Tanner '88

6,4

Tanner '88

Odcinki: 12

1. The Dark Horse (1)

15.02.1988
W weekend przed prawyborami w New Hampshire przedstawiciel Jack Tanner (D-MI) i jego opiniotwórcza córka odwiedzają potencjalnych wyborców, podczas gdy taśma wideo z jego pierwszą reklamą kampanii jest oceniana przez grupę fokusową.

2. The Dark Horse (2)

15.02.1988
Chociaż ich pierwsza próba reklamy telewizyjnej nie została dobrze przyjęta, sztab Tannera ma nadzieję, że zaimprowizowane przemówienie o tym, dlaczego kandyduje na prezydenta, będzie wystarczająco dobrą reklamą telewizyjną, aby jego kampania przeszła przez prawybory w New Hampshire.

3. For Real

14.03.1988
Reklama telewizyjna Tannera pokazująca, że jego pasją jest "Naprawdę", wzbudza nowe zainteresowanie prasy w jego kampanii, gdy zmierza do Nashville. Ma również pozorny zamach na swoje życie, który zyskuje większy rozgłos i kwalifikuje go do ochrony tajnych służb, nawet myśląc, że to tylko wielkie nieporozumienie.

4. The Night of the Twinkies

12.04.1988
Próbując zdobyć głosy czarnych, Jack udaje się do Nashville, aby zasięgnąć porady starego przyjaciela, obecnie działacza na rzecz praw czarnych. Tymczasem jeden ze sztabów Tannera dochodzi do siebie po ataku podczas kampanii, autobus pełen działaczy utknął na autostradzie, a TJ mulluje jednonocne stoisko.

5. Moonwalker and Bookbag

2.05.1988
Po tym, jak Tanner obraża wielebnego Criera, co skutkuje większą uwagą na kampanię, on i jego córka muszą nauczyć się radzić sobie z ciągłą obecnością agentów tajnych służb; Taggerty odkrywa niezwykłą dynamikę rodziny podczas wywiadu z ojcem Tannera; Alex namawia Jacka do udziału w wiecu przeciwko apartheidowi.

6. Bagels with Bruce

16.05.1988
Po wyjściu z więzienia Tanner spotyka się z innym kandydatem Bruce'em Babbittem, który właśnie odpadł z wyścigu, ale ma wiele do powiedzenia na temat kampanii Jacka; Stringer dokonuje zaskakującego odkrycia, gdy kusi go, by dołączyć do kampanii Dukakis; Deke produkuje kontrowersyjną nową reklamę kampanii.

7. Child's Play

6.06.1988
Tanner bierze udział w wirze wydarzeń kampanijnych, od imprezy przy basenie w Hollywood po spotkanie z dziećmi w ośrodku opieki dziennej. Wpada również na męża swojej byłej żony i bierze udział w seminarium z Dorothy Sarnoff. Tymczasem Barney dołącza do kampanii Tannera po zwolnieniu Deke'a, podczas gdy Molly zatrudnia Deke'a po odejściu kamerzysty.

8. The Great Escape

20.06.1988
Tanner porusza kwestię polityki narkotykowej w debacie z Jessem Jacksonem, moderowanej przez Lindę Ellerbee. Próbując uciec przed szeregiem uporczywych reporterów pytających o jego związek z Joanną, Tanner kończy się później w niebezpiecznej sytuacji, która dramatycznie wpływa na kampanię.

9. The Girlfriend Factor

11.07.1988
Tanner musi zdecydować, co zrobić ze swoją sekretną dziewczyną Joanną Buckley, pracownikiem głównego konkurenta Michaela Dukakisa. Tymczasem kampania Tannera udaje się do surowej dzielnicy Detroit, gdzie szokujące odkrycie zmienia przebieg kampanii.

10. Something Borrowed, Something New

17.07.1988
Tanner udaje się do domu swojej ciotki na przedmieściach Michigan, aby poślubić Joannę, ale jego ogłoszenie, że się żeni, wywołuje różne reakcje jego krewnych; Molly zwierza się TJ, kiedy zaczyna się zastanawiać, czy chodzi o zwolnienie przez NBC; Deke rozbija ślub helikopterem; Tanner dokonuje wielu zaskakujących wyborów dla swojego gabinetu.

11. The Boiler Room

11.08.1988
Po dotarciu do Narodowej Konwencji Demokratów, wiedząc, że nie ma nadziei na samodzielne pokonanie dukakisa, Tanner rozważa zawarcie sojuszu z Jessem Jacksonem; T.J. wzywa napędzanego cukrem koordynatora Billy'ego Ridenoura, aby pracował nad swoją magią na zapleczu; w ostatniej próbie Tanner wchodzi na piętro konwentu.

12. The Reality Check

22.08.1988
Po tym, jak nie udało się uzyskać nominacji Demokratów, TJ i spółka próbują rozpocząć kampanię stron trzecich; załoga zatrudnia współpracowników uczelni do telemarketingu, co zapewnia mieszane wyniki; Joanna pije kawę z Kitty Dukakis.

Obsada

Michael Murphy

Jack Tanner

Pamela Reed

T.J. Cavanaugh

Cynthia Nixon

Alex Tanner

Kevin J. O'Connor

Hayes Haggerty

Daniel H. Jenkins

Stringer Kincaid

Jim Fyfe

Emil Berkoff

Matt Malloy

Deke Connors

Ilana Levine

Andrea Spinelli

Veronica Cartwright

Molly Hark

Wendy Crewson

Joanna Buckley

Sandra Bowie

Stevie Chevalier

Richard Cox

David Seidelman

Greg Procaccino

Barney Kittman

Lorianne Crook

Herself

Charlie Chase

Himself

Waylon Jennings

Himself

Danny Darst

Himself

David Alan Grier

Secret Serviceman

Ken Daly

Secret Serviceman

Malcolm Jenkins

Secret Serviceman

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Tanner '88?
Serial Tanner '88 nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Tanner '88 jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Tanner '88 nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Tanner '88?
W 1988 roku zbuntowany filmowiec Robert Altman i zdobywca nagrody Pulitzera w Doonesbury, rysownik Garry Trudeau, stworzyli kandydata na prezydenta, poprowadzili go wraz z innymi nadziejami podczas sezonu głównego i przedstawili swoją kampanię medialną jako skrzyżowanie opery mydlanej i wiadomości telewizyjnych. Rezultatem był przełomowy Tanner '88, przenikliwa satyra na amerykańską politykę w epoce medialnej.
Ile odcinków ma serial Tanner '88?
Serial Tanner '88 ma łącznie 12 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Tanner '88 jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Tanner '88 jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Tanner '88?
W obsadzie serialu Tanner '88 znajdują się między innymi:
Michael Murphy jako Jack Tanner (12 odcinków), Pamela Reed jako T.J. Cavanaugh (12 odcinków), Cynthia Nixon jako Alex Tanner (12 odcinków), Kevin J. O'Connor jako Hayes Haggerty (12 odcinków), Daniel H. Jenkins jako Stringer Kincaid (12 odcinków), Jim Fyfe jako Emil Berkoff (12 odcinków), Matt Malloy jako Deke Connors (12 odcinków), Ilana Levine jako Andrea Spinelli (12 odcinków), Veronica Cartwright jako Molly Hark (12 odcinków), Wendy Crewson jako Joanna Buckley (12 odcinków), Sandra Bowie jako Stevie Chevalier (12 odcinków), Richard Cox jako David Seidelman (12 odcinków)

Seriale podobne do: Tanner '88

Derek

Komedia
Wielka Brytania
2013

7.39

Dramat
Wielka Brytania
2014

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z