Zobacz zwiastun

Rodzina Soprano

8,6

The Sopranos

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 21

1. Odcinek 1

12.03.2006
Phil Leotardo odwiedza w więzieniu Johnny’ego Sacka i narzeka na chciwość Tony’ego. Eugene Pontecorvo, który właśnie odziedziczył dwa miliony dolarów, chce wyjechać na Florydę. Tony nie jest zachwycony tym pomysłem. Hesh i jego zięć Eli zostają napadnięci pod chińską restauracją przez ludzi Phila. Eli cudem uchodzi z życiem. Hesh zwraca się z prośbą o interwencję do Tony’ego.

2. Odcinek 2

19.03.2006
Tony budzi się w nieznanym sobie pokoju hotelowym. Odkrywa, że ma portfel człowieka o nazwisku Kevin Finnerty, sprzedawcy baterii słonecznych z Arizony. Sprawdza, czy w barze nie ma jego rzeczy albo samego Finnerty’ego, ponieważ nie może nawet wrócić do pokoju. Grupka biznesmenów zaprasza go na kolację. Nad głową słyszy śmigłowiec i nagle przenosi się na odział intensywnej opieki medycznej. Przy łóżku siedzą Carmela i Meadow. Kula uszkodziła organy wewnętrzne. Czy on wie, że umiera, pyta Carmela. Tymczasem biznesmen Tony ląduje w kolejnym hotelu pod nazwiskiem Finnerty’ego. Tony spada ze schodów – i znów trafia do szpitala, gdzie zgromadziła się cała rodzina.

3. Odcinek 3

26.03.2006
Vito informuje Pauliego o &qout;spotkaniu z Kolumbijczykami&qout;. Gdy Paulie i Cary De Bartolo przybywają w umówione miejsce, zaczyna się regularna jatka. Paulie i Cary odkrywają, że zmywarka jest pełna pieniędzy. Tony wciąż walczy o życie. Chris i Bobby rozumieją, dlaczego AJ chce kupić spluwę, ale ostrzegają, że dla niego to ślepa uliczka. W Costa Mesa Tony znajduje ponaglenia z Kryształowego Klasztoru, adresowane do Kevina Finnerty’ego.

4. Odcinek 4

2.04.2006
Tony wraca do zdrowia, ale czuje się nieswojo i nie może zebrać myśli. W przeddzień operacji Tony’ego odwiedzają ewangelicy Aaron Aarkaway, dawny znajomy Janice, oraz wielebny Bob Brewster i modlą się za niego. Umiera senior Barone i jego syn, Jason, musi zdecydować o losach firmy. Był trzymany przez rodziców w nieświadomości, więc nie rozumie, dlaczego Tony jest zatrudniony na etacie. Zamierza sprzedać firmę Chuckowi Cinellemu, lecz Tony ostrzega, że w branży odpadów panują zupełnie inne obyczaje.

5. Odcinek 5

9.04.2006
Johnny Sack ubiega się o przepustkę na ślub swojej córki Allegry. Zostanie zwolniony na 6 godzin i otrzyma obstawę, za którą sam musi zapłacić. W gorącej wodzie kąpany Perry Annunziata zostaje gorylem i szoferem Tony’ego. Tony składa wizytę doktor Melfi, która wypytuje go, co czuje w związku z postrzeleniem przez Juniora.

6. Odcinek 6

16.04.2006
Na spotkaniu AA znajomy mówi Christopherowi, że Vito był widziany w barze gejowskim. Tony i reszta załogi nie mogą w to uwierzyć. Tony chce szczerze pogadać z Vito. Benny i Terry Doria znajdują go u kochanki, z którą nie spał od roku. Vito ucieka, biorąc po drodze z domu pieniądze i żegnając się z dziećmi. Gdy psuje mu się samochód, Vito postanawia przenocować w zajeździe w New Hampshire. Silvio zamierza wybadać żonę Vita na okoliczność ich życia intymnego.

