Wybór

5,0

Ben Gri

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Gotowy?

16.11.2022
Fuat, odnoszący sukcesy prawnik, wiedzie doskonałe życie ze swoją rodziną. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy spóźnia się, żeby odebrać córkę z lekcji gry na pianinie, a ona zostaje zgwałcona. Złapany w pułapkę, zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę przez wiadomość, którą dostaje na swój telefon.

2. Dlaczego jesteś zaskoczony?

16.11.2022
Detektyw Bülent i młodsza detektyw Leyla mówią Fuatowi, że mężczyzna, który zgwałcił jego córkę, Doruk Sezgin, został zamordowany. Selin nie może go zidentyfikować, a możliwość zabicia niewinnego człowieka doprowadza Fuata do szaleństwa. Kiedy zbiera się na odwagę i chce powiedzieć Ardzie o dziwnych rzeczach, które mu się przytrafiają, na jego telefon przychodzi wiadomość z nieznanego numeru.

3. Kto jest mordercą?

23.11.2022
Zszokowany wiadomością, że Selim Karaca został zabity, Fuat ma atak paniki. Idzie na komisariat, żeby wszystko powiedzieć. Mówi detektywowi Bülentowi, co się dzieje. Kiedy wspomina o organizacji, która wszystkiego pilnuje, do pokoju wchodzi szef policji Adnan. Fuat zdaje sobie sprawę, że Adnan jest częścią tej „organizacji”.

4. Postąpiłeś właściwie

30.11.2022
Uczucie bycia obserwowanym wprawia Fuata w paranoję. Prosi Tekina o pomoc w odnalezieniu organizacji i poszukanie jej śladów w telefonie Agaha. Selin mdleje w szkole, a Hülya dowiaduje się, że zemdlała z powodu zażywanych tabletek. Działania Fuata przynoszą rezultaty i w końcu znajduje trop Agaha.

5. Bosforowe powietrze

7.12.2022
Na komisariacie Bülent przedstawia prezentację na temat informacji, które znalazł o Fuacie. Agah zostaje znaleziony martwy, a wszystkie morderstwa wskazują na Fuata. Adnan nie ma innego wyjścia i każe wydać nakaz aresztowania Fuata. Organizacja pomaga Fuatowi uciec i prosi w zamian o „ostatnią” przysługę. Mówią, że po tej ostatniej przysłudze go uwolnią.

6. Może kolejna gra?

14.12.2022
Fuat zastanawia się, dlaczego organizacja chce zabić Sefę Levendoğlu, który według niego na pewno jest niewinny. Zakrada się do swojego biura, żeby przejrzeć akta sprawy przeciwko Sefie. Odnajduje akta, ale nie ma tam nic poza kartką papieru, na której jest wielka uśmiechnięta buźka. Właśnie wtedy otrzymuje kolejną wiadomość. „To, czego szukasz, nie istnieje. Jest w twoim umyśle. Pamiętaj!”

7. To jeszcze nie koniec

21.12.2022
Uwięziony w trumnie Fuat dzięki wiadomościom przypomina sobie sprawę, w której uniewinnił Sefę Levendoğlu. Sefa był sądzony za wykorzystywanie seksualne Gizem, 16-letniej córki swojego kierowcy. Gdy Fuat ma się zastrzelić w trumnie, na telefon dostaje nagranie jego córki Selin na przyjęciu u Sefy Levendoğlu. Fuat musi uratować córkę.

8. Niebieski motyl

28.12.2022
Fuat z wielkim trudem wydostaje się z trumny i widzi, że Aylin czekała, żeby zawieźć go na farmę. Wskakują do samochodu i ruszają na farmę. Na przyjęciu Haldun wprowadza w życie plan Greya. Wysyła wiadomość, że przywiózł Ceydę i Selin do Sefy Levendoğlu. Sefa zwraca uwagę na Selin.

Obsada

Timuçin Esen

Fuat

Ebru Özkan

Hülya

Alican Yücesoy

Arda

Ilayda Akdoğan

Ceyda

Buçe Buse Kahraman

Selin

Onur Bilge

Bülent

Selin Kahraman

Leyla

Mücahit Koçak

Tekin

Canberk Gültekin

Agah

Basri Albayrak

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Wybór?
Serial Wybór możesz legalnie obejrzeć na Disney Plus.
Ile kosztuje Disney+? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 28,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 289,90 zł. Katalog platformy liczy ponad 1700 seriali i filmów. W rozdzielczości od HD (720p) do 4K (2160p), a także HDR. Równocześnie można oglądać na 4 urządzeniach. Istnieje możliwości pobierania produkcji i oglądania ich potem offline. Nie ma darmowego okresu próbnego.
Czy serial Wybór jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Wybór nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Wybór?
Życie Fuata Akıncıego, odnoszącego sukcesy i szanowanego prawnika, zmienia się, gdy jego córka zostaje skrzywdzona. Szukając zemsty, Fuat odpowiada na tajemnicze wiadomości wysyłane na jego telefon, które ostatecznie wywracają jego życie do góry nogami i zmuszają go do konfrontacji ze swoją przeszłością.
Ile odcinków ma serial Wybór?
Serial Wybór ma łącznie 8 odcinów oraz 1 sezon.
Kto jest w obsadzie serialu Wybór?
W obsadzie serialu Wybór znajdują się między innymi:
Timuçin Esen jako Fuat (8 odcinków), Ebru Özkan jako Hülya (8 odcinków), Alican Yücesoy jako Arda (8 odcinków), Ilayda Akdoğan jako Ceyda (8 odcinków), Buçe Buse Kahraman jako Selin (8 odcinków), Onur Bilge jako Bülent (8 odcinków), Selin Kahraman jako Leyla (8 odcinków), Mücahit Koçak jako Tekin (6 odcinków), Canberk Gültekin jako Agah (2 odcinki), Basri Albayrak jako (1 odcinek)

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z