Zobacz zwiastun

Chirurdzy

8,3

Grey's Anatomy

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 20

1. Odcinek 1

6.10.2022
Po długich sześciu miesiącach Grey Sloan Memorial przywrócił swój program rezydencji. Grupa utalentowanych i ambitnych młodych stażystów została zrekrutowana, ponieważ obecni chirurdzy pracują nad odbudową programu do dawnej świetności. Meredith, wciąż funkcjonująca jako tymczasowy szef, widzi Nicka po raz pierwszy, odkąd odrzuciła jego ofertę przeprowadzki do Minnesoty. Tymczasem Bailey mówi Richardowi, że nie jest gotowa na powrót do pracy; Levi zbiera się na odwagę, by przekazać Jo rozczarowujące wieści, a sprawy stają się niezręczne, gdy Link zdaje sobie sprawę, że spotkał już jednego ze stażystów. Z pomocą Amelii i Maggie nowi lekarze zostają wrzuceni w swój pierwszy dzień w pracy, zajmując się obrażeniami spowodowanymi niedawnym tornadem.

2. Odcinek 2

13.10.2022
Chirurdzy i stażyści współpracują ze sobą, aby rozwiązać tajemnicę medyczną, gdy dziecko z college'u przychodzi z czymś, co najpierw wygląda jak zatrucie pokarmowe, ale ma eskalujące i poważne komplikacje. Tymczasem Jo spędza dzień wolny z Baileyem.

3. Odcinek 3

20.10.2022
Bailey rekrutuje stażystów do stworzenia serii filmów w mediach społecznościowych informujących nastolatków o zdrowiu seksualnym. Filmy, nakręcone w Grey Sloan na oczach grupy licealistów, trafiły do domu, gdy uczennica ma komplikacje medyczne podczas wizyty. Gdzie indziej Meredith i Maggie dowiadują się czegoś nowego o Zoli.

4. Odcinek 4

27.10.2022
Jest noc Halloween w Grey Sloan Memorial. Meredith i Nick próbują spędzić razem trochę czasu w samotności; Levi jest zestresowany z powodu przepracowania, a Winston i Owen każą stażystom ćwiczyć trening traumy na prawdziwym trupie.

5. Odcinek 5

3.11.2022
Bailey i Addison wybierają się na wycieczkę, aby zostać wolontariuszem w centrum planowania rodziny, ale ciąża pozamaciczna pacjentki prowadzi do komplikacji. Gdzie indziej stażyści grają detektywa o związku Lucasa z Amelią, a Meredith dogania Jacksona podczas podróży do Bostonu.

6. Odcinek 6

10.11.2022
Po wiadomościach, które zmieniły życie, burza z piorunami uderza w Grey Sloan. Towarzyszący chirurdzy i stażyści współpracują, aby uratować rannego reportera i rodzinę dotkniętą burzą. Tymczasem ukochany autor przechodzi ryzykowną operację i pojawiają się komplikacje związane z burzą.

7. Odcinek 7

23.02.2023
To ostatni dzień Meredith w Grey Sloan Memorial i lekarze planują pożegnalną niespodziankę, podczas gdy Nick konfrontuje ją z przyszłością ich związku. Gdzie indziej stażyści rywalizują o przełomową procedurę częściowego przeszczepu serca Maggie i Winstona, a Richard zadaje Teddy'emu ważne pytanie.

8. Odcinek 8

2.03.2023
Teddy podejmuje trudną decyzję. Tymczasem Maggie i Winston nie rozmawiają, a Link polega na Jo w kwestii wsparcia emocjonalnego, przygotowując się do operacji znanego sportowca. Simone i Lucas są zaskoczeni niespodziewanym gościem.

9. Odcinek 9

9.03.2023
Simone spotyka się z decyzją zmieniającą życie po powrocie kogoś z przeszłości. Blue shadows Maggie na ryzykownym zabiegu, podczas gdy Jo i Link opiekują się kobietą w ciąży. W domu stażystów Lucas i Mika urządzają przyjęcie pełne niespodzianek.

10. Odcinek 10

16.03.2023
Catherine wraca do Greya Sloana na zabieg chirurgiczny, który przyprawia Lucasa i Blue o mdłości. Amelia leczy potencjalnego pacjenta z rakiem z rodziną, która jest trochę zbyt wspierająca. Owen bierze swoją medyczną przyszłość w swoje ręce, ku zaskoczeniu Teddy'ego.

11. Odcinek 11

23.03.2023
Addison pojawia się w Grey Sloan, aby powitać nowych stażystów ginekologa/ginekologii Bailey. Przeszczep płuc Maggie zostaje przerwany, a Nick nawiązuje więź z Lucasem – zanim dzień przybiera szokujący obrót.

12. Odcinek 12

30.03.2023
Bezpośrednio po szokujących wydarzeniach w klinice szpital zostaje zamknięty, a lekarze z Grey Sloan rozdzielają się, aby uratować wiele istnień ludzkich; Maggie ląduje w gorącej wodzie z Winstonem; Współlokator Julesa pojawia się niespodziewanie.

