Zobacz zwiastun

Biuro

8,6

The Office

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 23

1. Nowi

20.09.2012
Jim i Dwight czują się nieswojo, gdy w biurze pojawia się dwóch młodych pracowników, których inni nazywają „nowym Jimem" i „Dwightem juniorem". Andy wraca ze szkolenia dla liderów przepełniony żądzą zemsty wobec Nellie. Czy Oscar adoptuje kota Angeli? Kevin ratuje żółwia.

2. Ślub Roya

27.09.2012
Pam i Jim idą na ślub Roya.

3. Przodkowie Andy'ego

4.10.2012
Andy dowiaduje się, że jest spokrewniony z Michelle Obamą.

4. Biuro na kółkach

18.10.2012
Biuro przenosi się w trasę.

5. A capella

25.10.2012
Andy napotyka problemy związane ze swoim zespołem a cappella.

6. Łódka

8.11.2012
Gdy jego rodzina przechodzi ciężkie chwile, Andy musi podjąć trudną decyzję - w odcinku gościnnie występuje Jack Coleman („Herosi").

7. Wieloryb

15.11.2012
Dwight musi zmierzyć się ze swoją największą zawodową trudnością - sprzedawaniem kobietom.

8. Cel

29.11.2012
Angela dowiaduje się prawdy.

9. Gwiazdka Dwighta

6.12.2012
Gdy komitetowi planującemu nie udaje się zorganizować przyjęcia świątecznego, Dwight namawia wszystkich na obejście świąt zgodnie z niemiecką tradycją Schrute'ów. Darryl boi się, że Jim zapomniał o obietnicy zabrania go ze sobą do nowej pracy w Filadelfii. Tymczasem Pete robi Erin wykład na temat jego ulubionego filmu - Szklanej pułapki.

