Zobacz zwiastun

Żona idealna

7,6

The Good Wife

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 22

1. Kaucja

4.10.2015
Alicia rozpoczyna nową karierę adwokacką, tym razem reprezentując aresztowanych ubiegających się o zwolnienie za kaucją. Peter planuje rozpocząć ogólnokrajową kampanię.

2. Niewinni

11.10.2015
Alicia przyjmuje skomplikowaną sprawę związaną z dewastacją cennej fotografii. Cary zmuszony jest ukrócić niewłaściwe zachowanie jednego z partnerów.

3. Ugotowani

18.10.2015
Alicia i Lucca wspólnie pracują nad sprawą dotyczącą handlu narkotykami. Występ Alicii i Veroniki w programie kulinarnym nie przypada do gustu Eliemu.

4. Podatek

25.10.2015
Sprawa drobnej złodziejki kończy się dla Alicii konfliktem z sędzią. Proces w sprawie wspomaganego samobójstwa wymaga od Diane zmierzenia się ze swoimi poglądami.

5. Odwet

1.11.2015
Praca nad sprawą kredytu studenckiego wymaga od Jasona zastosowania agresywnych metod śledczych. Howard oskarża kancelarię Cary'ego o dyskryminację ze względu na wiek.

6. Kłamstwa

8.11.2015
Alicia i Lucca stają w obronie pracownicy firmy technologicznej zwolnionej w wyniku testu wariografem. Eli planuje ujawnienie informacji, które zmiażdżą Petera.

7. Jazda bez trzymanki

15.11.2015
W sprawę z udziałem ofiary wypadku automatycznego samochodu zostają zaangażowani prawnicy z kancelarii Lockhart, Agos & Lee, a także Alicia, Lucca, i Louis Canning.

8. Na przekór sobie

22.11.2015
Diane musi odstawić na bok swoje przekonania, aby zatrzymać cennego klienta. Alicia i Lucca próbują podkraść klientów Louisowi Canningowi.

9. Materiał dowodowy

29.11.2015
Alicia i Lucca prowadzą we współpracy z Louisem Canningiem sprawę dotyczącą profilowania rasowego. Eli i Ruth są zaniepokojeni relacjami pomiędzy Alicią a Jasonem.

10. Chore fantazje

13.12.2015
Alicia i Lucca prowadzą sprawę chirurga oskarżonego o zaplanowanie zbrodni, której nie popełnił. Ruth pragnie pozbyć się Jasona, zaś Eli dokonuje zaskakującego wyznania.

11. Prawybory

10.01.2016
Cała rodzina Florricków wspiera Petera w dniach poprzedzających wyłonienie oficjalnego kandydata partii na prezydenta. Jackie negocjuje warunki intercyzy z Howardem.

12. Ścieżki

17.01.2016
Alicia łączy siły z Carym, aby stanąć w obronie dawnego klienta. Okazuje się, że prowadzenie firmy w prywatnym mieszkaniu może skończyć się dla Alicii eksmisją.

13. Sądzeni

31.01.2016
Alicia musi zmierzyć się z sędzią Schakowskym w sprawie dotyczącej bezprawnego aresztowania. Po powrocie z Kalifornii Jason pracuje jednocześnie dla Alicii i Diane.

14. Poniedziałek

14.02.2016
Pierwszy dzień w pracy po powrocie do Lockhart, Agos & Lee nie jest dla Alicii łatwy. Musi się ona zająć kontrowersyjną sprawą dyrektora działu IT kancelarii.

15. Cele

21.02.2016
Alicia dołącza do tajnego panelu badającego legalność zabójstwa rekrutera ISIS. Eli próbuje dowiedzieć się, czemu FBI interesuje się Peterem.

16. Przesłuchanie

6.03.2016
Mike Tascioni, prawnik Petera, stara się poznać zarzuty stawiane jego klientowi. David Lee i Cary podejrzewają, że Diane chce utworzyć kancelarię złożoną z samych kobiet.

