Zobacz zwiastun

Andropauza

6,5

Andropoz

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 6

1. Episode 1

7.10.2022
Kiedy właściciel małego sklepu w wieku 50 lat zaczyna narzekać na zmiany i zwięzłość życia, jego rodzina zakłada najgorsze i dochodzi do nieporozumień.

2. Episode 2

7.10.2022
Yusuf i Meryem postanawiają sprzedać swój górski domek, aby kupić wymarzony dom, ale dochodzi do tragedii. Halit konfrontuje Yusufa z plotkami.

3. Episode 3

7.10.2022
Piekielnie zdeterminowany rozwodem Fadime ujawnia tajemnicę. Halit próbuje się zmienić z obawy przed utratą żony. Klient sprawia kłopoty Yusufowi.

4. Episode 4

7.10.2022
Meryem i Yusuf spotykają właściciela domu na plaży. Po odnalezieniu swojego zapałki Halit znika. Yusuf próbuje odwrócić Ahu, ale tekst rujnuje wszystko.

5. Episode 5

7.10.2022
Panika bierze górę, gdy myśliwy staje się ściganym. Walka Şahinde o odzyskanie statusu w rodzinie kończy się wielką kłótnią. Halit jest popychany do krawędzi.

6. Episode 6

7.10.2022
Wiatr zmian staje się dla Yusufa nieco za duży. Gdy niespodziewani goście przybywają, Şahinde wykonuje ostateczny ruch. Czy będzie "szczęśliwe" zakończenie?

Obsada

Engin Günaydın

Yusuf

Tamer Karadağlı

Halit

Derya Karadaş

Meryem

Turgut Tunçalp

Mahmut Timuçin

Gülçin Santırcıoğlu

Şahinde

Şebnem Hassanisoughi

Fadime

Yuliia Sobol

Svetlana

Doğa Zeynep Doğuşlu

Akya

Ergin Torun

Velihan

Merih Dilber

Melissa Dilber

Merve Ateş

Bensu

Berkay Özgür

Ferit

Gökçen Gökçebağ

Berber

Gülay Say

Öğretmen

Ahmet Kürşat Öçalan

Salih

Evren Erler

Doktor

Kerem Aktı

Eczacı

Sencar Sağdıç

Kadir

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Andropauza?
Serial Andropauza możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Andropauza jest dostępny na Netflix?
Tak, Andropauza jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Andropauza?
Mężczyzna po pięćdziesiątce z pierwszymi objawami andropauzy wpada w obsesję na punkcie zmiany i rzuca się w pogoń za szczęściem. Wkrótce pakuje się jednak w kłopoty.
Ile odcinków ma serial Andropauza?
Serial Andropauza ma łącznie 6 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Andropauza jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Andropauza jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Andropauza?
W obsadzie serialu Andropauza znajdują się między innymi:
Engin Günaydın jako Yusuf (6 odcinków), Tamer Karadağlı jako Halit (6 odcinków), Derya Karadaş jako Meryem (6 odcinków), Turgut Tunçalp jako Mahmut Timuçin (6 odcinków), Gülçin Santırcıoğlu jako Şahinde (6 odcinków), Şebnem Hassanisoughi jako Fadime (6 odcinków), Yuliia Sobol jako Svetlana (6 odcinków), Doğa Zeynep Doğuşlu jako Akya (6 odcinków), Ergin Torun jako Velihan (6 odcinków), Merih Dilber jako (6 odcinków), Melissa Dilber jako (6 odcinków), Merve Ateş jako Bensu (6 odcinków)

Odkrywaj podobne seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z