7. Odcinek 7

23.04.2006
Wynajęci Włosi likwidują Rusty’ego i jego kierowcę. Gdy Phil przekazuje Tony’emu podziękowania od Johnny’ego, Tony twierdzi, że nie miał z tym nic wspólnego. Phil urządza bierzmowanie wnuka. Jedzenie jest pyszne, lecz Tony ma wrażenie, że zdradza Artie’go. Gdy Artie robi mu wyrzuty, Tony broni się. Charmaine uważa, że Artie narzuca się gościom.

8. Odcinek 8

30.04.2006
Przed sklepem Tony, Silvio i Chris lustrują wzrokiem apetyczną panienkę. Panienka okazuje się agentka nieruchomości, Julianną Skiff. Przedstawia Tony’emu ofertę kupna sklepu z drobiem. Bardziej niż sprzedażą Tony interesuje się dziewczyną. Julianna nie zgadza się na randkę. Gdy udaje się jej wynegocjować lepszą cenę, pozwala, by Tony podpisał dokumenty u niej w domu. Tony ma na nią wielką ochotę, ale przypomina sobie o poświęceniu Carmeli i w pośpiechu wybiega.

9. Odcinek 9

7.05.2006
W jednej chwili cieszysz się przejażdżką na karuzeli, w drugiej – twój świat się wali.&qout; Kelli, nowa dziewczyna Christophera oświadcza, że jest w ciąży. Chris nie zgadza się na aborcję i prosi ją o rękę. Wracając z Pensylwanii, Tony i Chris spotykają na parkingu motocyklistów, którzy okradają sklep monopolowy. Postanawiają okraść złodziei. Po ucieczce świętują udaną akcję w restauracji. Podchmielony Chris wspomina dzień, w którym powiedział Tony’mu, że Adriana jest wtyczką FBI. Chris spotyka się też z Corkym, ćpunem, który pomógł zlikwidować Rusty’ego Millio. Snuje wizje przyszłego szczęścia w pięknym domu na łonie rodziny. Przy okazji bierze działkę heroiny.

10. Odcinek 10

14.05.2006
Johnny Sack szykuje sie do procesu. Chcąc przyprzeć Johnny’ego do muru, FBI sporządziło szczegóły wykaz wszystkiego, co mafiozo posiada. Johnny nie chce jednak iść na ugodę. Janice nalega, by Tony mianował Bobby’ego kapitanem. Żali się, że Tony mu dokucza wyłącznie z jej powodu. Po zainkasowaniu pieniędzy u bukmachera, Bacala zostaje napadnięty przez nastolatków, którzy strzelają mu w oko.

11. Odcinek 11

21.05.2006
Martwimy się tak bardzo, że na nic innego nie starcza nam czasu. W końcu jednak nasze smutki przestają mieć znaczenie. Carmela i Tony odkrywają, że AJ został zwolniony z wypożyczalni za handel materiałami promocyjnymi. Carmela ze zmartwienia nie może spać. Na dodatek Meadow postanawia wyjechać z Finnem do Kalifornii. Tony zmusza Phila do spotkania w New Jersey, by wyznaczyć granice.

12. Odcinek 12

4.06.2006
Czasami trzeba nam przypomnieć, co jest ważne. Tony finalizuje transakcję z Julianną i przeprasza, że nie połączył przyjemnego z pożytecznym. Zaprasza dziewczynę na kolację, ale ta odmawia. W Święto Dziękczynienia pyta Christophera, dlaczego ukrywa przed kumplami nową kochankę. Christopher twierdzi, że jest czarna i nie chce jej narażać na docinki Pauliego. Okazuje się, że kochanką jest Julianna, którą poznał na spotkaniu AA. Marmur uważa, że związek z dziewczyną, która wychodzi z narkotyków jest niebezpieczny.

13. Odcinek 13

8.04.2007
Okazuje się, że policja hrabstwa Essex zjawiła się z nakazem aresztowania Tony'ego za nielegalne posiadanie broni. Tony zostaje postawiony w stan oskarżenia. Sąd ustanawia kaucję. Podczas przesłuchania okazuje się, że u zatrzymanego przez policję młodocianego przestępcy znaleziono podczas przeszukania narkotyki i broń.

