Zobacz zwiastun

Notatnik śmierci

8,6

DEATH NOTE

Odcinki: 37

1. Odcinek 1

4.10.2006
Błyskotliwy, ale znudzony licealista Light Yagami nagle odkrywa, że trzyma w swoich rękach moc życia i śmierci – moc Death Note. Postanawia uwolnić świat od zła – zabijając przestępców jeden po drugim. Kiedy morderstwa zaczynają się piętrzyć, genialny detektyw L zajmuje się sprawą i rozwija się epicka bitwa sprytu.

2. Odcinek 2

11.10.2006
Podczas gdy światowi przestępcy nadal padają martwi, L spotyka się komputerowo z przedstawicielami różnych narodów. Prosi o utworzenie grupy zadaniowej w Japonii pod kierownictwem nikogo innego jak Soichiro Yagamiego, ojca Lighta.

3. Odcinek 3

18.10.2006
Ryuk, Shinigami, czyli bóg śmierci, który wrzucił Death Note do ludzkiego świata, ostrzega Światło, że ktoś jest na jego tropie. Light jest zaniepokojony, że nie może dowiedzieć się o tożsamości swojego trackera, a Ryuk sugeruje niesamowitą ofertę...

4. Odcinek 4

25.10.2006
Light – teraz znany światu jako Kira – testuje Death Note, aby zrozumieć zakres jego mocy, zabijając sześciu skazańców na różne sposoby – i potwierdza, że może kontrolować działania swoich ofiar przed ich śmiercią.

5. Odcinek 5

1.11.2006
Soichiro Yagami żąda osobistego spotkania z L, gdy dowiaduje się, że L potajemnie sprowadził agentów FBI do Japonii. Tymczasem Light znalazł sposób, aby odciągnąć tych agentów FBI od sprawy – na stałe...

6. Odcinek 6

8.11.2006
Light spotyka kobietę w Departamencie Policji z pilną wiadomością dla grupy zadaniowej Kira. Jako syn głównego śledczego, Light słucha jej historii i jest zaskoczony odkryciem, że może mieć informacje, które mogą doprowadzić do jego aresztowania.

7. Odcinek 7

15.11.2006
Light używa Death Note, aby pozbyć się kobiety, która mogłaby go schwytać, i jest zszokowany, gdy to nie działa. Zdając sobie sprawę, że musiała nadać mu pseudonim, ma tylko kilka minut, aby dowiedzieć się jej prawdziwego imienia, zanim opowie swoją historię grupie zadaniowej.

8. Odcinek 8

22.11.2006
L nalega na ustawienie błędów i kamer w domach szefa Yagami i zastępcy dyrektora Kitamury – których raye Penber śledziła. Ale Światło jest jak zwykle o krok do przodu – wie, że jest obserwowane.

9. Odcinek 9

29.11.2006
Morderstwa trwają nadal, a L staje się podejrzliwy wobec zbyt doskonałego zachowania Lighta i postanawia zbadać go na własną rękę. Aby zbliżyć się do Światła, L zapisuje się na ten sam uniwersytet i okazuje się być L.

10. Odcinek 10

6.12.2006
Podejrzliwość L wobec Światła pogłębia się, zmuszając go do zaproszenia Światła do śledztwa. Ale potem telefon ostrzega ich, że Soichiro Yagami doznał zawału serca!

11. Odcinek 11

13.12.2006
Zgodnie z przewidywaniami na taśmach wysłanych do Sakura TV, prezenterzy wiadomości i komentatorzy, którzy wyrazili wątpliwości co do Kiry, umierają jeden po drugim. Po dalszych badaniach L dochodzi do wniosku, że ta Kira nie jest oryginałem - jest druga Kira!

12. Odcinek 12

27.12.2006
Z drugą Kirą na wolności, L prosi Lighta, aby dołączył do grupy zadaniowej i udawał prawdziwą Kirę, aby złapać naśladowcę. Light zgadza się, mając nadzieję na odwrócenie podejrzeń od siebie. Ku jego zaskoczeniu, ta nowa Kira ma specjalną zdolność, której brakuje nawet Światłu...

13. Odcinek 13

10.01.2007
Światło udaje się do Aoyamy, aby odkryć tożsamość drugiej Kiry, zanim L stanie się bardziej podejrzliwy. Ale Misa Amane, nowa Kira, używa swojego niezwykłego daru, aby znaleźć Światło, zanim ją znajdzie.

14. Odcinek 14

17.01.2007
Light i Misa pokazują sobie nawzajem swoje Death Notes, a Light prosi Misę, aby jej shinigami Rem pozbyła się L. Ale Misa prosi o coś ze Światła w zamian – aby się w niej zakochać!

15. Odcinek 15

24.01.2007
Pojawiają się dowody wskazujące na Misę Amane jako drugą Kirę. Starając się ją oszczędzić, Rem zmusza Misę do rezygnacji z posiadania Death Note.

