Zobacz zwiastun

Avatar: Legenda Aanga

8,7

Avatar: The Last Airbender

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 21

1. Przebudzenie

21.09.2007
Aang po ucieczce z Ba Sing Se i uzdrowieni przez Katare budzi się na okręcie Narodu Ognia. Zastanawia się co tu robi i próbuje uciec. Wpada na strażnika (który naprawdę nie jest strażnikiem) próbującego wszystkim powiedzieć, że Awatar się obudził. W końcu Aangowi udaje się wyjść na pokład, gdzie widzi swoich przyjaciół przebranych w ubrania Narodu Ognia. Jest on zaszokowany gdy dowiaduje się, że był nieprzytomny przez kilka tygodni i świat uważa go za martwego.

2. Opaska

28.09.2007
Aang po kradzieży z przyjaciółmi strojów Narodu Ognia zostaje wzięty za ucznia jednej ze szkół. Dowiaduje się w niej, że dzieciaki chodzące do nich są powstrzymywane od prawdziwej zabawy. Chłopak postanawia w tym celu zorganizować dla nich, aby się rozluźniły, potańcówkę. W momencie, którym, władze dowiadują się o niej, nowi znajomi pomagają awatarowi w ucieczce.

3. Malowana Pani

5.10.2007
Aang i reszta grupy znajduję się w wiosce Narodu Ognia, zamieszkaną przez chorych i głodnych mieszkańców. Katara chce tam pozostać i pomóc im. Wciela się w postać z legend tego miasta, czyli Malowaną Damę. Uzdrawia chorych i dostarcza żywności podczas ich snu żeby pozostać tam jak najdłużej podaje Appie jagody które zmieniają kolor języka i mówi że Appa jest chory. Następnie Katara niszczy pobliską fabrykę przez którą rzeka znajdująca się nieopodal wioski jest bardzo zanieczyszczona. Potem Sokka i Toph dowiadują się, że Katara wymykała się z obozu w nocy. Następnie Katara zauważa prawdziwą Malowaną damę, która mówi do niej "Dziękuje za pomoc, Kataro".

4. Mistrz Sokki

12.10.2007
Sokka czuje się się dziwnie, ponieważ jest on jedyną osobą z grupy która nie ma magicznych zdolności. Twierdzi on, że mistrz miecza Piandao pomoże mu z dalszymi przygotowaniami jako wojownika i dlatego Sokka wykuwa sobie miecz z meteorytu. On i jego znajomi zdają sobie sprawę jakie to ważne dla niego, i dla ich grupy. Tymczasem Iroh urządza plan wydostania się z wiezienia i zaczyna ćwiczyć swoje ciało.

5. Plaża

19.10.2007
Zuko, Azula, Mai, Ty Lee wybierają się na wakacje, na Wyspę Ember by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie nawzajem. Zuko nieudolnie próbuje poderwać Mai, a Ty Lee ma wielu zalotników. W tym samym czasie żołnierze z Narodu Ognia widzą, jak Aang używa swoich zdolności i wysyłają sokoła do Władcy Ognia z informacją, że Awatar żyje , wiadomość tą przechwytuje człowiek , którego zatrudnił Zuko do zabicia Awatara. Zuko z dziewczynami idzie na imprezę, jest strasznie zazdrosny o to, że inny chłopak podrywa Mai. Wściekły tłucze wazy i wychodzi. Aanga i jego grupę goni zabójca wynajęty przez Zuko, zwany: Człowiek Spalina, który posiada unikalną zdolność magii Ognia; dzięki trzeciemu oku potrafi wytwarzać ogień. Przyjaciołom udaje się uciec,jednak nie na długo.

6. Awatar i Władca Ognia

26.10.2007
Grupa leci na rodzinną wyspę Awatara Roko, by poznać jego historie. Okazuje się, że Roko i Sozin byli przyjaciółmi i że Roko mógł nie dopuścić do rozpoczęcia wojny. Tymczasem Zuko otrzymuje list, z którego wyczytuje, jak dostać się do ostatniego testamentu Władcy Ognia Sozina. Tam wyczytuje mniej więcej to samo, co Aang dowiaduje się od Roko. Ponadto dowiadujemy się o tym, iż Sozin zabił wszystkich magów powietrza, gdyż wiedział, że tam odrodzi się po raz kolejny Awatar i że tylko on może przeszkodzić Narodowi Ognia w wygraniu tej wojny.