14. Odcinek 14

15.04.2007
Sally Boy znajduje ciało Frankie'go zawieszone na rzeźniczym haku. Nieopodal, z bagażnika samochodu wyczołguje się Michael. W tym samym czasie, Johnny Sack pilnowany przez strażników federalnych, słucha diagnozy onkologa, do którego został przewieziony. Ma raka płuc w terminalnym stanie. Rosen daje mu trzy miesiące życia. W więziennej sali widzeń, mężczyzna informuje o prognozie lekarskiej swoją żonę Ginny i ich córkę, Allegrę, które są przybite tą wiadomością. W więziennej przychodni, Johnny Sack wdaje się w rozmowę z innym skazańcem, Warrenem Feldmanem, osadzonym za morderstwo onkologiem. Feldman przegląda wyniki badań Johnny'ego i oświadcza mu, że w takim stanie może przeżyć jeszcze wiele lat.

15. Odcinek 15

22.04.2007
Paulie pojawia się wcześnie w domu Carmeli i Tony’ego, aby ostrzec gospodarza, że Federalni szukają czegoś w okolicy Branford Avenue. Wraz z Tony’m zastanawiają się czyje zwłoki zostały tam zakopane 1 maja, 1982 roku. Mężczyźni jadą obserwować akcję i postanawiają przygotować się do ewentualnej ucieczki. W międzyczasie, Uncle Jr. siedzi w poczekalni przychodni lekarskiej i jest najwyraźniej zdenerwowany. Nie lubi swojego lekarza i prosi przyjaciół, aby pomogli uciec mu ze szpitala. Kiedy znajomi przychodzą, aby przedstawić mu gotowy plan, nie jest już nim zainteresowany.

16. Odcinek 16

29.04.2007
Tony wygrywa dużą sumę pieniędzy w kasynie Borgata i postanawia w kolejnej grze postawić wszystko na jeden numer. Bobby, Christopher, Silvio i Paulie nerwowo spoglądają na obracającą się ruletkę. Tony traci wszystko, co wygrał. W międzyczasie, Vito Jr. przeżywa okres buntu. Demoluje nocą nagrobki na cmentarzu i nosi gotycki makijaż, co bardzo martwi jej matkę, Marie. Zapłakana kobieta idzie wyżalić się Tony’emu. Chce przeprowadzić się do Maine i prosi go o 100 tys. dolarów. Ma nadzieję, że ona i jej córka będą mogły tam rozpocząć nowe życie. Ponieważ jej nieżyjący mąż, Vito, nigdy nie spłacił swojego długu, Tony nie jest skłonny udzielać dalszych pożyczek jego rodzinie.

17. Odcinek 17

6.05.2007
AJ jest nieszczęśliwy po zerwaniu z Biancą. Ani Tony ani Carmela nie umieją go pocieszyć. Lepiej kochać i stracić kochaną osobę niż jej w ogóle nie mie – mówi Carmela, ale prowokuje tylko napad złości, który AJ kieruje w stronę swoich rodziców. Christopher zapewnia dostawy trefnego towaru do sklepu swojego teścia.

18. Odcinek 18

13.05.2007
Phil odkrywa, że Tony wywozi azbest na wysypisko Barone i żąda 25% zysków. Tony i Christopher wracają do domu po spotkaniu z Philem, rozmawiając o sposobach rozwiązania tego problemu. Christopher jest skłonny płacić haracz. Podczas nocnej jazdy samochodem, uwagę Tony’ego zwraca dziwne zachowanie Christophera i jego brak koncentracji. Bratanek wjeżdża nagle na przeciwległy pas i cudem wymija nadjeżdżający samochód. Auto dachuje i zatrzymuje się na drugiej stronie szosy. Tony z trudem wyciąga Christophera z wraku i dowiaduje się, że jest on pod wpływem narkotyków. Christopher zaczyna kaszleć krwią. Tony chwyta go mocno za nos i czeka, aż przestanie oddychać. Dopiero potem dzwoni pod numer alarmowy, aby sprowadzić karetkę.

