Zobacz zwiastun

Madan Senki Ryūkendō

7,7

魔弾戦記リュウケンドー

Odcinki: 52

1. Odcinek 1

8.01.2006
Młody mężczyzna stawia stopę w Akebono City, mieście, które prawdopodobnie znajduje się w dowolnym miejscu w Japonii. Nowo mianowany detektyw policji, Kenji Narukami. Miasto jest w stanie wojennym. Horda demonów wlewała się i wywoływała wielką panikę w mieście. Kenji, który stoi sam, jest świadkiem ucieczki policjantów na pierwszy rzut oka demonów, widzi również wojownika T.A.R.O.T., RyuGunOu, wymazującego demony, odzyskując w ten sposób pokój w Akebono City. Pojawia się jednak kolejne zagrożenie dla miasta, atak Demonicznej Bestii Reptolilix! Kenji odważnie rzucił wyzwanie bitwie...

2. Odcinek 2

15.01.2006
Mieszkańcy miasta Akebono cierpią z powodu złej organizacji znanej jako Jamanga. Zbierają negatywną energię generowaną, gdy ludzie odczuwają strach i niepokój o zmartwychwstanie Wielkiego Króla Demonów. Z drugiej strony Kenji zostaje zabrany do tajnej bazy T.A.R.C., organizacji walczącej z Jamangą. Dlatego przysięga walczyć jako wojownik T.A.R.T., RyuKenDo, wraz z mieczem, GekiRyuKenem, który ma wolę i potrafi mówić językami. W tym czasie Roślinna Demoniczna Bestia Giga Flower atakuje miasto. Nadszedł czas, aby użyć nowego klucza, Fire Key dla RyuKenDo!!

3. Odcinek 3

22.01.2006
Generał Jamanga, Doktor Robak, przybywa z ogromnym opancerzonym czarnym czołgiem, aby zaatakować miasto Akebono! Demony łapią mieszkańców jeden po drugim. Kenji spotyka policjantkę, która strzela i walczy z pistoletu. To Ichiko i Ritsuko z Departamentu Policji Akebono, Wydział Ruchu Drogowego. Kenji jest pod wrażeniem ich determinacji, aby samodzielnie chronić swoje miasto i przekształcić się w RyuKenDo i przywołać króla bestii, Brave Leon. Dzielny Leon zostaje przemieniony w Leona Trike. Aby pokonać opancerzony czarny czołg, RyuKenDo zaczął ich śledzić za pomocą Leona Trike'a!

4. Odcinek 4

29.01.2006
Fire RyuKenDo pokonał zaawansowanego demona, Tsukaimę, wykonując swój ruch kończący, Blazing Slash. W bazie T.A.R. klucz Madan uzyskany po pokonaniu opancerzonego czarnego czołgu Jamangi został uznany za Aqua Key przez Księgę Kanonu Światła i zaczął się dostosowywać. Ale nie wiedzą, jak z niego korzystać. Z drugiej strony Rin wskazał od ludzi w mieście, że im silniejszy jest RyuKenDo, tym potężniejszy będzie wróg. Wtedy Tsukaima, który powinien zostać pokonany, pojawił się ponownie. Wróg rzucił wyzwanie bitwie dzięki nowej mocy cięcia płomienia!

5. Odcinek 5

5.02.2006
Kenji, który zyskał Tryb Ognia, Tryb Aqua, a nawet Króla Bestii, jest całkowicie ekstatyczny. Mniej więcej w tym czasie inny generał Jamangi, Jack Moon, pojawił się w Akebono City, a po poszukiwaniach informacji O.T. ludzie zostali uwięzieni w kryształowej kuli! Komachi, duch, który pojawia się w Akebono City, powstrzymał Kenjiego przed samotną walką. Zmaga się jednak z potężnymi atakami dumnego szermierza, Jacka Moona. Pojawiło się tam niespodziewane wzmocnienie...

6. Odcinek 6

12.02.2006
W wyniku analizy nabytego Klucza Madana w S.H.O.T. stało się jasne, że był to klucz do aktywacji nowej potężnej techniki RyuGunOu, Dragon Cannon. Tak więc, aby zdobyć potężną technikę, Fudou wielokrotnie przechodzi ciężki trening. Na niebie miasta pojawiła się demoniczna bestia Jamangi, Balloon Gunner. Ludzie, którzy wzięli wiązkę od Balloon Gunner, sprawili, że pęcznieją jak balon i unoszą się na niebie. Fudou, który ukończył technikę z niesamowitą szybkością, postanowił współpracować z Kenjim, aby pokonać wroga i uratować ludzi...

