Zobacz zwiastun

Impersonalni

8,1

Person of Interest

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 13

1. Odcinek 1

3.05.2016
Reese i Finch próbują uratować kod źródłowy maszyny, zanim pogorszy się on nie do naprawienia. Ponadto Root walczy o życie z atakiem agentów Samarytanina, a Fusco staje przed trudnymi pytaniami po śmierci Dominika i Eliasa.

2. Odcinek 2

9.05.2016
Maszyna doświadcza usterki podczas restartu, dostarczając Reese i Fusco liczbę dziesiątek osób niezaangażowanych w przestępstwa, a także blokując Fincha i Roota po zidentyfikowaniu ich jako zagrożeń opartych na przeszłych brutalnych zachowaniach.

3. Odcinek 3

10.05.2016
Okładka Reese'a może zostać zdmuchnięta, gdy zda sobie sprawę, że najnowszy POI ma powiązania z jego starą koleżanką z CIA, Kara Stanton.

4. Odcinek 4

16.05.2016
Shaw ucieka porywaczom, ale zespół nie jest pewien jej stanu psychicznego, gdy zaczyna zachowywać się paranoicznie i lekkomyślnie.

5. Odcinek 5

17.05.2016
Reese chroni analityka NYPD, którego dochodzenie w sprawie usterki oprogramowania zwróciło uwagę Samarytanina. Ponadto Reese i Fusco są zagrożeni przez sojusznika Eliasa, który chce pomścić śmierć swojego przyjaciela.

6. Odcinek 6

23.05.2016
Maszyna wysyła Reese i Fincha na ślub, aby chronić parę punktów POI przed ich ślubem. Ponadto Fusco denerwuje się, że jest trzymany w ciemności przez zespół i bierze na siebie zbadanie szeregu raportów o zaginionych osobach.

7. Odcinek 7

24.05.2016
Root ukrywa się w stacji radiowej, aby chronić gospodarza programu teorii spiskowych, który natyka się na informacje, które mogą go zabić. Również agenci Samarytanina próbują przekonać członka zespołu, że ich cele są szlachetne.

8. Odcinek 8

24.05.2016
Reese i Finch zostają uwięzieni w szpitalu, który staje się strefą zero dla śmiertelnej epidemii wirusa. Również najnowszy rekrut Samarytanina ma wątpliwości, a Shaw nadal zmaga się z rzeczywistością.

9. Odcinek 9

30.05.2016
Tajemniczy mózg kryminalny znany jako "The Voice" powraca i więzi Reese i Fusco we własnym okręgu z kilkoma uzbrojonymi członkami gangu i najnowszym POI. Ponadto Root dokonuje szokującego odkrycia.

10. Odcinek 10

31.05.2016
Numer Fincha pojawia się, gdy fatalny błąd niszczy jego tożsamość i rozpoczyna śmiertelną serię eskalujących spotkań z agentami Samarytanina.

11. Odcinek 11

7.06.2016
Zespół musi rozwikłać spisek i wyprzedzić Secret Service, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych stanie się ich najnowszym POI. Ponadto Finch oddziela się od zespołu i rozważa podjęcie drastycznych działań w celu zwalczania Samarytanina.

12. Odcinek 12

14.06.2016
Gdy Reese i Shaw ścigają się, aby dogonić Fincha, infiltruje obiekt rządowy o maksymalnym bezpieczeństwie w desperackiej misji, która może oznaczać koniec nie tylko dla Samarytanina, ale także dla niego i Maszyny.

13. Odcinek 13

21.06.2016
Finch, Reese, Fusco i Shaw wyruszają na ostatnią misję, aby zapobiec zniszczeniu Maszyny przez Samarytanina i umocnieniu jej władzy nad ludzkością.

Obsada

Jim Caviezel

John Reese

Michael Emerson

Harold Finch

Kevin Chapman

Lionel Fusco

Enrico Colantoni

Carl Elias

Taraji P. Henson

Joss Carter

Amy Acker

Root
Caroline Turing

Sarah Shahi

Sameen Shaw

John Nolan

John Greer

Boris McGiver

Hersh
George Hersh

Jay O. Sanders

Special Counsel

David Valcin

Scarface
"Scarface"

Cara Buono

Martine Rousseau

Leslie Odom Jr.

Peter Collier

John Doman

Senator Ross Garrison

Clarke Peters

Alonzo Quinn

Winston Duke

Dominic
Mini

Annie Parisse

Kara Stanton

Lynn Marocola

Court Officer (uncredited)
Police Academy Instructor (uncredited)
Maple Towns Person (uncredited)
High School Reunion Guest (uncredited)
Subway Passerby (uncredited)

Susan Misner

Jessica Arndt

Brian Wiles

Officer Mike Laskey

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Impersonalni?
Serial Impersonalni możesz legalnie obejrzeć na HBO Max, Chili.
Ile kosztuje HBO Max? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 29,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 234,99 zł, co daje niemałą oszczędność. Warto wybrać tę opcję jeśli jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z platformy przez 12 miesięcy bez przerwy. Korzystając z HBO Max możliwe jest utworzenie maksymalnie pięciu spersonalizowanych profili, osobno dla dzieci i dorosłych. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, jednak jednoczesne oglądanie treści możliwe jest na trzech urządzeniach. HBO Max nie oferuje okresu próbnego.
Jak oglądać na Chili? Jest to aplikacja skierowana do fanów filmów i seriali. Na Chili nie płacisz za abonament, a za wypożyczenie pojedynczej produkcji. Po rejestracji możesz otrzymać 20% zniżki na pierwszą transakcję. Każdy film i serial to inny koszt w zależności na ile został wyceniony. Jednocześnie na swoim koncie możesz oglądać z 5 różnych urządzeń, o ile nie oglądasz tej samej produkcji. Można pobierać seriale i filmy na smartfon lub tablet.
Czy serial Impersonalni jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Impersonalni nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Impersonalni?
John Reese (Jim Caviezel) to były agent CIA do zadań specjalnych, który ukrywa się przed rządem jako bezdomny. Odnajduje go tajemniczy mężczyzna przedstawiający się jako Harold Finch (Michael Emerson), który składa mu bardzo nietypową ofertę. Chce, aby wyszkolony John używał swoich umiejętności w celu zapobiegnięcia przestępstwom. Ma im pomóc w tym maszyna Harolda, która wykrywa ofiary lub sprawców przyszłych morderstw.
Ile odcinków ma serial Impersonalni?
Serial Impersonalni ma łącznie 103 odcinki oraz 5 sezonów.
Czy serial Impersonalni jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Impersonalni jest już zakończona. 5. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Impersonalni?
W obsadzie serialu Impersonalni znajdują się między innymi:
Jim Caviezel jako John Reese (103 odcinki), Michael Emerson jako Harold Finch (103 odcinki), Kevin Chapman jako Lionel Fusco (103 odcinki), Enrico Colantoni jako Carl Elias (103 odcinki), Taraji P. Henson jako Joss Carter (90 odcinków), Amy Acker jako Root (80 odcinków), Sarah Shahi jako Sameen Shaw (62 odcinki), John Nolan jako John Greer (33 odcinki), Boris McGiver jako Hersh (9 odcinków), Jay O. Sanders jako Special Counsel (8 odcinków), David Valcin jako Scarface (6 odcinków), Cara Buono jako Martine Rousseau (8 odcinków)

Seriale podobne do: Impersonalni

River

Kryminał
Wielka Brytania
2015

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z