7. Uciekinierka

2.11.2007
Odcinek zaczyna się od tego, że Toph zostaje złapana przez strażników z Narodu Ognia, krzycząc do Katary: "Jak mogłaś mi to zrobić!", na co Katara odpowiada: "To zawdzięczasz tylko sobie, ja nie miałam wyboru". Następnie akcja rozgrywa się trzy dni wcześniej, kiedy Aang ma mieć trening z obiema dziewczynami. Głaz, który był wycelowany w Aanga trafia Katarę. Potem dziewczyny kłócą się, a nawet przez chwilę walczą. Później Toph, Sokka i Aang idą do miasta, ale mają tylko jedną monetę. Toph postanawia oszukać pewnego hazardzistę za pomocą magii ziemi. Przez to wybucha kolejna kłótnia pomiędzy Katarą i Toph. Ostatecznie godzą się po tym, jak Katara niechcący podsłuchuje rozmowę Toph z Sokką. Obie postanawiają oszukać strażników. Plan był taki, że Katara wyda Toph (która była ścigana za oszustwa) i zainkasować nagrodę. Strażnicy mieli ją zamknąć w więzieniu, a Toph miała uciec używając magii metalu. Plan się jednak nie powodzi, ponieważ zabójca, którego wynajął Zuko zamyka je obie w klatce z drewna, więc żadna z nich nie może czarować. Katara używa swojego potu i wydostaje się wraz z Toph stamtąd. Wszyscy (łącznie z Aangiem i Sokką, którzy poszli ich szukać) uciekają od zabójcy, który w pewnym momencie dostał w swoje trzecie oko kamieniem, przez co nie mógł korzystać ze swojej magii. Dzięki temu bohaterowie bezpiecznie uciekli.

8. Mroczna strona księżyca

9.11.2007
Odcinek zaczyna się opowieściami o duchach. Gdy Katara skonczyła opowiadac usłyszeli jakiś hałas, z krzaków wychodzi starsza kobieta. To Hama. Zaprasza ich do swojego domu. W okolicy są porywani mieszkańcy pobliskiej wioski. Hama jest magiem wody która potajemnie ukrywa się w Narodzie Ognia. Uczy Katarę jak pobierać wodę z roślin i powietrza. Potajemnie chce ją nauczyć Magi krwi. Katara sprzeciwia się temu i obie zaczynają walczyć. Hałasy budzą Aanga, Sokkę i Toph. Gdy dobiegają na miejsce walki Hama wykorzystuje ich i włada nimi jak marionetkami. Po chwili włada też Katarą, ale dzięki silnej woli udaje jej się uwolnić. Wykorzystuje Magię Krwi i unieruchamia Hamę i uwalnia przyjaciół. Hama zostaje zatrzymana, ale się cieszy, że przekazała nowemu pokoleniu jej wiedzę. Katara zaczyna płakac, ale Aang ją pociesza.

9. Koszmary i marzenia

16.11.2007
Drużyna szuka miejsca na odpoczynek, bo za 4 dni Inwazja na Naród Ognia. Aang sie dopiero o tym dowiedział, i się denerwuje. Ma koszmary i nie może spać. W nocy próbuje walczyć. Nie bez powodu tytuł brzmi "Nightmares and Daydreams", co w przetłumaczeniu brzmi: "Nocne koszmary i dzienne sny". Drużyna stara się mu pomóc: Katara zabiera go nad gorące żródło i będzie z nim ćwiczyć jogę, Toph mu robi masaż Magii Ziemi, a Sokka robi Angowi "terapię", ale wszyscy pomagają mu bezskutecznie. Aang później idzie nad urwisko, a Katara za nim, a Aang mówi że nie może już dłużej wytrzymać mówi jej że ją kocha i całuje, ale tak naprawdę mówił to w myślach. Potem z Aangiem jest jeszcze gorzej, wydaje mu się, że Appa i Momo walczą. Pod koniec odcinka znajduję łóżko z wełny owiec, okazuje się że zrobili je Sokka, Katara i Toph. Wszyscy mówią mu że da radę pokonać władce ognia i ostatecznie awatar słodko śpi.

10. Dzień Czarnego Słońca, część 1: Inwazja

30.11.2007
Sokka zaciekle przegląda plany Katara podaje mu wodę a Aang nareszcie się wyspał. Do ich urwiska przybywają okręty wody. Katara i Sokka biegną przywitać ojca.Katara spotyka Haru i przedstawia go Toph. Haru obiecuje pomóc w walce. Przypłynęli także magowie wody z bagna. Toph spotyka znajomych z dawnych lat. Do urwiska przybywa też Teo z ojcem, a także Knypek i Piącha. Teo daje Aangowi nową lotnie. Tymczasem Iroh przeżywa trudne chwile w więzieniu. Hakoda każe przedstawić Sokce plan ataku na naród ognia.

