Zobacz zwiastun

Niepokorni

8,2

Shameless

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 12

1. Odcinek 1

6.12.2020
Gallagherowie dostosowują się do życia w czasie pandemii. Frank obawia się gentryfikacji South Side. Zamknięcia barów zmuszają Kev i V do kreatywności. Lip i Tami pracują nad tym, aby ich nowy dom stał się domem, gdy Carl kończy swój czas w akademii policyjnej.

2. Odcinek 2

13.12.2020
Frank pomaga Kevowi i V w biznesie marihuany. Debbie przygotowuje przyjęcie księżniczki dla Franny, podczas gdy Mickey dostaje prawdziwą pracę. Lip wpada w kłopoty ze swoimi nowymi sąsiadami. Pierwszy dzień Carla w mocy nie jest tym, czym myślał, że będzie.

3. Odcinek 3

20.12.2020
Debbie traci kontakt z Franny, podczas gdy Frank i Franny mają dzień pełen trawki i przygody. Ian i Mickey pytają, kto jest "mężczyzną" w ich związku. Carl dostaje nowego oficera szkoleniowego. Lip i Tami pomagają Bradowi i Cami z ich dzieckiem.

4. Odcinek 4

10.01.2021
Milkoviches wprowadzają się do sąsiednich drzwi i sieją spustoszenie, prowadząc Franka, Keva i Liama do planu, aby się ich pozbyć. Mickey wyrusza na koncert bezpieczeństwa dla Keva i V i ciągnie za sobą Iana. Gemma i Franny rywalizują w konkursie piękności Little Miss South Side.

5. Odcinek 5

31.01.2021
Ian i Mickey stają się kreatywni, gdy bezpieczeństwo ich występu staje pod znakiem zapytania. Dynamiczny duet Frank i Kev podejmują ostatnią próbę pokonania Milkovicha. V stara się przyciągnąć czarnych ludzi do urn, ale zdaje sobie sprawę, że na Southside prawie nie ma czarnych ludzi.

6. Odcinek 6

14.02.2021
Zaskakujące zrządzenie losu sprawiło, że Milkovich są bezbronni, zmuszając Iana i Mickeya do wkroczenia na pomoc. Dzień Franka przybiera nieoczekiwane zwroty, a Liam radzi sobie z wewnętrznym zamieszaniem po zrobieniu złej rzeczy. Debbie konfrontuje Sandy z ich związkiem, podczas gdy Carl cieszy się łupami z dnia wolnego.

7. Odcinek 7

7.03.2021
Gallagherowie nie zgadzają się co do losu ich domu z dzieciństwa, więc osierocony Frank próbuje wrócić, aby rozważyć tę sprawę. Zdając sobie sprawę, że nie mają żadnego, Ian i Mickey wyruszają w podróż, aby znaleźć przyjaciół gejów. Carl jest zdenerwowany po nocy spędzonej z Tish, a Debbie i Sandy mają kolejnego gościa z przeszłości Sandy.

8. Odcinek 8

14.03.2021
Frank i Liam rywalizują w konkursie zmiany nazwy Gimnazjum Dennisa Hasterta. Debbie ma dzień zerowych obowiązków, podczas gdy Ian i Mickey biorą na siebie całą odpowiedzialność za Terry'ego. Veronica jest przygnębiona przeprowadzką swojej mamy, więc Kevin próbuje ją pocieszyć, jednocześnie planując specjalną niespodziankę.

9. Odcinek 9

21.03.2021
Frank chce dokonać ostatniego napadu ze starym gangiem. Debbie zmaga się z pomysłem zmiany i obwinia Lipa, podczas gdy Lip i Brad dowiadują się, że nowi właściciele BornFree są w tłumie. Mickey i Ian poznają zaskakującą prawdę o przeszłości Terry'ego, a Liam próbuje znaleźć nowe miejsce do życia.

10. Odcinek 10

28.03.2021
Lip ma milion projektów, a Frank jest jednym z nich. Liam jest zmuszony obserwować Franka, więc oboje wyruszają w podróż, aby pokonać kolegę Liama z klasy, starając się dostać Liama do szkoły STEM. Rozczarowanie Carla policją osiąga punkt kulminacyjny.

11. Odcinek 11

4.04.2021
Kev i V ogłaszają swoje wielkie wieści. Lip ma kilka obiecujących wskazówek na temat sprzedaży domu, zmuszając Debbie do ponownej oceny swojej przyszłości i historii godnych pożałowania zainteresowań miłosnych. Ian i Mickey próbują przystosować się do zupełnie innego życia na West Side. Zaangażowanie Carla w siły zostaje zakwestionowane, gdy zostaje przydzielony do mało efektownej jednostki policji. Liam przypomina Frankowi o wszystkim, co czyni Franka Frankiem, Frankiem.