7. Odcinek 7

19.02.2006
Gigantyczne żelazne ciężary miażdżą budynki i samochody. Posterunek policji w Akebono jest w stanie kłopotów z pracą Jamangi. RyuKenDo zmaga się z atakiem demonicznej bestii, Meganōmy, która może sprawić, że żelazne ciężary spadną z nieba. Nawet Blazing Slash nie może go pokonać. Więc RyuKenDo przywołuje nowego króla bestii! Nazwa to Gorilla Beast King, Fire Kong. Jednak Fire Kong, który z drugiej strony ma wiele dumy, został zraniony słowami RyuKenDo i uciekł bez słuchania rozkazów!!

8. Odcinek 8

26.02.2006
Rzeka przepływająca przez miasto nagle brudzi się, a demoniczna bestia, Edenoid, wyłania się z wody! Zanieczyszczenie rozprzestrzenia się w jednej chwili. RyuKenDo i RyuGunOu walczą z demonem, ale ten ucieka zbyt szybko i traci orientację. Członek T.A.R.C., Rin Sakyo, spala wrogość wobec demona, który brudzi czystą wodę jako czyn, którego nie można wybaczyć. Rin miała wspomnienia o swoim zmarłym bracie. Wraz z bratem próbującym chronić rzekę, w której mogą żyć świetliki, Rin udała się sama w kierunku lasu na poszukiwania, gdzie Edenoid może się.

9. Odcinek 9

5.03.2006
Tajemniczy gigantyczny posąg nagle pojawił się na obrzeżach miasta Akebono. S.H.O.T. wzmacnia czujność wobec niepokojącego planu Jamangi. Tymczasem Kenji kończy walkę ze swoim partnerem, GekiRyuKenem. Następnie w Akebono City wyemitowano tajemniczą falę dźwiękową, która sprawiła, że ludzie chcieli zakryć ucho. Ludzie zaczynają cierpieć. W tym samym czasie GekiRyuKen pęka. Aby zatrzymać tajemnicze fale dźwiękowe, Kenji, który nie może się przekształcić, zniósł ból i wyskoczył do miasta!!

10. Odcinek 10

12.03.2006
Incydent miał miejsce w Akebono City, gdzie różne rzeczy zostały obgryzione. Ludzie zaczynają się bać na widok starożytnych demonicznych stworzeń latających po niebie. Ale Kenji miał bardziej przerażający powód do zmartwień. Mówi się, że jego starsza siostra, która jest bardziej przerażająca niż demon przychodzący z wizytą. Jeśli nie pokaże swojej starszej siostrze, jak dobrze sobie radzi w mieście, zostanie zabrany z powrotem na wieś. Kenji, który nie ujawnia, że jest RyuKenDo, wpada w szczyptę. Gdy latające demony pojawiały się tu i tam, jego starsza siostra w końcu przybyła do miasta!

11. Odcinek 11

19.03.2006
W Bazie Jamangi, Thunder Key z najsilniejszą magią został połączony z częścią ciała Jacka Moona i narodził się klon, Elemoon. Elemoon ma misję pokonania RyuKenDo i szaleje, strzelając wszędzie piorunami. Kenji i Fudou są bezsilni wobec mocy grzmotów. Urządzenia w bazie T.A.R.C. są również zwarte z powodu wpływu przetężenia, a komandor Amachi przeprowadzi bezprecedensowe operacje naziemne. To była strategia polowania na Elemoona i przechwycenia go w opancerzonym czołgu!

12. Odcinek 12

26.03.2006
Użycie nieskorygowanego Thunder Key spowodowało, że GekiRyuKen był w stanie szoku, a Kenji popadł w niezdolność do transformacji. W takim przypadku w mieście Akebono City przebiega potężna magiczna fala. Nagle ogromny Zamek Jacka Moona, który pojawił się na niebie, rozpoczął atak. Eksplozja nastąpiła w różnych miejscach przez promień, który został wystrzelony na oślep! Ukrywając się w schronach, wśród budzących strach ludzi, przewodniczący starego miasta wezwał do podjęcia decyzji. Mieszkańcy miasta, którzy wstali, wsiedli do myśliwca i udali się do zamku Jacka Moona.

13. Odcinek 13

2.04.2006
Kenji i Fudou zostają osadzeni w opuszczonych fabrykach na misjach przestępczych. Znajduje i śledzi złodzieja, ale Kenji spada z dachu. Po odzyskaniu przytomności Kenji wzywa RyuGunOu, który walczy z Tsukaimą na miejscu. Oświadczył jednak, że nie wie o Kenjim jak utrata pamięci. Prawdę mówiąc, Kenji cofnął się w czasie i wrócił sześć miesięcy temu. Był to czas, kiedy Fudou walczył samotnie. Kenji zaczął mówić o nadchodzącym zaciętym meczu z Jamangą.