11. Dzień Czarnego Słońca, część 2: Zaćmienie

30.11.2007
Walka nadal trwa. Sokka przegląda plany, gdy przychodą Katara i Hakoda. Po chwili przylatuje Aang i mówi, że nie znalazł władcy ognia Ozaia. Do zaćmienia pozostało już tylko 10 min, ale bohaterowie stwierdzili, że Ozai musi znajdować się na wyspie i kontrolować obronę. Na poszukiwania wyrusza Aang, Toph i Sokka. Niewidoma wyczuwa w skale metalową kopułę. Wspólnymi siłami przechodzą prze korytarze z pułapkami i znajdują bramę. Za bramą znajdują tron, a na nim Azulę... Zaczynają ją gonić, ale księżniczka jest bardzo szybka, zwinna, ma wyuczony każdy ruch, a w walce pomaga jej dwóch agentów Dai Li. W pewnym momencie Sokka orientuje się, że ona tylko marnuje ich czas, żeby nie mogli znaleźć Lorda Ozai przed końcem zaćmienia. Jednak wtedy Azula opowiada Socce o Suki, Sokka poruszony rzuca się na nią i próbuje wydobyć z niej gdzie jest jego dziewczyna, ale ta niczego nie mówi. Gdy zaćmienie mija Azula przy pomocy magi ognia uwalnia się i ucieka im. Okazuje się, ze Naród Ognia już od dawna wiedział o tej inwazji. Przed końcem zaćmienia inwazja zdołała dojść i zdobyć pałac, jednak gdy zaćmienie mija Naród Ognia używa ostatecznej broni - balonów i wielkich sterowców, z którymi inwazja nie ma szans. Aang i Katara początkowo próbują je zniszczyć, ale jest ich za dużo. Wszyscy wycofują się, ale sterowce niszczą ich transport - łodzie podwodne. Wojska Inwazji przegrały. Sokka chce jeszcze walczyć, ale Hakoda uświadamia im, że mogą wygrać, ale innego dnia. Sokka, Katara, Aang, Toph, Teo, Piącha i Haru (najmłodsi z inwazji) uciekają na Appie by dać jeszcze nadzieje na zwycięstwo innym.

12. Zachodnia Świątynia Powietrza

14.07.2008
Drużyna Awatara przybywa do Zachodniej Świątyni Powietrza. Katara, Sokka, Aang i Toph ustalają nowy plan, jednak potrzebują nauczyciela magii ognia. W tym momencie do Świątyni przybywa Zuko, który podążał za Appą i planuje uczenie Awatara. Grupa nie zgadzą się na przyjęcie maga ognia i wyrzuca go. Toph, jednak przekonała się do Zuka i udała się do niego w nocy, który zaskoczony poparzył jej stopy. Następnego dnia Toph wraca do Klasztoru, gdzie uzdrawia ją Katara. Chwile później przybywa Człowiek-Spalina i atakuje Drużynę. Zuko udaje się do niego i każe mu odejść, jednak ten nie zwraca na niego uwagi. Sokka atakuje Człowieka-Spalinę bumerangiem i pokonuje go. Po tych wydarzeniach cała grupa zgadza się przyjąć Zuko do swojej grupy. Jednakże Katara nie jest przekonana do Zuko i ostrzega go o wszelkich konsekwencjach zdrady.

13. Mistrzowie magii ognia

15.07.2008
Zuko próbuje uczyć Aanga Magii Ognia, lecz okazuje się że stracił całą moc, z powodu zmienienia strony - jego gniew do Awatara, który była napędem do magii ognia skończył się. Postanawiają udać się do ruin miasta Magów Słońca, którzy już nie istnieją. Podczas gdy szukają innego, pierwotnego źródła magii ognia, Zuko wyjawia Aangowi że jego dziadek spowodował wyginęcie pierwszych magów ognia - smoków. Aang i Zuko dostają się do starej świątyni i uczą się Tańca Smoka. Wpadają w pułapkę, z której wyciągają ich Magowie Słońca. Aang i Zuko proszą magów o naukę magii, a oni odsyłają ich do mistrzów. Tymi mistrzami okazują się smoki! Dzięki Tańcowi Smoka mistrzowie nauczyli Zuka i Aanga pierwotnego źróła magii ognia i ukazali im, że ogień to nie tylko zniszczenie, ale i życie.

