Zobacz zwiastun

D.N.Angel

5,5

ディー・エヌ・エンジェル

Odcinki: 26

1. Dark's Revival

3.04.2003
To czternaste urodziny Daisuke. Po odrzuceniu przez swoją sympatię, Risę Haradę, nadszedł czas, aby Daisuke odziedziczył dziedzictwo rodziny Niwa: zdolność do przekształcenia się w legendarnego złodzieja fantomów Darka.

2. Recollected Thoughts

3.04.2003
Riku jest zdezorientowana swoim spotkaniem z Darkiem i dlaczego pomyślała o Daisuke. Daisuke zgadza się na Darkspotting z Risą, ale ze względu na swój "stan" nie jest w stanie się pokazać; zamiast tego ukradnie dzieło sztuki z punktu orientacyjnego miasta. Dark stawia zakład z Daisuke, w którym Dark wygrywa.

3. Whispers of the Unicorn

3.04.2003
Młode dziewczyny w mieście są porywane – ale przez kogo? Daisuke i Dark muszą się dowiedzieć, aby uratować bliźniaki Harada i ukraść zaczarowane dzieło sztuki.

4. In Between Light and Darkness

3.04.2003
Po tym, jak Satoshi zastawił zasadzkę na Daisuke, Dark stoczył drobną bitwę z Kradem.

5. Double Cooking

3.04.2003
Jest to pierwsza lekcja gotowania Daisuke, a niespodziewany gość przychodzi z nim: Z. Risa (Riku w przebraniu) i Daisuke dostają ekscytujące zatrzymanie rozdrabniania kapusty, ale czy Daisuke zdoła wyrwać się na czas na swoją kolejną misję złodzieja fantomów?

6. Saint White Memories

3.04.2003
Daisuke chce kupić prezent na urodziny swojej mamy... ale jego portfel jest więcej niż trochę pusty. Emiko dzieli się historią o tym, jak spotkała Kosuke z Daisuke, podczas gdy Dark jest na "Steal The Heart Of The World's Number One Lady".

7. Adonis and the Garden of Vows

3.04.2003
Dark musi powstrzymać przeklętego Adonisa przed żerowaniem na duszy uczennicy.

8. Menou's Advance Notice

3.04.2003
Takeshi Saehara zakochuje się w dziewczynie, która od 40 lat związana jest z naszyjnikiem Agate Links. Daiki chce, aby Daisuke złamał zaklęcie, które utrzymuje ją na świecie. Daisuke waha się do końca, kiedy dziewczyna widzi jego prawdziwą postać i myśli, że to Daiki.

9. A Small Love

3.04.2003
Z odkryciami truskawek... i dziewczyny. Z upadkami głowa na pięty królika z uszami, a Daisuke jest ślepy na tę miłość. Kiedy With zabiera jej truskawkę, sklep był już zamknięty. Następnego ranka dziewczyna Witha odeszła i With biegał po całym mieście, szukając jej. Rozpętuje się burza, a Daisuke zmienia się w Dark. Dark mówi, jak zabawne jest to, że Daisuke próbuje uratować With, ponieważ bez względu na to, jak długo są osobno, With zawsze wraca do Dark. Daisuke i Riku muszą złagodzić ból utraconej miłości.

10. A Portrait of A Musician

3.04.2003
Daisuke zostaje przeniesiony w czasie przez magiczne skrzypce. Dark musi przywrócić Daisuke do teraźniejszości po tym, jak zobaczył Daikiego jako złodzieja fantomów.

11. The Horn of Neptune

3.04.2003
Ciemność musi ukraść Róg Neptuna spod morza. Risa i Satoshi sprawiają, że zadanie to jest czymś więcej niż spacerkiem po parku.

12. Together with Ruchiru

3.04.2003
Kosuke wraca do domu z podróży do gościnnej Emiko. Daisuke jest trochę zawstydzony spotkaniem z ojcem po raz pierwszy. Daisuke musi ukraść słynny pierścień rutylowy, ale Satoshi nie ułatwia tego. Krad pojawia się po raz kolejny i tym razem nie zostanie pokonany tak łatwo.

13. The Eternal Guide

3.04.2003
Kiedy Dark idzie ukraść posąg Wiecznego Przewodnika, "pieczętnik" umieszczony przez Satoshi powoduje, że dusze Darka, Risy i Takeshiego zostają uwięzione w kamieniu. Aby ich uratować, Daisuke musi udać się w podróż do tego, co wydaje się być przyszłością z Tową. Jednak mogło to być tylko złudzenie życzeń Daisuke, co miało miejsce w podobnej sytuacji w mandze. Tam natyka się na kogoś wyjątkowego.

