Woman in a Veil

4,7

비밀의 여자

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 100

1. Episode 1

14.03.2023
Po związaniu węzła z Yu Jinem, Gyeo Ul zamieszkał z nim i jego rodziną. Jednak pomimo tego, że były to jej pierwsze urodziny od ślubu, nikt w domu nie pamięta ani nie uznaje tego. Naciskana przez teściową, aby założyć rodzinę, Gyeo Ul postanawia przestać przyjmować leki na oskrzela. Tymczasem Se Rin spotyka się z Tae Yang po trzyletniej nieobecności, ale nie wydaje się zadowolony z jej ponownego spotkania.

2. Episode 2

15.03.2023
Gyeo Ul nie może się doczekać nadchodzącej podróży do kurortu z Yu Jinem, ale nie jest świadoma, że Ae Ra, której najbardziej ufa i jest kochanką Yu Jin, również tam będzie. Tae Yang nie jest w stanie wybaczyć sobie, że kogoś skrzywdził i doświadcza z tego powodu wielkiego bólu emocjonalnego. Se Rin podejmuje głupią decyzję, aby pomóc Tae Yangowi, ale prowadzi to do nieprzewidzianych konsekwencji.

3. Episode 3

16.03.2023
Młoda Ran została okradziona przez kieszonkowca w domu towarowym i podejrzewa Tae Yanga. Kiedy dowiaduje się, że Tae Yang ma kryminalną przeszłość, jej podejrzenia zamieniają się w przekonanie. Jednak Gyeo Ul próbuje wyjaśnić nieporozumienie, które sprawia, że Young Ran wyładowuje na niej swój gniew.

4. Episode 4

17.03.2023
Mimo że Hyun Tae wybacza Yu Jinowi, traktuje Gyeo Ul jeszcze bardziej lekceważąco, gdy tylko opuszczają jego miejsce. Se Rin wybucha, gdy Se Yeon umawia ją na randkę w ciemno, a Se Yeon prosi Tae Yang, aby wyprowadziła się z ich domu. Tymczasem Ae Ra knuje plan sabotowania Gyeo Ul, aby wyrazić uczucie, jakie żywi do niej Man Joong.

5. Episode 5

20.03.2023
Gyeo Ul bada kolczyk i odkrywa, że Yu Jin był jego nabywcą. Chociaż podstępne wyjaśnienia Yu Jin i Ae Ra prawie ją przekonują, Gyeo Ul słyszy coś o weekendowych zajęciach Ae Ra, co czyni ją podejrzliwą. Tymczasem Tae Yang informuje swoją rodzinę o chęci powrotu do morza, co skłania Se Rin do początkowej silnej reakcji, ale szybko się uspokaja i wprowadza w życie swój plan awaryjny, aby zapobiec odejściu Tae Yang.

6. Episode 6

21.03.2023
Randka w ciemno Se Rin zamienia się w bałagan, gdy Tae Yang przyjmuje lanie od swojej randki, chroniąc ją. Tymczasem Ae Ra jest pochłonięta obawami, że Gyeo Ul może uzyskać dostęp do nagrań z monitoringu korytarza w ośrodku. Zgodnie z przewidywaniami, Ae Ra nie zastanawia się dwa razy, zanim uśpi Gyeo Ula, aby rozwiać swoje wątpliwości tym, co uważa za niezawodny plan.

7. Episode 7

22.03.2023
Se Rin dowiaduje się, że ona i Tae Yang zostali oszukani. W rzeczywistości Tae Yang nie ma nic wspólnego z oskarżeniem o morderstwo, za które został skazany. Se Rin od razu przygląda się sprawie głębiej, mając nadzieję znaleźć dowody potwierdzające niewinność Tae Yanga. Tymczasem wypadek samochodowy był na tyle krytyczny, że Gyeo Ul stracił wzrok. Co więcej, musi podjąć decyzję zmieniającą życie, która wiąże się z kompromisami.

8. Episode 8

23.03.2023
Yu Jin pojawia się w szpitalu późno po tym, jak Gyeo Ul rodzi ich córkę. Gdy Hyun Tae jest świadkiem spotkania Yu Jina i Ae Ra przed szpitalem, nie może pozbyć się troski o Gyeo Ula. Tymczasem Se Yeon zagłębia się w wypadek sprzed pięciu lat i dowiaduje się, że był prawdziwy winowajca, który wrobił Tae Yanga.