14. Wrząca Skała, część 1

16.07.2008
Sokka i Zuko lecą do więzienia "Wrzącej Skały" znajdujący się na wyspie narodu Ognia, w nadzieji że znajdą oni tatę Sokki Hakodę. Cały czas szukali Hakody ale nie znaleźli go, lecz znaleźli oni Suki. Sokka i Zuko wymyślają plan ucieczki dla ich trójki. Po podsłuchaniu planu ucieczki przez Chit Sanga który szantażem dochodzi to ich planu. Gdy byli oni blisko wydostania się zauważyli że nowi więźniowie przybili na Boilling Rock a wśród nich był Hakoda, więc Suki, Zuko, i Sokka postanowili zostać tutaj i uciec wraz z Hakodą. Chit Sang wraz z jego niektórymi towarzyszami postanowili uciec z Wrzącej Skały, lecz zostają oni przyłapani na ucieczce.

15. Wrząca Skała, część 2

16.07.2008
Sokka i Zuko lecą do więzienia "Wrzącej Skały" znajdujący się na wyspie narodu Ognia, w nadzieji że znajdą oni tatę Sokki Hakodę. Cały czas szukali Hakody ale nie znaleźli go, lecz znaleźli oni Suki. Sokka i Zuko wymyślają plan ucieczki dla ich trójki. Po podsłuchaniu planu ucieczki przez Chit Sanga który szantażem dochodzi to ich planu. Gdy byli oni blisko wydostania się zauważyli że nowi więźniowie przybili na Boilling Rock a wśród nich był Hakoda, więc Suki, Zuko, i Sokka postanowili zostać tutaj i uciec wraz z Hakodą. Chit Sang wraz z jego niektórymi towarzyszami postanowili uciec z Wrzącej Skały, lecz zostają oni przyłapani na ucieczce.

16. Najeźdźcy z Południa

17.07.2008
Awatar i jego przyjaciele są zmuszeni uciekać przed Azulą obawiając się że może ona ich znaleźć. Zuko konfrontuję Katarę o jej braku zaufania wobec niego i myśli o sposobie zdobycia jej przyjaźni. Postanawia on pomóc odnaleźć Katarze żołnierza który zabił jej matkę. Gdy odnaleźli oni mężczyznę Katara nie była w stanie zemścić się na nim. Po powrocie, Katara ostatecznie odpuszcza Zuko i akceptuje go.

17. Teatr z Żarzącej Wyspy

18.07.2008
Aang i Zuko ćwiczą Magię Ognia. Przyglądają się temu Toph i Katara. Katara pyta się Zuko o dom na wyspie. Tymczasem przychodzą Suki i Sokka i pokazują plakat o sztuce przyjaciół w której oni występują. Pokazani na nim są Sokka, Katara, Aang i Zuko. Katara pyta się Sokkę czy ma jakiś pomysł. Wszyscy idą do teatru. Aang chce usiąść obok Katary, ale Zuko go odpycha. Suki i Sokka siadają w wyższym rzędzie chcą być sami.

