Cobra

6,7

Cobra

Odcinki: 22

1. Cobra (1)

16.09.1993
Robert "Scandal" Jackson zostaje zwerbowany przez Cobrę, tajną agencję, która zapewnia sprawiedliwość ofiarom przestępstw, które nie skorzystały z systemu. Jego pierwszym zadaniem jest rozwiązanie sprawy, która może dotyczyć osoby, która zabiła jego ojca lata wcześniej, ale podczas badania sprawy Skandal odkrywa nieprzyjemne fakty dotyczące jego ojca policjanta.

2. Cobra (2)

23.09.1993
Dochodzenie w sprawie skandalu prowadzi go do Jungle Rain, firmy produkującej wodę pitną, która wydaje się być powiązana z szefem mafii o imieniu Wayne Bottecelli. Skandal i Dallas udają ekspertów od wydajności, aby szukać wskazówek. Tymczasem Scandal stara się dowiedzieć więcej o Danielle.

3. Push It

30.09.1993
Cobra zostaje wynajęta przez żonę mężczyzny, który zginął w wypadku samochodowym w tajemniczych okolicznościach, a szlak prowadzi do grupy poszukiwaczy emocji o nazwie The Wild Cats. Skandal idzie pod przykrywką, aby sprowadzić prowodyra jako włamywacza i morderstwo, i uratować ładnego architekta, który jest nad jej głową. Ale Danielle i Dallas wkrótce zaczynają się obawiać, że Skandal stał się zbyt zainteresowany emocjami grupy.

4. Honeymoon Hideaway

7.10.1993
Skandal, Danielle, Dallas i klient udają nowożeńców w kurorcie, aby dowiedzieć się, co stało się z mężami dwóch klientek, którzy tam zaginęli. Wkrótce dowody wskazują na złotą rączkę w ośrodku. Tymczasem Scandal i Danielle muszą przezwyciężyć swoje drżenie dzielenia pokoju.

5. Nowhere to Run

14.10.1993
Mężczyzna, który był uważany za zmarłego, wraca, aby drwić z żony, więc zatrudnia Kobrę do ochrony. Ale to, co na pierwszy rzut oka wydaje się być przypadkiem przemocy domowej, szybko przeradza się w tajną operację złapania męża, który jest handlarzem bronią.

6. The Gnome

21.10.1993
Carlton Hauser, stary przyjaciel Scandala, który załamał się i stał się psychopatą podczas wojny w Zatoce Perskiej, ucieka z więzienia dla obłąkanych przestępców i zaczyna polować na swoich towarzyszy. Kiedy odkrywa, że Skandal wciąż żyje, atakuje go i jego przyjaciół.

7. Mr. Chapman, I Presume

28.10.1993
Skandal zostaje porwany, podczas gdy Danielle zabiera go na urodziny do baletu, przez wpływowego biznesmena, który błędnie wierzy, że jest "panem Chapmanem", który go szantażuje. Skandal udaje się uciec, ale zostaje złapany przez policję za "jazdę po pijanemu". Nikt, w tym Danielle czy Dallas, nie wierzy, że został porwany, więc Scandal musi wyruszyć, aby oczyścić swoje imię.

8. Hostage Hearts

4.11.1993
Zdystansowany biznesmen zatrudnia zespół Cobra, aby chronić swoją córkę po tym, jak została prawie porwana, ale dziewczyna wydaje się zdeterminowana, aby pozostać bez ochrony.

9. I'd Die For You

11.11.1993
Kiedy Dallas tajemniczo znika, Scandal i Danielle niechętnie zgadzają się zobaczyć klienta laika, który ma zostać stracony za dwa dni za zabicie swojej dziewczyny gwiazdy pop. Skandal staje się przekonany, że mężczyzna jest niewinny, ale Dallas pojawia się i próbuje przerwać śledztwo, ponieważ był oficerem rejestrowym podczas pierwotnego aresztowania mężczyzny.

10. Something In The Air

18.11.1993
Skandal zakłada się, że Danielle jest lepsza w surowych elementach, więc wybierają się na weekend biwakowania i wędrówek. Ale plan okazuje się zły, gdy natykają się na zbiegłego porywacza samolotu, którego biorą do niewoli. Ale wkrótce kończą uciekając przed gangiem mężczyzny. Tymczasem Dallas kieruje poszukiwaniami, aby je zlokalizować.

11. Playing With Fire

25.11.1993
Cobra zostaje wynajęta, aby spróbować złapać podpalacza, który podpala budynki bogatego przemysłowca. Problem polega na tym, że podejrzany wydaje się być podpalaczem, który zmarł wiele lat wcześniej.