16. Odcinek 16

31.01.2007
Misa jest w zamknięciu, choć jej wspomnienia z Death Note zostały całkowicie wymazane. Kiedy Światło również jest zamknięte, morderstwa ustają, a podejrzenia o Światło stają się silniejsze. Nagle zabójstwa zostają wznowione.

17. Odcinek 17

7.02.2007
Po pięćdziesięciu dniach uwięzienia zabójstwa trwają, a Misa i Light zostają uwolnieni. Ale L opracował plan, aby zapewnić, że nie dojdzie do kolejnych morderstw, i każe ojcu Lighta, Soichiro, zabrać ich na przejażdżkę, która może być ich ostatnią.

18. Odcinek 18

14.02.2007
Chociaż L wciąż jest podejrzliwy, Light i Misa, ich wspomnienia o byciu Kirą wymazaną do czysta, wracają do kwatery głównej, gdzie Light zauważa dziwny związek między niedawnymi zabójstwami Kiry a Grupą Yotsuba.

19. Odcinek 19

21.02.2007
Matsuda, członek grupy zadaniowej przydzielony do obserwowania Misy, chce się wyróżnić, a podczas pracy z Misą postanawia zrobić trochę węszenia na własną rękę w siedzibie Yotsuba Group w Tokio.

20. Odcinek 20

28.02.2007
Zespół L odkrywa, że Grupa Yotsuba spotyka się w tajemnicy, aby omówić eliminację osób, które są kłopotliwe dla ich firmy, i dochodzi do wniosku, że Kira musi być jednym z ośmiu menedżerów. Czy Światło udające fretkę L może być właściwe?

Obsada

Mamoru Miyano

Light Yagami (voice)

Shido Nakamura

Ryuk (voice)

Noriko Hidaka

Near (voice)

Nozomu Sasaki

Mello (voice)

Kimiko Saito

Rem (voice)

Naoya Uchida

Soichiro Yagami (voice)

Ryou Naitou

Touta Matsuda (voice)

Ai Satou

Sachiko Yagami (voice)

Haruka Kudou

Sayu Yagami (voice)

Keiji Fujiwara

Shuuichi Aizawa (voice)

Kiyoshi Kobayashi

Watari (voice)

Kazuya Nakai

Kanzou Mogi (voice)
Kanzo Mogi (voice)
Kenzou Mogi (voice)

Naoko Matsui

Naomi Misora (voice)

Hideo Ishikawa

Raye Penber (voice)

Chafurin

Hitoshi Demegawa (voice)

Kenichi Matsuyama

Rem (voice)
Geius (voice)

Masumi Okamura

Kiyomi Takada (voice)

Tomohiro Nishimura

Shibuimaru Takuo (voice)

Takeharu Onishi

Gukku (voice)

Tetsuo Goto

Deridovely (voice)

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Notatnik śmierci?
Serial Notatnik śmierci nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Notatnik śmierci jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Notatnik śmierci nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Notatnik śmierci?
Death Note opowiada historię genialnego licealisty imieniem Light Yagami, który znajduje tajemniczy notes upuszczony przez shinigamiego Ryūka. Notes ten posiada niesamowite właściwości: jego użytkownik, wpisując do niego imię oraz nazwisko osoby, której twarz zna, powoduje śmierć tej osoby w określonych okolicznościach w ciągu 40 sekund. Jeśli w ciągu tych 40 sekund od zapisania imienia ofiary nie zostanie wpisana przyczyna śmierci, osoba umrze na zawał serca. Light dostrzega w tym szansę oczyszczenia świata ze wszelkiego zła. Pod pseudonimem Kira (od angielskiego killer), który to nadali mu jego zwolennicy, zaczyna wprowadzać swój plan w życie. Na drodze staje mu jednak tajemniczy L – legendarny detektyw, geniusz, postrzegający działania Kiry jako zwykłe morderstwa.
Ile odcinków ma serial Notatnik śmierci?
Serial Notatnik śmierci ma łącznie 37 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Notatnik śmierci jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Notatnik śmierci jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Notatnik śmierci?
W obsadzie serialu Notatnik śmierci znajdują się między innymi:
Mamoru Miyano jako Light Yagami (voice) (37 odcinków), Shido Nakamura jako Ryuk (voice) (37 odcinków), Noriko Hidaka jako Near (voice) (37 odcinków), Nozomu Sasaki jako Mello (voice) (37 odcinków), Kimiko Saito jako Rem (voice) (37 odcinków), Naoya Uchida jako Soichiro Yagami (voice) (16 odcinków), Ryou Naitou jako Touta Matsuda (voice) (14 odcinków), Ai Satou jako Sachiko Yagami (voice) (11 odcinków), Haruka Kudou jako Sayu Yagami (voice) (9 odcinków), Keiji Fujiwara jako Shuuichi Aizawa (voice) (9 odcinków), Kiyoshi Kobayashi jako Watari (voice) (6 odcinków), Kazuya Nakai jako Kanzou Mogi (voice) (2 odcinki)

Seriale podobne do: Notatnik śmierci

Odkrywaj podobne seriale

Najlepsze seriale anime

Olga Trędota7 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z