.

7. Odcinek 7

14.05.2023
Czasami najlepszą terapią jest podkręcanie hitów do jedenastu, więc dziś badamy hardkorowy ruch odrodzenia opieki nad dziećmi, teatralne numery birdcore o godzinie 11, niektóre późne hity ery Renovationwave (zadzwoń do nas o spinoff!), duety kwiatowe i klasyczną płytę na żywo. Na pustyni trener Scott robi świetne wrażenie Karla Havoca dla niezachwyconej Misty.

8. Odcinek 8

21.05.2023

9. Odcinek 9

28.05.2023

10. Odcinek 10

Obsada

Melanie Lynskey

Shauna Sadecki

Tawny Cypress

Taissa Turner

Christina Ricci

Misty Quigley

Juliette Lewis

Natalie Scatorccio

Sophie Nélisse

Teen Shauna Shipman

Jasmin Savoy Brown

Teen Taissa Turner

Sophie Thatcher

Teen Natalie Scatorccio

Samantha Hanratty

Teen Misty Quigley

Steven Krueger

Ben Scott

Warren Kole

Jeff Sadecki

Courtney Eaton

Teen Lottie Matthews

Liv Hewson

Teen Vanessa 'Van' Palmer

Kevin Alves

Travis Martinez

Ella Purnell

Jackie Taylor

Alexa Barajas

Teen Mari

Sarah Desjardins

Callie

Lauren Ambrose

Vanessa 'Van' Palmer

Simone Kessell

Lottie Matthews

Jane Widdop

Laura Lee

Rukiya Bernard

Simone

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Yellowjackets?
Serial Yellowjackets możesz legalnie obejrzeć na CANAL+ online.
Ile kosztuje Canal+online? Pakiet 45zł miesięcznie pozwala na oglądanie oryginalnych produkcji Canal+, jak również dokumentów, w tym seriali i filmów na licencji. Oprócz tego oferuje dostęp do programów life style, kanałów na żywo oraz wydarzeń sportowych, m.in: wybrane mecze Premier League, NBA. W przypadku tego pakietu istnieje możliwość 6 miesięcznej opłaty w wysokości 180 zł. Natomiast jeśli kogoś nie interesują wydarzenia sportowe może skorzystać z pakietu CANAL+ SERIALE I FILMY za 29zł miesięcznie. Wielkim plusem Canal+online jest możliwość dokupienia dostępu do innych platform i usług, które łączą się w pakiety w przystępnych cenach. Co ważne, z Canal+online można korzystać za granicą, na terenie UE jeśli usługa zostanie wykupiona w Polsce, z polskiego konta bankowego.
Czy serial Yellowjackets jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Yellowjackets nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Yellowjackets?
Serial, będący połączeniem epopei przetrwania, horroru psychologicznego i dramatu o dojrzewaniu, opowiada historię drużyny utalentowanych piłkarek - uczennic szkoły średniej, które (nie)szczęśliwie przeżyły katastrofę lotniczą w odległej północnej dziczy. Serial śledzi ich losy - od skomplikowanej, ale prężnie działającej drużyny do dzikich klanów, jak również ich życie, które próbują ułożyć sobie na nowo prawie 25 lat później.
Ile odcinków ma serial Yellowjackets?
Serial Yellowjackets ma łącznie 19 odcinów oraz 2 sezony.
Kto jest w obsadzie serialu Yellowjackets?
W obsadzie serialu Yellowjackets znajdują się między innymi:
Melanie Lynskey jako Shauna Sadecki (19 odcinków), Tawny Cypress jako Taissa Turner (19 odcinków), Christina Ricci jako Misty Quigley (19 odcinków), Juliette Lewis jako Natalie Scatorccio (19 odcinków), Sophie Nélisse jako Teen Shauna Shipman (19 odcinków), Jasmin Savoy Brown jako Teen Taissa Turner (19 odcinków), Sophie Thatcher jako Teen Natalie Scatorccio (19 odcinków), Samantha Hanratty jako Teen Misty Quigley (19 odcinków), Steven Krueger jako Ben Scott (19 odcinków), Warren Kole jako Jeff Sadecki (19 odcinków), Courtney Eaton jako Teen Lottie Matthews (19 odcinków), Liv Hewson jako Teen Vanessa 'Van' Palmer (19 odcinków)

Seriale podobne do: Yellowjackets

Odkrywaj podobne seriale

Seriale nagrodzone w 2022 roku

Kinga Kozłowska26 seriali

Seriale z motywem katastrofy

Kinga Kozłowska11 seriali

Seriale z grupą kobiet

Kinga Kozłowska32 seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z