19. Odcinek 19

20.05.2007
Podczas śniadania, Carmela dostaje od Tony’ego wysadzany brylantami zegarek. Tony przeprasza ją, że musiał wyjechać do Las Vegas, aby załatwić sprawy. AJ także nie spał tej nocy. Podczas sesji terapeutycznej z doktorem Voglem, AJ wyznaje, że wciąż ma przed oczami zdjęcie zakatowanego dziecka z Somalii. Jego depresję potęgują wszystkie wiadomości z kraju i zagranicy Tony spotyka się z kolegami. Wszyscy żartują i opowiadają sobie kawały, ale Tony wpada w filozoficzną zadumę. Potem, wypłaca Stefano jego dolę za wywóz azbestu i dowiaduje się, że Phil nadal domaga się swojej części udziałów. Do domu Tony’ego przychodzą agenci Harris i Goddard, aby pokazać mu kilka zdjęć.

20. Odcinek 20

3.06.2007
Wczesnym rankiem, Silvio zjawiaj się z niespodziewaną wizytą w domu Burta Gervasi’ego, twierdząc, że niektóre sprawy trzeba omawiać w cztery oczy. Potem dusi Burta, raniąc sobie przy tym rękę. Później tłumaczy Tony’emu, że zmarły grał na dwa fronty. Na oddziale psychiatrycznym szpitalu Mountainside, AJ spotyka Rhiannon, modelkę i przyjaciółkę Hermana, która cierpi ma zaburzenia odżywiania i depresję. Będąc u Satriale'go, Tony spotyka agenta Harris i stara się bezskutecznie dowiedzieć się od niego coś o obserwowanych Arabach.