9. Episode 9

24.03.2023
Yu Jin klęka przed Hyun Tae i błaga o wybaczenie, co rozczarowuje zarówno Hyun Tae, jak i Ae Ra. Hyun Tae odwiedza Gyeo Ul następnego dnia z ciężkim sercem, a nerwy Yu Jin są na krawędzi. Tymczasem Se Yeon otrzymuje prawdziwe imię Jang Mi za pośrednictwem agencji detektywistycznej i chce spotkać się z nią osobiście.

10. Episode 10

27.03.2023
Kiedy Se Yeon odwiedza ją z gradem pytań, Ae Ra kłamie, aby uciec z trudnej sytuacji. Se Rin, sfrustrowany tym, że nie jest w stanie oczyścić imienia Tae Yanga, wyjął je na Se Yeon, co doprowadziło do kłótni. Tymczasem Hyun Tae podejrzewa romans i podąża za Yu Jinem, tylko po to, by odkryć coś dziwnego w leku oskrzelowym Gyeo Ula.

11. Episode 11

28.03.2023
Po ujawnieniu ich występków, Yu Jin i Ae Ra znajdują się w trudnej sytuacji. Przekonują Hyuna Tae, że mogą przyspieszyć harmonogram przeszczepu rogówki Gyeo Ula, aby uniemożliwić mu ujawnienie ich sekretów. Chociaż początkowo wahał się, Hyun Tae ostatecznie zgadza się z ich planem. Tymczasem Se Yeon zagłębia się w tło Ae Ra i robi krok, który idzie za daleko.

12. Episode 12

29.03.2023
Ae Ra potajemnie umieszcza coś, co wydaje się być narzędziem zbrodni w samochodzie Hyun Tae, co prowadzi do jego ostatecznego aresztowania za morderstwo. Ale gdy wierzy, że sytuacja jest pod kontrolą, Ae Ra staje się ofiarą szantażu kogoś z przeszłości, który ma do niej urazę. W tym samym czasie Se Rin odkrywa przeszłość Se Yeon i ma wyrzuty sumienia z powodu tego, jak ją ostatnio traktowała.

13. Episode 13

30.03.2023
Hyun Tae prosi Yu Jina, aby wyjawił policji swój romans z Ae Ra, aby bronić się przed fałszywym oskarżeniem o morderstwo. Co więcej, Young Jun wszędzie szuka handlarza organami, więc Yu Jin i Ae Ra muszą wymyślić kolejne kłamstwo. Tymczasem Se Rin wpada we wściekłość na pogrzebie Se Yeon i jest zdeterminowana, by się za nią zemścić.

14. Episode 14

3.04.2023
Po niedawnej porażce w dążeniu do zemsty, Se Rin staje się jeszcze bardziej zdeterminowana, aby podjąć ekstremalne środki, aby to osiągnąć. Jednak Tae Yang stara się powstrzymać ją przed podejmowaniem impulsywnych decyzji. Tymczasem Hyun Tae jest przetrzymywana w izolatce przez skorumpowanego oficera w areszcie, a Ae Ra szuka alternatywnych metod, aby zmusić swoją rodzinę do rezygnacji z Gyeo Ul.

15. Episode 15

4.04.2023
Ae Ra planuje przekonać Gyeo Ul do potajemnego odwiedzenia jej uwięzionego ojca, zamierzając oddzielić ją od córki So Yi i odizolować od rodziny. Gyeo Ul odkrywa później, że jej córka zaginęła i nie może jej odnaleźć. Tymczasem niekontrolowana wściekłość Se Rin sprawia jej więcej bólu rodzinie Hyun Tae, niż sama doświadcza.

16. Episode 16

5.04.2023
Gyeo Ul nie może zaprzeczyć, że straciła So Yi z jej powodu. Nie zdając sobie sprawy, jak Ae Ra stoi za tym bałaganem, Gyeo Ul decyduje, że lepiej będzie, jeśli zostanie w domu rodziców, dopóki nie znajdzie So Yi. Gdy Se Rin dąży do zemsty, Gyeo Ul staje się jej kolejnym celem. Później anonimowy rozmówca informuje Gyeo Ul o filmie z kamery samochodowej, który uchwycił kobietę, która wzięła So Yi.