14. A New Rival

3.04.2003
Nowy uczeń, Mio Hio, przybywa do klasy Daisuke. Okazuje się, że jest czymś więcej niż tylko klasą, o którą się targowano, a na dodatek skrywa śmiertelną tajemnicę. Satoshi ratuje Daisuke w klasie pływackiej, wykonując na nim resuscytację.

15. Barbecue Panic

3.04.2003
To wakacje szkolne. Samochód Harady psuje się w drodze na zajęcia – przed domem Daisuke. Panna Hio również przechodzi przez okolicę. Po szaleństwie zakupów Emiko i Towa wracają, a tętniąca życiem rodzina Niwa organizuje grilla.

16. I Found It!

3.04.2003
Riku powraca do wspomnień z dzieciństwa po znalezieniu starego pluszowego misia w szafie. Dark idzie ukraść kawałek z \"nawiedzonej\" Old Clover Mansion... to właśnie tam Riku straciła pluszowego misia, gdy była młodsza, że później został uratowany przez chłopca. Riku dowiedziała się później, że to Daisuke odzyskał jej cenną rzecz, pluszowego misia. Ten pluszowy miś został jej podarowany przez babcię. Risa otrzymała również pluszową zabawkę z królikiem. Risa odkrywa również tajemnicę bliską sercu Darka.

17. A Summer Without Dark

3.04.2003
Klasa Daisuke wybiera się na wycieczkę na tropikalną wyspę. Takeshi jest nieświadomy oczywistego podobieństwa Mio do Daisuke. Zarówno Risa, jak i Riku są coraz bardziej zainteresowani Daisuke, a wędrówka przyrodnicza określi, który bliźniak skończy z Daisuke.

18. Night of Falling Stars for Two

3.04.2003
Riku skręca kostkę po upadku. Daisuke w końcu uświadamia sobie swoje prawdziwe uczucia. Mio bawi się w psychikę. Risa podejrzewa Daisuke o bycie Mrocznym. Ale decyduje się nie, gdy zdaje sobie sprawę, że nie zachowuje się jak Dark, stając się bardziej dojrzały.

19. The Lovely Heroine

3.04.2003
Daisuke musi stworzyć dzieło sztuki na festiwal kulturalny. Satoshi odkrywa plan swojego ojca, aby schwytać Darka. Risa odkrywa tajemnice miłości Darka i jej babci w liście ukrytym w rezydencji Harada. Tymczasem chłopcy z klasy Daisuke mają zagrać sztukę "Lód i śnieg", a Daisuke i Satoshi zagrają główne role.

20. I wanted to see you

3.04.2003
Kosuke oświeca Daisuke historią "Lodu i śniegu". Daisuke kończy swój utwór na festiwal - obraz śnieżnego krajobrazu, w którym cienie na najczystszym śniegu są niebieskie zamiast szarych. Mio musi podjąć bardzo ważną decyzję. Gdy Riku daje Daisuke wisiorek przyjaźni zamiast miłości, Mio poświęca się w końcu.

Obsada

Miyu Irino

Daisuke Niwa

Ryotaro Okiayu

Dark Mousy

Sara Nakayama

Harada Riku

Masumi Asano

Harada Risa

Akira Ishida

Hiwatari Satoshi

Takeshi Kusao

Krad

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial D.N.Angel?
Serial D.N.Angel nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial D.N.Angel jest dostępny na Netflix?
Nie, serial D.N.Angel nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial D.N.Angel?
D.N.Angel is a Japanese manga series written and illustrated by Yukiru Sugisaki. The ongoing manga premiered in Japan in the Kadokawa Shoten shōjo magazine Monthly Asuka in November 1997. The series went on an extended hiatus after the August 2005 issue, returning in the April 2008 issue. Kadokawa Shoten has collected the individual chapters and published them in 15 tankōbon volumes so far. The manga series is licensed for English language release in North America and the United Kingdom by Tokyopop, which has released 13 volumes of the series as of 2011. Dentsu and Xebec adapted the manga into a 26-episode anime series which aired in Japan on TV Tokyo from April 3, 2003 until September 25, 2003. The anime was later adapted into second two volume manga series, a PlayStation 2 video game, and a series of drama CDs.
Ile odcinków ma serial D.N.Angel?
Serial D.N.Angel ma łącznie 26 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial D.N.Angel jest zakończony?
Tak, produkcja serialu D.N.Angel jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu D.N.Angel?
W obsadzie serialu D.N.Angel znajdują się między innymi:
Miyu Irino jako Daisuke Niwa (26 odcinków), Ryotaro Okiayu jako Dark Mousy (26 odcinków), Sara Nakayama jako Harada Riku (26 odcinków), Masumi Asano jako Harada Risa (26 odcinków), Akira Ishida jako Hiwatari Satoshi (26 odcinków), Takeshi Kusao jako Krad (26 odcinków)

Seriale podobne do: D.N.Angel

Mouse

Kryminał
Korea Południowa
2021

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z