18. Kometa Sozina, część 1: Król Feniks

19.07.2008
Wszyscy (z wyjątkiem Aanga i Momo) docierają na miejsce walki. Toph, Suki i Sokka postanawiają zaatakować wozy, Statki i Sterowce narodu Ognia, Zakon Białego Lotosu z Iroh na czele postanawia zaatakować na Ba Sing Se, gdzie tam również atakują żołnierzy Narodu Ognia. Katara i Zuko postanawiają zaatakować Azulę która jest teraz Królową Narodu Ognia gdzie nie radzi sobie z tym zajęciem, Aang i Momo opuszczają Bezludna Wyspę i trafiają do grona przyjaciół którzy walczą z wrogiem. Azula w swoim śnie widzi swoją matkę która jest bardzo dumna z córki, Azula po rozmowie z matką ze złości obcina sobie włosy, a Aang zaczyna walczyć z Lordem Ozai. Podczas koronacji Azuli pojawia się Zuko z Katarą.Zuko wyzywa Azule na Agni Kai. Zuko wygrywa i prowokuje Azule do wywołania błyskawicy. Azula już ma trafić Zuko gdy zmienia cel na Katare. Zuko obrania Katare, ale sam zostaje poszkodowany.Aang przybywa na miejsce inwazji w czasie przelotu Komety Sozina. Następnie walczy z władcą ognia. Z początku przegrywa, ponieważLord Ozai, jest silniejszy. Władca Ognia cały czas udeża w Aanga, z coraz więkrzą siłą, poczym avatar prubuje sie ukryć. Aang ukrył się w ziemnym namiocie, a Lord Ozai uderzał w niego ogniem, aż do granic wytrzymałości avatara. Gdy namiot został zniszczony, Aang został odepchnięty na ostrą skałę. Władca Ognia był już pewny wygranej, gdy nagle Aang wszedł w Stan Awatara, utworzył kulę z powietrza, ognia, wody i ziemi wokół siebie. Aang zaczął zdecydowanie wygrywać. Stabilność psychiczna Azula za szybko zaczyna się pogarszać, a jej koronacji, jak podejść Lord Ognia. Zuko i Katara przerwać koronacji i Azula kwestionuje jej brata do Agni Kai. Zuko jest śmiertelnie ranny podczas próby ochrony Katara od piorun. Aang ostatecznie konfrontuje Ozai, ale nie jest w stanie go pokonać, jako Awatar jest nadal chcą brać życie Pana Ognia. Sokka, Toph i Suki próba powstrzymania floty sterowca, ale wkrótce rozdzielone, gdy Zakon Białego Lotosu walczy o wolność Ba Sing Se. Tymczasem walka o Ba Sing Se nadal trwa. Mimo komety Zakon Białego Lotosu zdołał opanować miasto, a Iroh spalał symbole narodu ognia na pałacu króla Ziemi. Aang walczący z Lordem OzaiZuko leżał ledwie przytomny po trafieniu piorunem, który wystrzeliła Azula. Katara próbuje go uleczyć, ale Azula atakuje ją uniemożliwiając to. Dziewczyna próbowała walczyć z Azulą, ale była sama i zbyt słaba, jednak po pewnym czasie udało jej się sprytnie złapać Azulę w lodową pułapkę i skuć ją łańcuchami, po czym uleczyła Zuko.Aang po pokonaniu Władcy Ognia Aang dogonił Ozaia i uwięził go za pomocą Magii Ziemi. Miał zadać ostateczny cios, jednak zatrzymał się wpółruchu i unieszkodliwił go za pomocą Magii Energii

19. Kometa Sozina, część 2: Starzy mistrzowie

19.07.2008
Drużyna Awatara z wyjątkiem Aanga prosi Jun o odnalezienie Aanga. Niestety Shirshu łowczyni nagród nie jest w stanie pochwycić zapachu Awatara, więc Zuko przynosi sandał swojego stryja. Jun doprowadza przyjaciół pod mur Ba Sing Se. W tym czasie Aang rozmawia ze swoimi poprzednimi wcieleniami: Roko, Kyoshi, Kurukiem i Yangchen. Wszyscy mówią mu, że powinien zabić Władcę Ognia Ozaia, jednak Aang nie chce tego robić. Jego przyjaciele nocują pod murem Ba Sing Se. Nagle zaskakują ich członkowie Białego Lotosu. Okazuje się, że w mieście jest nie tylko stryj Zuko, ale także król Bumi, mistrz Pakku i mistrz Piandao. Prowadzą oni Drużynę Awatara do obozu Białego lotosu. Po nocy spędzonej na wyspie, Aang odkrywa, że tak naprawdę znajduje się na wielkim zwierzęciem. Tym zwierzęciem okazuje się być Lwiożółw. Obdarza on młodego Awatara umiejętnością tkania energii i każe czekać mu na Władcę Ognia. Ozai i Azula przygotowują się do inwazji na Królestwo Ziemi. Ojciec mówi Azuli, że nie może ona pojechać z nim na inwazję. Zamiast tego ogłasza ją Władcą Ognia i rozkazuje jej sprawowanie władzy w ojczyźnie, a sam mianuje się Królem Feniksem.

20. Kometa Sozina, część 3: Morze ognia

19.07.2008
Sokka, Suki i Toph próbują powstrzymać flotę powietrzną Narodu Ognia. Tymczasem Zuko i Azula pojedynkują się w Agni Kai, a Aang konfrontuje się z Władcą Ognia. Na skraju przegranej, Aang zostaje trafiony w tył swojej blizny, która wysyła go do stanu Awatara.