10. Wszy

10.01.2013
W biurze wybucha epidemia wszy - w odcinku gościnnie występuje Julius Irving.

11. Magazyn garniturów

17.01.2013
Aby zdobyć klienta, Dwight i Clark udają ojca i syna.

12. Lojalność klientów

24.01.2013
Rożne relacje zostają poddane próbie.

13. Młodszy sprzedawca

31.01.2013
Dwight wraca do starych znajomości.

14. Wandalizm

31.01.2013
Mural, który Pam namalowała w magazynie staje się ofiarą wandalizmu.

15. Rabat dla par

7.02.2013
Erin denerwuje się powrotem Andy'ego.

16. Czas iść naprzód

14.02.2013
Andy wraca z długiego rejsu.

17. Farma

14.03.2013
Dwight jedzie do domu na farmę.

18. Materiały promocyjne

4.04.2013
Wszyscy w biurze są podekscytowani materiałami promującymi dokument.

19. Schody do piekła

11.04.2013
Gdy psuje się winda w budynku, wszyscy są niepocieszeni.

20. Samolocik

25.04.2013
Konkurs papierowych samolocików w Dunder Mifflin.

Obsada

Rainn Wilson

Dwight Schrute

John Krasinski

Jim Halpert

Jenna Fischer

Pam Beesly

B.J. Novak

Ryan Howard

Craig Robinson

Darryl Philbin

Oscar Nunez

Óscar Martínez

Angela Kinsey

Angela Martin

Paul Lieberstein

Toby Flenderson

Ed Helms

Andy Bernard

Steve Carell

Michael Scott

Andy Buckley

David Wallace

Catherine Tate

Nellie Bertram

James Spader

Robert California

Robert R. Shafer

Bob Vance

Hugh Dane

Hank Tate

Jake Lacy

Pete Miller

Clark Duke

Clark Green

Mark Proksch

Nate

Amy Ryan

Holly Flax

Calvin Tenner

Calvin
Glenn

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Biuro?
Serial Biuro możesz legalnie obejrzeć na Player, Netflix, Amazon Prime Video, CANAL+ online, Viaplay, SkyShowtime.
Ile kosztuje Player? Podstawowy pakiet z reklamami kosztuje 8 zł miesięcznie. Mamy wtedy dostęp do wybranych seriali i programów przed premierą w telewizji. Za 18 zł kupimy pakiet bez reklam. Do poprzedniej oferty dochodzi możliwość pobierania wybranych tytułów i oglądania offline na urządzeniach mobilnych oraz wybrane programy w jakości 4K/UHD. Za 38 zł kupimy Player z reklamami oraz HBO. Tutaj dodatkowo zyskujemy dostęp do HBO MAX oraz kanałów HBO na żywo. Fanom sportu spodoba się oferta Eurosport Extra + Player z reklamami za 15 zł. Tutaj dodatkowo dostępne są mecze tenisowe US Open, Tour de France, Vuelty, wyścigi Speedway Grand Prix oraz letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Za 30 zł możemy uzyskać dostęp do Playera bez reklam oraz do kanałów telewizyjnych jak TVN, TVN24, CNN, TVN 7, Discovery i wielu innych. Gdyby ktoś chciał jednocześnie korzystać z Playera bez reklam i Canal+ będzie go to kosztować 45 zł.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Ile kosztuje Canal+online? Pakiet 45zł miesięcznie pozwala na oglądanie oryginalnych produkcji Canal+, jak również dokumentów, w tym seriali i filmów na licencji. Oprócz tego oferuje dostęp do programów life style, kanałów na żywo oraz wydarzeń sportowych, m.in: wybrane mecze Premier League, NBA. W przypadku tego pakietu istnieje możliwość 6 miesięcznej opłaty w wysokości 180 zł. Natomiast jeśli kogoś nie interesują wydarzenia sportowe może skorzystać z pakietu CANAL+ SERIALE I FILMY za 29zł miesięcznie. Wielkim plusem Canal+online jest możliwość dokupienia dostępu do innych platform i usług, które łączą się w pakiety w przystępnych cenach. Co ważne, z Canal+online można korzystać za granicą, na terenie UE jeśli usługa zostanie wykupiona w Polsce, z polskiego konta bankowego.
Ile kosztuje Viaplay? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 34 zł. Jeśli wykupimy pakiet na 12 miesięcy cena zmniejsza się do 33,25 zł. Równocześnie można oglądać na dwóch urządzeniach. Oferta Viaplay zawiera filmy, seriale, programy dla dzieci oraz transmisje na żywo wielu sportowych wydarzeń.
Czy serial Biuro jest dostępny na Netflix?
Tak, Biuro jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Biuro?
Serial oparty jest na na popularnej brytyjskiej serii o tym samym tytule. Podobnie jak oryginał, śledzi codzienne życie grupy pracowników pewnego biura zarządzanego przez managera regionalnego Michaela Scotta, który myśli, że jest najzabawniejszym i najrówniejszym szefem na świecie - co czyni go okropnym i nieznośnym. Całe biuro wiecznie się martwi, czy będą zwolnienia, czy będzie jakiś romans w biurze i czy Michael kiedykolwiek się zamknie.
Ile odcinków ma serial Biuro?
Serial Biuro ma łącznie 186 odcinów oraz 9 sezonów.
Czy serial Biuro jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Biuro jest już zakończona. 9. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Biuro?
W obsadzie serialu Biuro znajdują się między innymi:
Rainn Wilson jako Dwight Schrute (186 odcinków), John Krasinski jako Jim Halpert (186 odcinków), Jenna Fischer jako Pam Beesly (186 odcinków), B.J. Novak jako Ryan Howard (186 odcinków), Craig Robinson jako Darryl Philbin (186 odcinków), Oscar Nunez jako Óscar Martínez (186 odcinków), Angela Kinsey jako Angela Martin (186 odcinków), Paul Lieberstein jako Toby Flenderson (186 odcinków), Ed Helms jako Andy Bernard (158 odcinków), Steve Carell jako Michael Scott (140 odcinków), Andy Buckley jako David Wallace (38 odcinków), Catherine Tate jako Nellie Bertram (34 odcinki)
O czym jest 9. sezon serialu Biuro?
W finałowym sezonie Biura nowym kierownikiem oddziału Dunder Mifflin w Scranton zostaje Andy Bernard, elegancik i zagorzały absolwent prestiżowej uczelni, którego liczne talenty muzyczne dostarczają biuru sporo rozrywki.

Seriale podobne do: Biuro

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z