14. Odcinek 14

9.04.2006
Nowy generał Jamangi, Lady Gold, wszedł na pokład miasta Akebono City. Tajemnicza magia została rzucona na kwiaciarnię, Kaori w jej kwiaciarni, i pokazała iluzję RyuKenDo tnącego Ichiko i Ritsuko. Obserwacje Kaori szybko się rozprzestrzeniły, a mieszkańcy miasta zaczynają tracić zaufanie do RyuKenDo. Również Giant RyuKenDo zaczął niszczyć miasto!! Tajemniczy czarny wojownik pojawił się przed RyuKenDo, który rzuca wyzwanie Lady Gold, która zastawiła pułapkę.

15. Odcinek 15

16.04.2006

16. Odcinek 16

23.04.2006

17. Odcinek 17

30.04.2006

18. Odcinek 18

7.05.2006

19. Odcinek 19

14.05.2006

20. Odcinek 20

21.05.2006

Obsada

Shôgo Yamaguchi

Narukami Kenji/Ryukendo

Gen

Juushirou Fudou/Ryuguno

Hiroko Satoh

Kaori Nose

Kumi Imura

Rin Sakyou

Kouhei Kuroda

Shiranami Koichi/Ryujino

Kentarou Miyagi

Setoyama kichi

Fumie Hosokawa

Komachi Kurihara:

Kenji Nojima

Gekiryuken

Yasunori Masutani

Gouryugun

Masaya Onosaka

Zandryujin

Takao Handa

Dr. Worm

Hitomi Nakahodo

Ritsuko Takakura

Rio Taura

Lady Gold

Eri Otoguro

Ichiko Nakazaki

Ayano Okubo

Umi Saionji

Keita Shimizu

Yuuya Amachi

Yukina Kashiwa

Salina

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Madan Senki Ryūkendō?
Serial Madan Senki Ryūkendō nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Madan Senki Ryūkendō jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Madan Senki Ryūkendō nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Madan Senki Ryūkendō?
Miasto Akebono żyło w błogim spokoju oraz harmonii, jednak zostały one zakłócone poprzez atak armii demonów Jamanga, której żołnierze zbierają negatywną energię aby wskrzesić swojego przywódcę – Króla Demonów. W mieście działa tajna organizacja SHOT, która walczy z Jamangą przy pomocy magicznych artefaktów i zaklęć. Do miasta przybył uzdolniony w walce mieczem młody policjant Kenji Narukami, który jest świadkiem walki Jamangi i członka SHOT Jūshirō Fudō, który zmienia się w wojownika zwanego Ryugunoh. Kenji wdał się w bój z atakującym cywili potworem, przez co tajemniczy miecz Gekiryuken wybrał go na swojego partnera i przemienił go wbrew jego woli w wojownika o nazwie Ryūkendō. Ostatecznie Kenji dołącza do Fudō i SHOT by walczyć z Jamangą. W trakcie serii pojawia się trzeci wojownik – Ryujinoh, którym jest tajemniczy włóczykij Koichi Shiranami. Chłopak jest żądny zemsty na szefie SHOT Amamim, którego obwinia za śmierć swoich rodziców.
Ile odcinków ma serial Madan Senki Ryūkendō?
Serial Madan Senki Ryūkendō ma łącznie 52 odcinki oraz 1 sezon.
Czy serial Madan Senki Ryūkendō jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Madan Senki Ryūkendō jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Madan Senki Ryūkendō?
W obsadzie serialu Madan Senki Ryūkendō znajdują się między innymi:
Shôgo Yamaguchi jako Narukami Kenji/Ryukendo (52 odcinki), Gen jako Juushirou Fudou/Ryuguno (52 odcinki), Hiroko Satoh jako Kaori Nose (52 odcinki), Kumi Imura jako Rin Sakyou (52 odcinki), Kouhei Kuroda jako Shiranami Koichi/Ryujino (52 odcinki), Kentarou Miyagi jako Setoyama kichi (52 odcinki), Fumie Hosokawa jako Komachi Kurihara: (52 odcinki), Kenji Nojima jako Gekiryuken (52 odcinki), Yasunori Masutani jako Gouryugun (52 odcinki), Masaya Onosaka jako Zandryujin (52 odcinki), Takao Handa jako Dr. Worm (52 odcinki), Hitomi Nakahodo jako Ritsuko Takakura (52 odcinki)

Seriale podobne do: Madan Senki Ryūkendō

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z