Zobacz zwiastun

Przed kim uciekamy, Mamo?

7,0

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 7

1. Odcinek 1

24.03.2023
Tajemnicze kobiety – matka i córka – meldują się w luksusowym hotelu. Robią wszystko, żeby nie zwracać na siebie uwagi, ale i tak budzą zainteresowanie personelu i gości.

2. Odcinek 2

24.03.2023
Trudne pytania córki wywołują u matki słodko-gorzkie wspomnienia. Kobiety spędzają dzień osobno, co okazuje się fatalną decyzją.

3. Odcinek 3

24.03.2023
Matka i córka, którym policja depcze po piętach, pamiętają o obietnicy, którą złożyły sobie nawzajem. Córka podsłuchuje niepokojącą rozmowę.

4. Odcinek 4

24.03.2023
Matka przypomina sobie sprzeczne emocje targające nią po porodzie i układa plan ucieczki przed policją. Kobiety przygotowują się do dalekiej podróży.

5. Odcinek 5

24.03.2023
Wizyta w banku kończy się brawurową ucieczką. Ktoś znajomy opowiada policji o przeszłości matki. Zdesperowana i pozbawiona pieniędzy matka usiłuje coś wymyślić.

6. Odcinek 6

24.03.2023
Uciekinierki unikają zasadzki. Podczas konfrontacji matki ze swoim ojcem jej córka dopuszcza się strasznego czynu. Na miejscach zbrodni zostają znalezione twarde dowody.

7. Odcinek 7

24.03.2023
Matka znajduje sposób, aby zdobyć pieniądze. Kobiety kolejny raz – być może ostatni – próbują wymknąć się policyjnej obławie.

Obsada

Melisa Sözen

Mother

Eylül Tumbar

Bambi

Musa Uzunlar

Mother's Father

Birand Tunca

Blonde Commissar

Denizhan Akbaba

Yellow Head

Buçe Buse Kahraman

Hotel Clerk

Arya Hira Kiliç

Child Bambi

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Przed kim uciekamy, Mamo??
Serial Przed kim uciekamy, Mamo? możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Przed kim uciekamy, Mamo? jest dostępny na Netflix?
Tak, Przed kim uciekamy, Mamo? jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Przed kim uciekamy, Mamo??
Ukrywające tajemniczą przeszłość matka i córka wiodą żywot bezimiennych zbiegów. Pomieszkują w różnych hotelach i postrzegają wszystkich ludzi jako zagrożenie.
Ile odcinków ma serial Przed kim uciekamy, Mamo??
Serial Przed kim uciekamy, Mamo? ma łącznie 7 odcinów oraz 1 sezon.
Kto jest w obsadzie serialu Przed kim uciekamy, Mamo??
W obsadzie serialu Przed kim uciekamy, Mamo? znajdują się między innymi:
Melisa Sözen jako Mother (7 odcinków), Eylül Tumbar jako Bambi (7 odcinków), Musa Uzunlar jako Mother's Father (7 odcinków), Birand Tunca jako Blonde Commissar (7 odcinków), Denizhan Akbaba jako Yellow Head (7 odcinków), Buçe Buse Kahraman jako Hotel Clerk (1 odcinek), Arya Hira Kiliç jako Child Bambi (1 odcinek)
O czym jest 1. sezon serialu Przed kim uciekamy, Mamo??
Ukrywające tajemniczą przeszłość matka i córka wiodą żywot bezimiennych zbiegów. Pomieszkują w różnych hotelach i postrzegają wszystkich ludzi jako zagrożenie.

Seriale podobne do: Przed kim uciekamy, Mamo?

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z