12. Odcinek 12

11.04.2021
Ian i Mickey kupują meble do nowego miejsca, a Kev i V szukają nabywcy na Alibi. Podczas gdy Lip zadowala się nową pracą, Carl w końcu znajduje swoje powołanie w nowej roli w policji. Debbie zanurza się w zdradzieckim świecie, gdy poznaje kogoś nowego. Frank godzi się z własną śmiertelnością.

Obsada

William H. Macy

Frank Gallagher

Jeremy Allen White

Lip Gallagher

Cameron Monaghan

Ian Gallagher

Emma Kenney

Debbie Gallagher

Ethan Cutkosky

Carl Gallagher

Shanola Hampton

Veronica Fisher

Steve Howey

Kevin Ball

Emmy Rossum

Fiona Gallagher

Noel Fisher

Mickey Milkovich

Christian Isaiah

Liam Gallagher

Michael Patrick McGill

Tommy

Isidora Goreshter

Svetlana Yevgenivna

Justin Chatwin

Steve Wilton/Jimmy Lishman

Scott Michael Campbell

Brad

Emma Greenwell

Mandy Milkovich

Laura Slade Wiggins

Karen Jackson

Jim Hoffmaster

Kermit

Kate Miner

Tami Tamietti

Dennis Cockrum

Terry Milkovich

Zach McGowan

Jody Silverman

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Niepokorni?
Serial Niepokorni możesz legalnie obejrzeć na HBO Max.
Ile kosztuje HBO Max? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 29,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 234,99 zł, co daje niemałą oszczędność. Warto wybrać tę opcję jeśli jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z platformy przez 12 miesięcy bez przerwy. Korzystając z HBO Max możliwe jest utworzenie maksymalnie pięciu spersonalizowanych profili, osobno dla dzieci i dorosłych. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, jednak jednoczesne oglądanie treści możliwe jest na trzech urządzeniach. HBO Max nie oferuje okresu próbnego.
Czy serial Niepokorni jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Niepokorni nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Niepokorni?
Serial przedstawia losy dysfunkcyjnej rodziny Franka Gallaghera, samotnego ojca szóstki dzieci. Podczas gdy on większość czasu spędza na piciu, dzieci uczą się zajmować same sobą. Producenci Shameless chcieli odróżnić serial od innych produkcji o amerykańskiej klasie robotniczej poprzez uwypuklenie tego, jak alkoholizm Franka wpływa na rodzinę. Twórca oryginału, Paul Abbott, stwierdził: „To nie jest Na imię mi Earl czy Roseanne. W tym serialu jest znacznie więcej ubóstwa”. Początkowo showrunner John Wells walczył o to, żeby akcja osadzona była w parku przyczep
Ile odcinków ma serial Niepokorni?
Serial Niepokorni ma łącznie 134 odcinki oraz 11 sezonów.
Czy serial Niepokorni jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Niepokorni jest już zakończona. 11. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Niepokorni?
W obsadzie serialu Niepokorni znajdują się między innymi:
William H. Macy jako Frank Gallagher (134 odcinki), Jeremy Allen White jako Lip Gallagher (134 odcinki), Cameron Monaghan jako Ian Gallagher (134 odcinki), Emma Kenney jako Debbie Gallagher (134 odcinki), Ethan Cutkosky jako Carl Gallagher (134 odcinki), Shanola Hampton jako Veronica Fisher (134 odcinki), Steve Howey jako Kevin Ball (134 odcinki), Emmy Rossum jako Fiona Gallagher (110 odcinków), Noel Fisher jako Mickey Milkovich (73 odcinki), Christian Isaiah jako Liam Gallagher (50 odcinków), Michael Patrick McGill jako Tommy (50 odcinków), Isidora Goreshter jako Svetlana Yevgenivna (44 odcinki)

Seriale podobne do: Niepokorni

Odkrywaj podobne seriale

Seriale z motywem rodzeństwa

Kinga Kozłowska21 seriali

Serial o nastolatkach z problemami

Kinga Kozłowska38 seriali

Serial z motywem choroby

Wiola Mickiewicz34 seriale

Najlepsze seriale komediowe

Olga Trędota10 seriali

Seriale podobne do Skam

Olga Trędota9 seriali

Seriale podobne do "Euphorii"

Monika Zastawna38 seriali

Seriale o rodzinie

Kinga Kozłowska30 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z