Obsada

Dee Bradley Baker

Appa / Momo (voice)
Chong (voice)

Zach Tyler

Aang (voice)

Mae Whitman

Katara (voice)

Jack De Sena

Sokka (voice)

Dante Basco

Zuko (voice)

Jessie Flower

Toph Beifong (voice)
Meng (voice)

Mako

Iroh (voice)

Greg Baldwin

Iroh (voice)

Grey DeLisle

Azula (voice)

Cricket Leigh

Mai (voice)

Olivia Hack

Ty Lee (voice)

André Sogliuzzo

Hakoda (voice)

Mark Hamill

Ozai (voice)
Baboon Spirit (voice)

Jim Meskimen

James Sie

Oyaji (voice)

Clyde Kusatsu

Calm Man / Additional Voices (voice)
Senior Monk (voice)
Additional Voices (voice)
Storyteller / Additional Voices (voice)

Jason Isaacs

Zhao (voice)

Daniel Samonas

Teo (voice)

Kevin Michael Richardson

Tyro / Tax Collector (voice)

Clancy Brown

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Avatar: Legenda Aanga?
Serial Avatar: Legenda Aanga możesz legalnie obejrzeć na Netflix, SkyShowtime.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Avatar: Legenda Aanga jest dostępny na Netflix?
Tak, Avatar: Legenda Aanga jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Avatar: Legenda Aanga?
Serial opowiada o świecie podzielonym na cztery nacje: Królestwo Ziemi, Nomadowie Powietrza, Plemiona Wody i Naród Ognia. W każdej krainie żyją ludzie, zwani magami, mogący zapanować nad jednym żywiołem przypisanym swojemu ludowi. Ale raz na pokolenie, na przemian w każdym kraju, rodzi się Awatar, duch świata przybierający ludzką formę. Posiada on umiejętność nauki wszystkich czterech elementów, a jego zadaniem jest pilnowanie pokoju i równowagi na świecie. Gdy nagle znika, Władca Ognia postanawia to wykorzystać, rozpoczynając wojnę przeciwko pozostałym trzem nacjom. Gdy sto lat później jest bliski zwycięstwa, rodzeństwo z wodnego plemienia, Sokka i Katara, ratują dziwnie wyglądającego dwunastoletniego chłopca imieniem Aang. Wkrótce odkrywają, że jest on nie tylko ostatnim z magów powietrza, ale również dawno zaginionym Awatarem. Postanawiają pomagać chłopcu w jego długiej wędrówce, w której ma opanować pozostałe żywioły i ochronić świat przed zniewoleniem.
Ile odcinków ma serial Avatar: Legenda Aanga?
Serial Avatar: Legenda Aanga ma łącznie 61 odcinów oraz 3 sezony.
Czy serial Avatar: Legenda Aanga jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Avatar: Legenda Aanga jest już zakończona. 3. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Avatar: Legenda Aanga?
W obsadzie serialu Avatar: Legenda Aanga znajdują się między innymi:
Dee Bradley Baker jako Appa / Momo (voice) (61 odcinków), Zach Tyler jako Aang (voice) (61 odcinków), Mae Whitman jako Katara (voice) (61 odcinków), Jack De Sena jako Sokka (voice) (61 odcinków), Dante Basco jako Zuko (voice) (61 odcinków), Jessie Flower jako Toph Beifong (voice) (41 odcinków), Mako jako Iroh (voice) (40 odcinków), Greg Baldwin jako Iroh (voice) (21 odcinków), Grey DeLisle jako Azula (voice) (21 odcinków), Cricket Leigh jako Mai (voice) (21 odcinków), Olivia Hack jako Ty Lee (voice) (21 odcinków), André Sogliuzzo jako Hakoda (voice) (21 odcinków)
O czym jest 3. sezon serialu Avatar: Legenda Aanga?
Aang budzi się po walce z Azulą i odkrywa, że Ba Sing Se upadło, a świat myśli, że on nie żyje. Wyruszają wraz ze swoimi przyjaciółmi pod przykrywką przez Naród Ognia, aby znaleźć Władcę Ognia Ozaia przed Dniem Czarnego Słońca. Książę Zuko wraca do domu jako triumfujący syn, ale wkrótce okazuje się, że honor, którego tak bardzo pragnął od ojca, jest bezwartościowy. Tworzą się nowe sojusze, a Drużyna Awatara opracowuje plan powstrzymania Władcy Ognia, ale czy uda się zrealizować go na czas?

Seriale podobne do: Avatar: Legenda Aanga

Odkrywaj podobne seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z