17. Episode 17

6.04.2023
Hyun Tae wpada we wściekłość, gdy dowiaduje się, że to Yu Jin i Ae Ra powstrzymali go przed dzwonieniem i przyjmowaniem gości, a nie Se Rin. Ponieważ nie ma szans na wdawanie się z nikim w konflikt, postanawia wydostać się z więzienia.

18. Episode 18

7.04.2023
Hyun Tae upada i zostaje przeniesiony do szpitala publicznego, ponieważ nie wziął tabletek. Tymczasem Gyeo Ul i Young Jun próbują uporządkować sytuację, podczas gdy ich ojciec jest hospitalizowany. Gyeo Ul próbuje dowiedzieć się, czy materiał z kamery, który widziała w ośrodku, jest zmanipulowany, czy nie. Młoda Jun dostaje trop na handlarza organami, który może potwierdzić alibi Hyun Tae.

19. Episode 19

10.04.2023
Dowiedziawszy się o operacji przeszczepu rogówki Gyeo Ula, Ae Ra formułuje plan celowego sabotowania go. Kiedy operacja się nie udaje, Ae Ra i Yu Jin otwarcie wyśmiewają Gyeo Ul, wierząc, że jako osoba niewidoma nie jest w stanie się zemścić. Pomimo sprzeciwu ze wszystkich stron, Gyeo Ul pozostaje niezłomna w swojej determinacji, aby pociągnąć Ae Ra i Yu Jin do odpowiedzialności za ich działania.

20. Episode 20

11.04.2023
Ae Ra nie była pewna, czy Gyeo Ul odzyskała wzrok, czy nie, ale w końcu to zrozumiała. Teraz, gdy już wie, podejmuje inne środki, aby zachować spokój. Robiąc to, Ae Ra dowiaduje się również, że ma coś, co nie należy do niej i zwraca się do jeszcze bardziej ekstremalnych środków. Tymczasem Se Rin zdaje sobie sprawę, że Tae Yang był szczery, kiedy powiedział, że chce z nią pojechać.

Obsada

Choi Yoon-young

Oh Se-rin

Lee Chae-young

Ju Ae-ra

Lee Seon-ho

Seo Tae-yang

Shin Go-eun

Jung Gyeo-wool

Lee Eun-Hyung

Jung Young-joon

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Woman in a Veil?
Serial Woman in a Veil możesz legalnie obejrzeć na Rakuten Viki.
Jak oglądać na Rakuten Viki? Platforma oferuje dostęp do azjatyckich dram - filmów i seriali - z poziomu przeglądarki, aplikacji na telefon oraz telewizory z systemem android, Apple TV oraz przez chromecast. Choć w całości jest domyślnie w języku angielskim, tłumacze i moderatorzy dbają o to, by produkcje posiadały polskie napisy, dzięki temu użytkownicy z Polski również mogą cieszyć się z oglądania. Nie trzeba posiadać konta by korzystać z platformy, ale oprócz darmowych produkcji, pozostałe zawierają reklamy. Można skorzystać z opcji 7 dniowego okresu próbnego, potem możliwość streamowania bez reklam kosztuje 4,99$ na miesiąc.
Czy serial Woman in a Veil jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Woman in a Veil nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Woman in a Veil?
Jung Gyul Wool traci wzrok i zdolność chodzenia z powodu materialistycznego męża i jego kochanki. Pomimo swoich niedociągnięć, uknuła spisek, aby szukać zemsty.
Ile odcinków ma serial Woman in a Veil?
Serial Woman in a Veil ma łącznie 100 odcinów oraz 1 sezon.
Kto jest w obsadzie serialu Woman in a Veil?
W obsadzie serialu Woman in a Veil znajdują się między innymi:
Choi Yoon-young jako Oh Se-rin (100 odcinków), Lee Chae-young jako Ju Ae-ra (100 odcinków), Lee Seon-ho jako Seo Tae-yang (100 odcinków), Shin Go-eun jako Jung Gyeo-wool (100 odcinków), Lee Eun-Hyung jako Jung Young-joon (100 odcinków)

Seriale podobne do: Woman in a Veil

Mask

Dramat
Korea Południowa
2015

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z