Zobacz zwiastun

Niema cisza

6,9

El silencio

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Odcinek 1

19.05.2023
Sześć lat po zamordowaniu swoich rodziców Sergio zostaje zwolniony z aresztu dla nieletnich i staje się obiektem tajnego śledztwa Any.

2. Odcinek 2

19.05.2023
Marta naraża swój związek z Eneko, zbliżając się do Sergio, który otwiera się przed nią na temat swojego życia przed śmiercią rodziców.

3. Odcinek 3

19.05.2023
Sergio wraca do aresztu, gdzie czeka go nieoczekiwane spotkanie. Marta dostarcza Anie informacji, które mogą zmienić bieg sprawy.

4. Odcinek 4

19.05.2023
Śledztwo utyka w martwym punkcie. Ana odkrywa, że ma więcej wspólnego z Sergio, niż myślała. Zdeterminowany Sergio próbuje odnaleźć swoją siostrę Noę.

5. Odcinek 5

19.05.2023
Presja ze strony Cabrery zmusza Sergio i Gretę do desperackich posunięć. Eneko próbuje pogodzić się z Martą. Śledztwo zagraża osobistemu życiu Any.

6. Odcinek 6

19.05.2023
Ana pojawia się w domu Sergio, który nalega na spotkanie z Noą. Policja próbuje zamknąć sprawę na dobre, jednak przeciek ujawnia metody Cabrery.

7. Odcinek 7

19.05.2023

8. Odcinek 8

19.05.2023

Obsada

Arón Piper

Sergio

Almudena Amor

Ana

Cristina Kovani

Marta

Manu Ríos

Eneko

Aitor Luna

Cabrera

Ramiro Blas

Natanael

Aria Bedmar

Greta

Mikel Losada

Mikel

Viti Suárez

Técnico de Vigilancia Electrónica

Elena Sáenz

Silvia

Estela Theus

Analista

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Niema cisza?
Serial Niema cisza możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Niema cisza jest dostępny na Netflix?
Tak, Niema cisza jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Niema cisza?
Sergio Ciscar wychodzi z więzienia sześć lat po morderstwie swoich rodziców, którego dokonał przed osiągnięciem pełnoletniości. Podczas pobytu w zakładzie karnym nie powiedział ani słowa i w żaden sposób nie współpracował z wymiarem sprawiedliwości, przez co jego motywacje pozostają tajemnicą. Młoda lekarka psychiatrii Ana Dussel wraz z zespołem zaczynają obserwować go przez całą dobę jak dzikie zwierzę, próbując określić, czy stwarza zagrożenie dla społeczeństwa.
Ile odcinków ma serial Niema cisza?
Serial Niema cisza ma łącznie 6 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Niema cisza jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Niema cisza jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Niema cisza?
W obsadzie serialu Niema cisza znajdują się między innymi:
Arón Piper jako Sergio (6 odcinków), Almudena Amor jako Ana (6 odcinków), Cristina Kovani jako Marta (6 odcinków), Manu Ríos jako Eneko (6 odcinków), Aitor Luna jako Cabrera (6 odcinków), Ramiro Blas jako Natanael (6 odcinków), Aria Bedmar jako Greta (6 odcinków), Mikel Losada jako Mikel (6 odcinków), Viti Suárez jako Técnico de Vigilancia Electrónica (6 odcinków), Elena Sáenz jako Silvia (6 odcinków), Estela Theus jako Analista (6 odcinków)
O czym jest 1. sezon serialu Niema cisza?
Sergio przestał mówić w dniu, kiedy sześć lat temu zamordował rodziców. Lekarka psychiatrii postanawia odkryć, co naprawdę się wydarzyło, stosując nietypowe metody.

Seriale podobne do: Niema cisza

Glue

Tajemnica
Wielka Brytania
2014

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z