Zobacz zwiastun

Spy/Master

6,2

Spy/Master

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 6

1. Odcinek 1

19.05.2023
Victor znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie w obliczu narastającej paranoi Ceaușescu. Podczas misji dyplomatycznej w Niemczech bohater postanawia spróbować swoich szans z Amerykanami.

2. Odcinek 2

19.05.2023
Uzbrojony w obciążające dowody Mircea demaskuje Victora. Później Victor otrzymuje niepokojące informacje od swojej dawnej miłości Ingrid, a Frank próbuje ominąć oficjalne kanały, gdy Victor zostaje wezwany z powrotem do Bukaresztu.

3. Odcinek 3

26.05.2023
Zaszyty w kryjówce Victor nerwowo czeka na Franka, gdy wieści o zaginięciu dyplomaty szybko się rozchodzą. W międzyczasie Frank próbuje zmusić CIA do działania – ale jego strategia może przynieść odwrotne od zamierzonych rezultaty.

4. Odcinek 4

2.06.2023
Nicolae jest wściekły z powodu doniesień o ucieczce, a Frank przenosi Victora pod ochronę ambasady USA. Mircea i Carmen próbują zakwestionować prawdziwe motywacje Victora.

5. Odcinek 5

9.06.2023

6. Odcinek 6

16.06.2023

Obsada

Alec Secăreanu

Victor Godeanu

Svenja Jung

Ingrid Von Weizendorff

Parker Sawyers

Frank Jackson

Ana Ularu

Carmen Popescu

Aidan McArdle

Walter Simpson

Nico Mirallegro

John Miller

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Spy/Master?
Serial Spy/Master możesz legalnie obejrzeć na HBO Max.
Ile kosztuje HBO Max? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 29,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 234,99 zł, co daje niemałą oszczędność. Warto wybrać tę opcję jeśli jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z platformy przez 12 miesięcy bez przerwy. Korzystając z HBO Max możliwe jest utworzenie maksymalnie pięciu spersonalizowanych profili, osobno dla dzieci i dorosłych. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, jednak jednoczesne oglądanie treści możliwe jest na trzech urządzeniach. HBO Max nie oferuje okresu próbnego.
Czy serial Spy/Master jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Spy/Master nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Spy/Master?
Szczyt Zimnej Wojny. Prawa ręka i najbliższy doradca rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceaușescu skrywa sekret. Jest podwójnym agentem, który teraz musi uciec z Rumunii i przed Ceaușescu, zanim prawda wyjdzie na jaw.
Ile odcinków ma serial Spy/Master?
Serial Spy/Master ma łącznie 6 odcinów oraz 1 sezon.
Kto jest w obsadzie serialu Spy/Master?
W obsadzie serialu Spy/Master znajdują się między innymi:
Alec Secăreanu jako Victor Godeanu (6 odcinków), Svenja Jung jako Ingrid Von Weizendorff (6 odcinków), Parker Sawyers jako Frank Jackson (6 odcinków), Ana Ularu jako Carmen Popescu (6 odcinków), Aidan McArdle jako Walter Simpson (6 odcinków), Nico Mirallegro jako John Miller (6 odcinków)

Seriale podobne do: Spy/Master

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z