Zobacz zwiastun

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

7,5

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 13

1. Odcinek 1

27.05.2020
Coulson i Agenci T.A.R.C.Z.Y. cofają się w czasie i utknęli w Nowym Jorku w 1931 roku. Ponieważ zupełnie nowy Zephyr jest ustawiony na skok w czasie w dowolnym momencie, zespół musi się spieszyć, aby dowiedzieć się dokładnie, co się stało. Jeśli zawiodą, oznaczałoby to katastrofę dla przeszłości, teraźniejszości i przyszłości świata.

2. Odcinek 2

3.06.2020
Po ujawnieniu tożsamości "wątku" rozwikłającego oś czasu, misja zespołu, aby chronić go za wszelką cenę, prowadzi każdego agenta do kwestionowania własnych wartości. Czy zachowanie przyszłości świata, jaką znają, jest warte zniszczenia, któremu mogliby zapobiec?

3. Odcinek 3

10.06.2020
Niespodziewany skok naprzód w czasie unieruchomił Enocha w 1931 roku i wylądował zespół w kolejnej nieznanej dekadzie. Teraz, aby powstrzymać Chronicoms przed uruchomieniem ich najnowszego planu demontażu w przyszłości, agenci będą musieli przeniknąć do jednej z najbezpieczniejszych baz T.A.R.C.Z.Y. Nie będą w stanie odnieść sukcesu bez pomocy znajomej twarzy lub dwóch.

4. Odcinek 4

17.06.2020
Był to kolejny przeciętny poranek 22 lipca 1955 roku, kiedy agent Phil Coulson zdał sobie sprawę ze znaczenia tego dnia w książkach historycznych T.A.R.C.Z.Y. Z chipem na ramieniu i naginającą gatunek usterką w swoim systemie, uruchomił łańcuch wydarzeń, które, miejmy nadzieję, zachowałyby oś czasu, jaką znamy, i zapewnią, że te nieznośne Chronicoms otrzymają zakończenie, na które zasługują. Co może pójść nie tak?

5. Odcinek 5

24.06.2020
Po wyboistym lądowaniu w dekadzie disco, zespół - Daniel Sousa w holu - ponownie spotyka się z więcej niż jedną znajomą twarzą na spotkaniu T.A.R.C.Z.Y. i odkrywa dokładnie, jak zdemontować najnowszy plan Chronicoms. Ale kiedy zbliżają się zbyt blisko, aby czuć się komfortowo, Zephyr niespodziewanie skacze do przodu, tym razem do daty kluczowej nie tylko dla przyszłości T.A.R.C.Z.Y., ale także dla przyszłości reżysera Macka.

6. Odcinek 6

1.07.2020
Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, gdy po zdmuchnięciu osłony i uszkodzeniu Zephyra w tym procesie, zespół musi walczyć, aby uratować rodziców Macka, uratować T.A.R.C.Z.Y. przed inwazją Chronicom i naprawić statek ... wszystko przed następnym skokiem w czasie. Tymczasem Daisy i Sousa znajdują się w niekorzystnej sytuacji w starciu z żądnym władzy Nathanielem Malickiem i jego zbirami, a Coulson będzie musiał zrobić to, co robi najlepiej, aby uratować przyszłość.

7. Odcinek 7

8.07.2020
Po niespodziewanym uwięzieniu w 1982 roku, Mack wycofuje się do swojego domu z dzieciństwa, aby poradzić sobie ze śmiercią rodziców, podczas gdy Deke zabiera się do pracy przy poszukiwaniu grupy nowych agentów. Nie mając pojęcia, czy i kiedy zespół po nich wraca, czas wydaje się w końcu być po ich stronie ... przynajmniej dopóki nie pojawią się zabójcze roboty.

8. Odcinek 8

15.07.2020
Z powodu nieprawidłowego działania napędu czasowego Zephyra, zespół dosłownie rzuca się w kierunku katastrofy, a Yo-Yo może być ich jedyną nadzieją. Jedyny problem? Aby odzyskać swoje moce, będzie musiała skorzystać z pomocy starego przeciwnika i ponownie odwiedzić część swojej przeszłości, długo ukrytej.

9. Odcinek 9

22.07.2020
Burza czasu pustoszy Zephyra, popychając go w kierunku zniszczenia, jednocześnie zmuszając Daisy i Coulsona do ponownego przeżywania nieudanych prób ratowania zespołu w kółko, dopóki nie znajdą rozwiązania lub nie zostaną połknięci przez burzę. Dotarcie do następnego celu będzie wymagało zaufania, odwagi i poświęcenia od wszystkich na pokładzie, ale wszystko sprowadza się do posiadania wystarczającej ilości czasu.

10. Odcinek 10

29.07.2020
Po tym, jak ofiara Enocha wypchnęła ich z burzy czasu, zespół przybywa z powrotem w 1983 roku, gdzie Nathaniel i Kora ciężko pracują, budując armię ręcznie wybranych anarchistycznych Nieludzi w Afterlife. Kiedy agenci rozdzielili się, aby pokryć więcej terenu, Daisy ma za zadanie chronić Jiaying i jest zmuszona skonfrontować się z matką po raz pierwszy od jej śmierci; podczas gdy inni szybko dowiadują się, że będą musieli stawić czoła kolejnemu doładowanemu byłemu wrogowi, aby powstrzymać Malicka.