12. Death On The Line

6.01.1994
Producent nocnego programu radiowego Lonely Hearts zatrudnia Cobrę, aby chronić piękną gwiazdę programu, która może być w niebezpieczeństwie ze strony zwykłego rozmówcy, który już zabił jednego z mężczyzn, z którymi się spotykała. Skandal udaje jej chłopaka, aby wyciągnąć prześladowcę.

13. Diamond In The Rough

13.01.1994
Cobra zostaje wynajęta do sprawdzenia bezpieczeństwa w muzeum, w którym znajduje się cenna biżuteria, więc Scandal musi włamywać się do muzeum, aby przetestować bezpieczeństwo. Biżuteria i tak zostaje skradziona, a podejrzana jest córką słynnego złodzieja klejnotów. Okazuje się jednak, że jej ojciec został porwany i że jest zmuszana do włamania.

14. Lost In Cyberspace

20.01.1994
Cyber-dziewczyna eksperta komputerowego zostaje porwana, więc Cobra zostaje wynajęta, aby ją uratować. Wkrótce dowiadują się, że dziewczyna jest konsultantem ds. Bezpieczeństwa komputerowego, a jej porwanie wydaje się być związane z jej umiejętnościami włamywania się do korporacyjnych systemów komputerowych.

15. Blast From The Past

27.01.1994
Poprzednik Skandala w Cobrze powraca i porywa Dallas. Skandal chce dowiedzieć się o nim więcej, ale Danielle staje się poruszona i zbyt zaniepokojona (lub zbyt skryta), aby odpowiedzieć na jego pytania. Tak więc Scandal musi odkryć sekret Danielle i przyjść na ratunek Dallasowi, głównie w ciemności, a jego poprzednik drwi z niego przez całą drogę.

16. Death Dive

3.02.1994
Skandal toczy się pod przykrywką w oceanicznym parku rozrywki jako biolog morski, gdy Cobra zostaje zatrudniona przez eksperta morskiego, starego współlokatora Danielle z college'u, którego chłopak zmarł podczas nurkowania oceanicznego. Sprawy wkrótce wskazują na innego nurka, byłego żołnierza Navy SEAL.

17. Caged Fury

10.02.1994
Danielle wyjeżdża na wakacje, ale po drodze przypadkowo trafia kobietę ściganą przez policję w małym miasteczku. Danielle zostaje oskarżona o pomoc uciekinierowi i zostaje wtrącona do więzienia wraz z kobietą. Podczas gdy Danielle próbuje dowiedzieć się, co się dzieje, Scandal i Dallas próbują dowiedzieć się, co się stało, gdy nie mogą się z nią skontaktować.

18. A Few Dead Men

17.02.1994
Skandal udaje szeregowca, a Danielle majora, na obozie szkoleniowym, gdy Cobra zostaje wynajęta do zbadania śmierci marynarza. Wkrótce odkrywają, że to morderstwo, a twardziel Marine Seargant wygląda na zabójcę.

19. Haunted Lives

24.02.1994
Kobra zostaje wynajęta, gdy rodzina mężczyzny jest terroryzowana. Skandal myśli, że żona nie mówi wszystkiego. On, Danielle i Dallas wkrótce dowiadują się, że przeszłość kobiety nie jest taka, jak twierdzi, i wszystko wydaje się wiązać z byłym agentem Stasi, który jest trenerem płatnych zabójców i mistrzem przebrania.

20. Lorrinda

30.04.1994
Cobra zostaje wynajęty, aby utrzymać przy życiu gospodynię mafijną wystarczająco długo, aby zeznawać w procesie dwóch bezwzględnych synów gangstera w starym stylu. Skandal zostaje wysłany, aby przewieźć ją do Bay City, ale synowie porywają ich zinstytucjonalizowanego ojca, aby powstrzymać ją od zeznań.

Obsada

James Tolkan

Dallas Cassel

Allison Hossack

Danielle LaPointe

Michael Dudikoff

Robert Jackson

Alice Ghostley

Constance Marie

Maria

Terry Barclay

Earl

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Cobra?
Serial Cobra nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Cobra jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Cobra nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Cobra?
Cobra to amerykański telewizyjny serial akcji / przygodowy z Michaelem Dudikoffem w roli głównej. Działał tylko przez jeden sezon w syndykacji.
Ile odcinków ma serial Cobra?
Serial Cobra ma łącznie 22 odcinki oraz 1 sezon.
Czy serial Cobra jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Cobra jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Cobra?
W obsadzie serialu Cobra znajdują się między innymi:
James Tolkan jako Dallas Cassel (22 odcinki), Allison Hossack jako Danielle LaPointe (22 odcinki), Michael Dudikoff jako Robert Jackson (22 odcinki), Alice Ghostley jako (1 odcinek), Constance Marie jako Maria (1 odcinek), Terry Barclay jako Earl (1 odcinek)

Seriale podobne do: Cobra

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z