Zobacz zwiastun

The Shield

8,1

The Shield

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 13

1. Odcinek 1

2.09.2008
Vic rzuca wyzwanie Shane'owi i radzi sobie z zagrożeniami dla jego rodziny; Agent federalny przybywa do Farmington, aby zbadać niedawną falę przemocy.

2. Odcinek 2

9.09.2008
Gdy lokalna wojna gangów się nagrzewa, Vic pozycjonuje się jako cenny towar dla walczących stron; Corrine i Cassidy konfrontują się z Vicem.

3. Odcinek 3

16.09.2008
Vic pracuje pod kątem, aby stać się cennym dla ormiańskiego tłumu; Corrine znajduje się w zaskakującym korku prawnym; Tina celuje w producenta rozrywki dla dorosłych.

4. Odcinek 4

23.09.2008
Wojna gangów wybucha w nieoczekiwany sposób, którego Vic nie może kontrolować; Śledztwo w sprawie zabójstwa Dutcha i Billingsa przeradza się w coś bardziej niepokojącego; Cassidy wyciąga rękę do Danny'ego.

5. Odcinek 5

30.09.2008
Claudette spotyka morderczego starego nemezis; Vic konfrontuje Olivię z jej politycznymi powiązaniami; Przypadek Dutcha staje się osobisty.

6. Odcinek 6

7.10.2008
Vic uruchamia plany zakończenia zagrożenia ze strony gangu, ponieważ jego relacje z Cassidy pogarszają się; Dutch i Billings prowadzą śledztwo w sprawie możliwego lunatykującego mordercy.

7. Odcinek 7

14.10.2008
Prostytutka z przeszłości Vic jest kluczem do pokonania brutalnego dilera narkotyków; Holendrzy martwią się o zdrowie Claudette; Danny podejmuje drastyczne środki, aby chronić swoje dziecko.

8. Odcinek 8

21.10.2008
Miejscowy ksiądz może chronić handlarzy narkotyków; Dutch i Billings zbliżają się do prób zabicia policjantów; Corrine poznaje niewygodne prawdy o Vicu.

9. Odcinek 9

28.10.2008
Vic zbliża się do Shane'a, Mary i ich chorego syna; Claudette demontuje Drużynę Uderzeniową; Pezuela oferuje Acevadzie "pomoc" w swojej kampanii burmistrza; Rita Denton (Frances Fisher) przechodzi do Holandii; a była żona i córka Billingsa boją się, gdy zarejestrowany przestępca seksualny wprowadza się do ich sąsiedztwa.

10. Odcinek 10

4.11.2008
Podczas gdy Shane pozostaje ukryty w Los Angeles z Marą i Jacksonem, Corinne postanawia współpracować z Dutch i Claudette, która teraz przewodzi wysiłkom LAPD, aby obalić Vica. Tymczasem Vic gra przeciwko sobie Aceveda, Pezuela, Beltran i ICE. Ale Ronnie ma ochotę po prostu się poddać i uciec do Meksyku. "I powinieneś uciekać za mężczyznę", mówi Vicowi.

11. Odcinek 11

11.11.2008
Corrine zgadza się być pośrednikiem Vica i Shane'a, a także zgadza się współpracować z Claudette i Dutchem. Tymczasem Vic dochodzi do porozumienia z Acevedą i szuka jednego z Olivią; Claudette przydziela Ronniego do współpracy z Julianem w celu zbadania morderstwa gwiazdy futbolu w szkole średniej, trzymając Ronniego z dala od stodoły i nie mogąc przechwycić listu, który Shane wysłał do Claudette, szczegółowo opisując "grzechy" Drużyny Uderzeniowej.

12. Odcinek 12

18.11.2008
Olivia łączy siły z Strike Team, aby złapać meksykańskiego króla narkotyków i jego przesyłkę. Tymczasem Dutch sprząta bałagan Billingsa, a śmierć kobiety związanej z Strike Team skłania Claudette do śledztwa.

13. Odcinek 13

25.11.2008
Funkcjonariusze w stodole badają zaginięcie kobiety i przybycie dużej przesyłki narkotyków; życie zmienia się na zawsze.

Obsada

Michael Chiklis

Vic Mackey

Walton Goggins

Shane Vendrell

CCH Pounder

Claudette Wyms

Jay Karnes

Dutch Wagenbach

Catherine Dent

Danielle Sofer

Michael Jace

Julien Lowe

Benito Martinez

David Aceveda

Cathy Cahlin Ryan

Corrine Mackey

David Rees Snell

Ronnie Gardocki

Kenny Johnson

Curtis Lemansky

David Marciano

Steve Billings

Autumn Chiklis

Cassidy Mackey

Paula Garcés

Tina Hanlon

Michele Hicks

Mara Sewell

Laurie Holden

Agent Olivia Murray

Chaney Kley

Officer Asher

Matt Corboy

Ray Carlson

Anthony Anderson

Antwon Mitchell

F.J. Rio

Cruz Pezuela

Glenn Close

Captain Monica Rawling

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial The Shield?
Serial The Shield możesz legalnie obejrzeć na CANAL+ online.
Ile kosztuje Canal+online? Pakiet 45zł miesięcznie pozwala na oglądanie oryginalnych produkcji Canal+, jak również dokumentów, w tym seriali i filmów na licencji. Oprócz tego oferuje dostęp do programów life style, kanałów na żywo oraz wydarzeń sportowych, m.in: wybrane mecze Premier League, NBA. W przypadku tego pakietu istnieje możliwość 6 miesięcznej opłaty w wysokości 180 zł. Natomiast jeśli kogoś nie interesują wydarzenia sportowe może skorzystać z pakietu CANAL+ SERIALE I FILMY za 29zł miesięcznie. Wielkim plusem Canal+online jest możliwość dokupienia dostępu do innych platform i usług, które łączą się w pakiety w przystępnych cenach. Co ważne, z Canal+online można korzystać za granicą, na terenie UE jeśli usługa zostanie wykupiona w Polsce, z polskiego konta bankowego.
Czy serial The Shield jest dostępny na Netflix?
Nie, serial The Shield nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial The Shield?
Skorumpowany policjant przewodzi grupą uderzeniową do zadań specjalnych.
Ile odcinków ma serial The Shield?
Serial The Shield ma łącznie 88 odcinów oraz 7 sezonów.
Czy serial The Shield jest zakończony?
Tak, produkcja serialu The Shield jest już zakończona. 7. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu The Shield?
W obsadzie serialu The Shield znajdują się między innymi:
Michael Chiklis jako Vic Mackey (88 odcinków), Walton Goggins jako Shane Vendrell (88 odcinków), CCH Pounder jako Claudette Wyms (88 odcinków), Jay Karnes jako Dutch Wagenbach (88 odcinków), Catherine Dent jako Danielle Sofer (88 odcinków), Michael Jace jako Julien Lowe (88 odcinków), Benito Martinez jako David Aceveda (88 odcinków), Cathy Cahlin Ryan jako Corrine Mackey (83 odcinki), David Rees Snell jako Ronnie Gardocki (81 odcinków), Kenny Johnson jako Curtis Lemansky (65 odcinków), David Marciano jako Steve Billings (42 odcinki), Autumn Chiklis jako Cassidy Mackey (35 odcinków)

Seriale podobne do: The Shield

Odkrywaj podobne seriale

Najlepsze seriale XXI wieku wg BBC Culture

Michał Wieczorek100 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z