17. Celny strzał

20.03.2016
Diane, Cary i Lucca bronią pogrążonego w żałobie ojca, który jest oskarżony o zniesławienie. Grace zostaje oskarżona o plagiat dokumentów aplikacyjnych na uniwersytet.

18. Bezzałogowy

27.03.2016
Alicia i Diane prowadzą sprawę terapeuty, który oskarża bawiącego się dronami sąsiada o naruszenie prywatności. Tymczasem walka o władzę w kancelarii dobiega końca.

19. Lądowanie

17.04.2016
Alicia i Lucca reprezentują pracownika Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ubiegającego się o azyl w Kanadzie. W międzyczasie Peter odrzuca ofertę ugody.

20. Przyjęcie

24.04.2016
Rodzinny zjazd z okazji zaślubin Jackie i Howarda połączony z zaskakującym oświadczeniem Zacha sprawia, że Alicia przeżywa naprawdę ciężki wieczór.

Obsada

Julianna Margulies

Alicia Florrick

Christine Baranski

Diane Lockhart

Matt Czuchry

Cary Agos

Makenzie Vega

Grace Florrick

Alan Cumming

Eli Gold

Archie Panjabi

Kalinda Sharma

Josh Charles

Will Gardner

Graham Phillips

Zach Florrick

Zach Grenier

David Lee

Matthew Goode

Finn Polmar

Renée Elise Goldsberry

Geneva Pine

Cush Jumbo

Lucca Quinn

Jeffrey Dean Morgan

Jason Crouse

Sarah Steele

Marissa Gold

Mike Colter

Lemond Bishop

Chris Noth

Peter Florrick

Nathan Lane

Clarke Hayden

Anika Noni Rose

Wendy Scott-Carr

Carrie Preston

Elsbeth Tascioni

Mary Beth Peil

Jackie Florrick

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Żona idealna?
Serial Żona idealna możesz legalnie obejrzeć na SkyShowtime.
Czy serial Żona idealna jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Żona idealna nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Żona idealna?
Mąż prawniczki Alicii Florrick w wyniku skandalu politycznego ląduje w więzieniu. Kobieta zmuszona jest wrócić do pracy w zawodzie.
Ile odcinków ma serial Żona idealna?
Serial Żona idealna ma łącznie 156 odcinów oraz 7 sezonów.
Czy serial Żona idealna jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Żona idealna jest już zakończona. 7. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Żona idealna?
W obsadzie serialu Żona idealna znajdują się między innymi:
Julianna Margulies jako Alicia Florrick (156 odcinków), Christine Baranski jako Diane Lockhart (156 odcinków), Matt Czuchry jako Cary Agos (156 odcinków), Makenzie Vega jako Grace Florrick (156 odcinków), Alan Cumming jako Eli Gold (140 odcinków), Archie Panjabi jako Kalinda Sharma (134 odcinki), Josh Charles jako Will Gardner (112 odcinków), Graham Phillips jako Zach Florrick (112 odcinków), Zach Grenier jako David Lee (69 odcinków), Matthew Goode jako Finn Polmar (30 odcinków), Renée Elise Goldsberry jako Geneva Pine (23 odcinki), Cush Jumbo jako Lucca Quinn (22 odcinki)
O czym jest 7. sezon serialu Żona idealna?
W ostatnim sezonie serialu Alicia zwiera szyki z nowymi kolegami i otwiera własną kancelarię, a Peter planuje kampanię prezydencką.

Seriale podobne do: Żona idealna

Shadow

Akcja
Republika Południowej Afryki
2019

Ed

Dramat
USA
2000

Odkrywaj podobne seriale

Seriale z matką w roli głównej

Wiola Mickiewicz30 seriali

Najlepsze seriale prawnicze

Olga Trędota7 seriali

Seriale o silnych kobietach

Olga Trędota, Adrian Kazanowski14 seriali

Najlepsze seriale XXI wieku wg BBC Culture

Michał Wieczorek100 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z