Obsada

James Gandolfini

Tony Soprano

Edie Falco

Carmela Soprano

Jamie-Lynn Sigler

Meadow Soprano

Robert Iler

A.J. Soprano

Lorraine Bracco

Jennifer Melfi

Michael Imperioli

Christopher Moltisanti

Steven Van Zandt

Silvio Dante

Tony Sirico

Paulie Gualtieri

Dominic Chianese

Junior Soprano

Aida Turturro

Janice Soprano

Steve Schirripa

Bobby 'Bacala' Baccalieri

Drea de Matteo

Adriana La Cerva

Dan Grimaldi

Patsy Parisi
Philly Parisi

Joseph R. Gannascoli

Vito Spatafore
Bakery Customer

John Ventimiglia

Artie Bucco

Sharon Angela

Rosalie Aprile

Vincent Curatola

Johnny 'Sack' Sacramoni
Johnny Sack

Vincent Pastore

Salvatore 'Big Pussy' Bonpensiero

Frank Vincent

Phil Leotardo

Arthur J. Nascarella

Carlo Gervasi

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Rodzina Soprano?
Serial Rodzina Soprano możesz legalnie obejrzeć na HBO Max, Player, Polsat Box Go.
Ile kosztuje HBO Max? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 29,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 234,99 zł, co daje niemałą oszczędność. Warto wybrać tę opcję jeśli jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z platformy przez 12 miesięcy bez przerwy. Korzystając z HBO Max możliwe jest utworzenie maksymalnie pięciu spersonalizowanych profili, osobno dla dzieci i dorosłych. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, jednak jednoczesne oglądanie treści możliwe jest na trzech urządzeniach. HBO Max nie oferuje okresu próbnego.
Ile kosztuje Player? Podstawowy pakiet z reklamami kosztuje 8 zł miesięcznie. Mamy wtedy dostęp do wybranych seriali i programów przed premierą w telewizji. Za 18 zł kupimy pakiet bez reklam. Do poprzedniej oferty dochodzi możliwość pobierania wybranych tytułów i oglądania offline na urządzeniach mobilnych oraz wybrane programy w jakości 4K/UHD. Za 38 zł kupimy Player z reklamami oraz HBO. Tutaj dodatkowo zyskujemy dostęp do HBO MAX oraz kanałów HBO na żywo. Fanom sportu spodoba się oferta Eurosport Extra + Player z reklamami za 15 zł. Tutaj dodatkowo dostępne są mecze tenisowe US Open, Tour de France, Vuelty, wyścigi Speedway Grand Prix oraz letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Za 30 zł możemy uzyskać dostęp do Playera bez reklam oraz do kanałów telewizyjnych jak TVN, TVN24, CNN, TVN 7, Discovery i wielu innych. Gdyby ktoś chciał jednocześnie korzystać z Playera bez reklam i Canal+ będzie go to kosztować 45 zł.
Ile kosztuje Polsat Box Go? Cena różni się w zależności od wybranego pakietu. Polsat Box Go kosztuje 15 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Go Premium kosztuje 30zł na 30 dni. Oferuje zagraniczne oraz polskie seriale, w tym przedpremierowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4. Oprócz tego użytkownicy zyskują dostęp do 100 kanałów telewizyjnych. Z Polsat Box Go można korzystać wyłącznie na terenie Polski. W ramach tego pakietu można dokupić dostęp do platformy Disney+, cena ulega wtedy zmianie - 50zł. Wystarczy wybrać opcję z dostępem do Disney+, aktywować i zarejestrować się w serwisie Disney+. Pakiet Polsat Box Sport umożliwia oglądanie 20 kanałów sportowych, m. in. Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3, CANAL+ SPORT4, Eurosport i wiele innych. Oprócz tego daje dostęp do wydarzeń sportowych i transmisji w jakości FULL HD. Koszt to 40 zł na 30 dni. Ostatni pakiet do wyboru to Polsat Box Go Ukraina. Zawiera on popularne kanały telewizyjne, takie jak: Ukraina 1 (seriale), Ukraina 2 (lifestyle), X-Sport (sport), Star Cinema (filmy i seriale), Star Family (rodzinny), Film UA Drama (filmy i seriale), NLO2 (edukacja i rozrywka), Dacha (dom i ogród). Oprócz tego użytkownicy mają dostęp do wybranych seriali zagranicznych skierowanych do młodszych widzów, w języku ukraińskim. Do końca sierpnia 2022 roku jest to pakiet bezpłatny.
Czy serial Rodzina Soprano jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Rodzina Soprano nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Rodzina Soprano?
New Jersey, USA. Tony Soprano (James Gandolfini) jest pozornie typowym Amerykaninem włoskiego pochodzenia. Ma żonę Carmelę (Edie Falco), syna Anthonego Jr. (Robert Iler) i córkę Meadow (Jamie-Lynn Sigler). Nie jest to jednak jego jedyna rodzina. Tony jest bowiem wysoko postawionym członkiem włoskiej mafii, do której należy także jego wujek Corrado (Dominic Chianese), bratanek Christopher Moltisanti (Michael Imperioli) oraz przyjaciele: Silvio Dante (Steve Van Zandt), Paulie Gaultieri (Tony Sirico) i Sal Bonpensiero (Vincent Pastore). Pojawiające się w oby aspektach życia problemy sprawiają, że Tony zaczyna tracić przytomność. Podejrzewając, że przypadłość ta podłoże psychiczne, zaczyna chodzić na sesje terapeutyczne do dr Jennifer Melfi (Lorraine Bracco).
Ile odcinków ma serial Rodzina Soprano?
Serial Rodzina Soprano ma łącznie 86 odcinów oraz 6 sezonów.
Czy serial Rodzina Soprano jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Rodzina Soprano jest już zakończona. 6. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Rodzina Soprano?
W obsadzie serialu Rodzina Soprano znajdują się między innymi:
James Gandolfini jako Tony Soprano (86 odcinków), Edie Falco jako Carmela Soprano (86 odcinków), Jamie-Lynn Sigler jako Meadow Soprano (86 odcinków), Robert Iler jako A.J. Soprano (86 odcinków), Lorraine Bracco jako Jennifer Melfi (86 odcinków), Michael Imperioli jako Christopher Moltisanti (86 odcinków), Steven Van Zandt jako Silvio Dante (86 odcinków), Tony Sirico jako Paulie Gualtieri (86 odcinków), Dominic Chianese jako Junior Soprano (86 odcinków), Aida Turturro jako Janice Soprano (73 odcinki), Steve Schirripa jako Bobby 'Bacala' Baccalieri (61 odcinków), Drea de Matteo jako Adriana La Cerva (61 odcinków)

Seriale podobne do: Rodzina Soprano

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z