Zobacz zwiastun

Harlem

8,0

Harlem

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Odcinek 1

2.02.2023
Rozpoczynając sezon pierwszy, Camille i Ian znajdują się na rozdrożu, Quinn przygotowuje się do pierwszej randki z osobami tej samej płci, Angie próbuje zakończyć swoją złą passę, a Tye próbuje nawiązać prawdziwy związek.

2. Odcinek 2

2.02.2023
Camille staje twarzą w twarz z Jamesonem, Tye dowiaduje się, że jest na ostrzegawczym portalu randkowym, Angie znajduje szczęście w nieruchomościach, a Quinn bada swój związek z Isabelą.

3. Odcinek 3

9.02.2023
Camille i Ian spędzają dzień na wyrwaniu się z głowy z pomocą zbyt wielu produktów spożywczych, Angie znajduje pocieszenie u swojej dalszej rodziny w domu, Quinn rzuca wielkie wieści na polu golfowym z rodzicami, a Tye studiuje idealny związek.

4. Odcinek 4

9.02.2023
Camille i Ian przerażają się, Tye jest zmuszony zacząć podejmować decyzje dotyczące jej zdrowia, Quinn przygotowuje się do najważniejszego wywiadu w swojej karierze, a Angie poznaje nowego faceta.

5. Odcinek 5

16.02.2023
Camille zostaje wezwana przez dr Pruitta, Tye jest niechętnym przewodnikiem Quinn podczas jej pierwszej PRIDE jako członka społeczności, a Angie czeka na ważny telefon.

6. Odcinek 6

16.02.2023
Camille po raz kolejny znajduje się między Ianem i Jamesonem, Tye staje przed rzeczywistością wielkiej życiowej decyzji, Quinn zmaga się z ostatnimi stratami, a Angie dostaje kolejną wielką przerwę.

7. Odcinek 7

23.02.2023
Camille, Quinn, Tye i Angie wyruszają w bardzo potrzebną podróż dla dziewcząt.

8. Odcinek 8

23.02.2023
Camille urzeczywistnia swoją wizję, Tye znajduje miłość w nieoczekiwanym miejscu, Quinn i Angie naprawiają to, a panie dostają niespodziankę.

Obsada

Meagan Good

Camille

Jerrie Johnson

Tye

Grace Byers

Quinn

Shoniqua Shandai

Angie

Tyler Lepley

Ian

Sullivan Jones

Caroline Hewitt

Pilates Instructor

Rick Fox

Phil Joseph

Sherri Shepherd

Sonya Wilson

Lil Rel Howery

Freddie Wilson

Countess Vaughn

Comtesse Vaughn

Wanita "D. Woods" Woodgette

Karla

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Harlem?
Serial Harlem możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial Harlem jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Harlem nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Harlem?
Cztery stylowe i ambitne najlepsze dziewczyny w Harlemie w Nowym Jorku: wschodząca gwiazda profesor walcząca o miejsce dla swojego życia miłosnego; doświadczony przedsiębiorca technologiczny, który zawsze spotyka się z kimś nowym; piosenkarz bez filtra; i beznadziejny romantyczny projektant mody. Razem wkraczają w kolejną fazę swojej kariery, związków i marzeń o wielkim mieście.
Ile odcinków ma serial Harlem?
Serial Harlem ma łącznie 18 odcinów oraz 2 sezony.
Kto jest w obsadzie serialu Harlem?
W obsadzie serialu Harlem znajdują się między innymi:
Meagan Good jako Camille (10 odcinków), Jerrie Johnson jako Tye (10 odcinków), Grace Byers jako Quinn (10 odcinków), Shoniqua Shandai jako Angie (10 odcinków), Tyler Lepley jako Ian (10 odcinków), Sullivan Jones jako (10 odcinków), Caroline Hewitt jako Pilates Instructor (1 odcinek), Rick Fox jako Phil Joseph (1 odcinek), Sherri Shepherd jako Sonya Wilson (1 odcinek), Lil Rel Howery jako Freddie Wilson (1 odcinek), Countess Vaughn jako Comtesse Vaughn (1 odcinek), Wanita "D. Woods" Woodgette jako Karla (1 odcinek)

Odkrywaj podobne seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z