11. Odcinek 11

5.08.2020
Z pomocą Kory w środku, Sibyl i Nathaniel kontynuują walkę o ukształtowanie mrocznej nowej przyszłości dla T.A.R.C.Z.Y., udaje im się pozostać o krok przed agentami po drodze. Jeśli zespół ma zamiar to zmienić, będzie musiał wykazać się kreatywnością, a może nawet trochę nie z tego świata.

12. Odcinek 12

12.08.2020
Opierając się plecami do ściany, a Nathaniel i Sibyl coraz bardziej zbliżają się do wyeliminowania T.A.R.C.Z.Y. z podręczników historii, agenci muszą polegać na swoich mocnych stronach, aby przechytrzyć i przetrwać Chronicoms. To ich najważniejsza walka, a przetrwanie będzie wymagało pomocy przyjaciół i kolegów z drużyny, byłych i obecnych.

13. Odcinek 13

12.08.2020
Opierając się plecami do ściany, a Nathaniel i Sibyl coraz bardziej zbliżają się do wyeliminowania T.A.R.C.Z.Y. z podręczników historii, agenci muszą polegać na swoich mocnych stronach, aby przechytrzyć i przetrwać Chronicoms. To ich najważniejsza walka, a przetrwanie będzie wymagało pomocy przyjaciół i kolegów z drużyny, byłych i obecnych.

Obsada

Clark Gregg

Phil Coulson
Sarge

Ming-Na Wen

Melinda May

Chloe Bennet

Daisy 'Skye' Johnson

Elizabeth Henstridge

Jemma Simmons

Iain De Caestecker

Leo Fitz

Henry Simmons

Alphonso 'Mack' Mackenzie

Brett Dalton

Grant Ward
Grant Ward / Hive

Natalia Cordova-Buckley

Elena 'Yo-Yo' Rodriguez / Slingshot

Jeff Ward

Deke Shaw

Nick Blood

Lance Hunter

Adrianne Palicki

Bobbi Morse

Luke Mitchell

Lincoln Campbell

John Hannah

Holden Radcliffe

Maximilian Osinski

Davis

Joel Stoffer

Enoch

Gabriel Luna

Robbie Reyes / Ghost Rider

Adrian Pasdar

Glenn Talbot / Graviton

Briana Venskus

Piper

Mallory Jansen

Aida
Aida / Agnes Kitworth

B.J. Britt

Antoine Triplett

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Agenci T.A.R.C.Z.Y.?
Serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. możesz legalnie obejrzeć na Disney Plus.
Ile kosztuje Disney+? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 28,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 289,90 zł. Katalog platformy liczy ponad 1700 seriali i filmów. W rozdzielczości od HD (720p) do 4K (2160p), a także HDR. Równocześnie można oglądać na 4 urządzeniach. Istnieje możliwości pobierania produkcji i oglądania ich potem offline. Nie ma darmowego okresu próbnego.
Czy serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Agenci T.A.R.C.Z.Y.?
Agent Phil Coulson (Clark Gregg) zbiera grupę najlepiej wykwalifikowanych pracowników agencji S.H.I.E.L.D., organu ścigania zajmującego się obroną świata przed istotami o nadprzyrodzonych mocach, aby wykonywać zadania ściśle tajne, które bezpośrednio zagrażają życiu cywilów. W skład zespołu wchodzi: Grant Ward (Brett Dalton), wysoko wyszkolony agent do pracy w terenie; Melinda May (Ming-Na Wen), znająca sztuki walki ekspertka ds. transportu; Leo Fitz (Iain De Caestecker), błyskotliwy inżynier oraz Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge), genialna biochemiczka. Do drużyny dołącza także hakerka, Skye (Chloe Bennet), która do tej pory była zagorzałą przeciwniczką działalności S.H.I.E.L.D.
Ile odcinków ma serial Agenci T.A.R.C.Z.Y.?
Serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. ma łącznie 136 odcinów oraz 7 sezonów.
Czy serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. jest już zakończona. 7. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.?
W obsadzie serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. znajdują się między innymi:
Clark Gregg jako Phil Coulson (123 odcinki), Ming-Na Wen jako Melinda May (136 odcinków), Chloe Bennet jako Daisy 'Skye' Johnson (136 odcinków), Elizabeth Henstridge jako Jemma Simmons (136 odcinków), Iain De Caestecker jako Leo Fitz (126 odcinków), Henry Simmons jako Alphonso 'Mack' Mackenzie (114 odcinków), Brett Dalton jako Grant Ward (46 odcinków), Natalia Cordova-Buckley jako Elena 'Yo-Yo' Rodriguez / Slingshot (62 odcinki), Jeff Ward jako Deke Shaw (45 odcinków), Nick Blood jako Lance Hunter (45 odcinków), Adrianne Palicki jako Bobbi Morse (44 odcinki), Luke Mitchell jako Lincoln Campbell (27 odcinków)

Seriale podobne do: Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Odkrywaj podobne seriale

Seriale o ratowaniu świata

Kinga Kozłowska13 seriali

Serial z kopiącą tyłki bohaterką

Kinga Kozłowska16 seriali

Serial z naukowcem

Kinga Kozłowska35 seriali

Seriale z motywem ratowania świata

Wiola Mickiewicz26 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z