13. Odcinek 13

6.04.2023
Jeździec byka pojawia się w Grey Sloan z poważnymi obrażeniami, zmuszając Maggie, Amelię, Owena i Blue do zbadania własnych uprzedzeń. Gdzie indziej Simone nie może znaleźć nikogo, kto byłby jej druhną, a Mika podejmuje drastyczne środki, aby spłacić swój dług studencki.

14. Odcinek 14

13.04.2023
To ostatni dzień Maggie. Związek Amelii z Kaiem zostaje wystawiony na próbę, a Ben martwi się, gdy doxing Bailey nasila się.

15. Odcinek 15

13.04.2023
Z pomocą Leviego pacjent świętuje kamień milowy. Jo stawia trudną diagnozę, a Maggie i Winston decydują o swojej przyszłości.

16. Odcinek 16

20.04.2023
Amelia wyładowuje swoje osobiste problemy na swoich kolegach z pracy, a groźby wobec Bailey osiągają przerażający punkt kulminacyjny. Lucas i Jules podejmują ryzykowną decyzję w sprawie pacjenta, a Mika zmaga się z wypaleniem zawodowym.

17. Odcinek 17

4.05.2023
Teddy zwołuje nadzwyczajne spotkanie, aby omówić program stażowy. Link zmaga się z własnym zwątpieniem, przygotowując się do ogromnej operacji, a Nick dzieli się bardzo potrzebnymi wskazówkami z walczącym Lucasem.

18. Odcinek 18

11.05.2023
Richard i Teddy ogłaszają ekscytujące oświadczenie. Jules i Blue opiekują się Maxine, podczas gdy Lucas pomaga artystce zdecydować się na ryzykowny zabieg. Jo i Mika opiekują się Samem, gdy Simone staje przed decyzją, która zmienia ich życie.

19. Odcinek 19

18.05.2023
Dzień ślubu Simone nadchodzi, gdy związek Jo i Linka osiąga punkt zwrotny; chirurdzy lecą do Bostonu, zmuszając Nicka i Meredith do ponownego spotkania; Bailey dostaje niespodziankę.

20. Odcinek 20

18.05.2023
Dzień ślubu Simone nadchodzi, gdy związek Jo i Linka osiąga punkt zwrotny; chirurdzy lecą do Bostonu, zmuszając Nicka i Meredith do ponownego spotkania; Bailey dostaje niespodziankę.

Obsada

Ellen Pompeo

Meredith Grey

James Pickens Jr.

Richard Webber

Chandra Wilson

Miranda Bailey

Justin Chambers

Alex Karev

Kevin McKidd

Owen Hunt

Jesse Williams

Jackson Avery

Patrick Dempsey

Derek Shepherd

Sara Ramirez

Callie Torres

Jessica Capshaw

Robbins

Camilla Luddington

Jo Wilson

Sandra Oh

Cristina Yang

Sarah Drew

April Kepner

Caterina Scorsone

Amelia Shepherd

Kelly McCreary

Maggie Pierce

Kim Raver

Teddy Altman

Eric Dane

Mark Sloan

Giacomo Gianniotti

Andrew DeLuca

Katherine Heigl

Izzie Stevens

Chyler Leigh

Lexie Grey

T.R. Knight

George O'Malley

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Chirurdzy?
Serial Chirurdzy możesz legalnie obejrzeć na Disney Plus.
Ile kosztuje Disney+? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 28,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 289,90 zł. Katalog platformy liczy ponad 1700 seriali i filmów. W rozdzielczości od HD (720p) do 4K (2160p), a także HDR. Równocześnie można oglądać na 4 urządzeniach. Istnieje możliwości pobierania produkcji i oglądania ich potem offline. Nie ma darmowego okresu próbnego.
Czy serial Chirurdzy jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Chirurdzy nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Chirurdzy?
Serial opowiada o perypetiach lekarzy i stażystów ze szpitala Seattle Grace. Ukazuje zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne.
Ile odcinków ma serial Chirurdzy?
Serial Chirurdzy ma łącznie 419 odcinów oraz 19 sezonów.
Kto jest w obsadzie serialu Chirurdzy?
W obsadzie serialu Chirurdzy znajdują się między innymi:
Ellen Pompeo jako Meredith Grey (419 odcinków), James Pickens Jr. jako Richard Webber (419 odcinków), Chandra Wilson jako Miranda Bailey (419 odcinków), Justin Chambers jako Alex Karev (362 odcinki), Kevin McKidd jako Owen Hunt (341 odcinków), Jesse Williams jako Jackson Avery (266 odcinków), Patrick Dempsey jako Derek Shepherd (248 odcinków), Sara Ramirez jako Callie Torres (244 odcinki), Jessica Capshaw jako Robbins (226 odcinków), Camilla Luddington jako Jo Wilson (223 odcinki), Sandra Oh jako Cristina Yang (220 odcinków), Sarah Drew jako April Kepner (203 odcinki)

Seriale podobne do: Chirurdzy

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z