Zobacz zwiastun

W garniturach

8,2

Suits

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 10

1. Wszystko się zmieniło

17.07.2019
Klienci masowo odchodzą, więc firma przechodzi do ofensywy, aby ocalić swoją reputację. Relacja Harveya i Donny wkracza na niezbadane terytorium.

2. Pełnomocnik

24.07.2019
Nad firmą zawisa nowe widmo surowego nadzoru. Samantha próbuje pomóc dawnemu znajomemu. Alex namawia Louisa, aby zrobił sobie przerwę.

3. Wiatraki

31.07.2019
Louis próbuje pogodzić się ze zmianą stanowiska. Harvey wykorzystuje klienta, aby osłabić pozycję Faye. Katrina przyjmuje propozycję ambitnej współpracowniczki.

4. Kair

7.08.2019
Z powodu dawnego błędu Alex pada ofiarą szantażu. Związek Donny i Harveya nie podoba się ojcu Donny — i Faye.

5. Jeśli pantofelek pasuje

14.08.2019
Mike Ross wraca, aby stawić czoła Harveyowi. Katrina zmaga się z niesłabnącymi uczuciami do Briana. Nad związkiem Louisa i Sheili zbierają się czarne chmury.

6. Za wszelką cenę

21.08.2019
Wstrząśnięta decyzją Faye Samantha szuka pocieszenia u Roberta. Partnerzy przygotowują się do nieczystej walki. Brian ma niespodziankę dla Katriny.

7. Trasa widokowa

4.09.2019
Samantha zabiera Harveya na spotkanie z ojcem. Po drodze dopadają ją bolesne wspomnienia. Przez głupi kawał Louis zapędza się w kozi róg.

8. Dylemat więźnia

11.09.2019
Louis przelicza swoje siły, próbując pomóc siostrze, która zdobywa się na odważne wyznanie. Harvey wpada w sidła zemsty prokuratora stanowego.

9. Gromy

18.09.2019
Plan obalenia Faye zostaje wprowadzony w życie. W odwecie Faye wystawia Harveya i Louisa do zaciekłej walki w sądzie. Po drugiej stronie barykady stoją Samantha i Mike.

10. Ostatni przekręt

25.09.2019
Harvey i spółka wprowadzają w życie desperacki plan, który może uratować firmę, albo pogrążyć ją na dobre. Impreza z radosnej okazji przybiera nieoczekiwany obrót.

Obsada

Gabriel Macht

Harvey Specter

Sarah Rafferty

Donna Paulsen

Rick Hoffman

Louis Litt

Patrick J. Adams

Mike Ross

Meghan Markle

Rachel Zane

Gina Torres

Jessica Pearson

Amanda Schull

Katrina Bennett

Rachael Harris

Sheila Sazs

Dulé Hill

Alex Williams

Katherine Heigl

Samantha Wheeler

Neal McDonough

Sean Cahill

D.B. Woodside

Jeff Malone

Abigail Spencer

Dana 'Scottie' Scott

Max Topplin

Harold Gunderson

Gary Cole

Cameron Dennis

Michelle Fairley

Ava Hessington

Vanessa Ray

Jenny Griffith

Tom Lipinski

Trevor

Rebecca Schull

Edith Ross

Conleth Hill

Edward Darby

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial W garniturach?
Serial W garniturach możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial W garniturach jest dostępny na Netflix?
Tak, W garniturach jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial W garniturach?
Harvey Specter (Gabriel Macht) jest najlepszym prawnikiem finalizującym umowy w Nowym Jorku. Jest arogancki, inteligentny. Jednocześnie cały czas robi wszystko z charakterystycznym dla siebie urokiem. Dostaje właśnie szansę na awans w firmie, w której pracuje. Musi jednak zatrudnić wspólnika, który studiuje prawo na Harvardzie. (Nie)szczęśliwym zbiegiem okoliczności na rozmowę kwalifikacyjną dostaje się Mike Ross (Patrick J. Adams), który nie jest nawet studentem, ale posiada fotograficzną pamięć oraz cechy osobowości podobne do Harvey'a, przez co wzbudza on u niego zainteresowanie.
Ile odcinków ma serial W garniturach?
Serial W garniturach ma łącznie 134 odcinki oraz 9 sezonów.
Czy serial W garniturach jest zakończony?
Tak, produkcja serialu W garniturach jest już zakończona. 9. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu W garniturach?
W obsadzie serialu W garniturach znajdują się między innymi:
Gabriel Macht jako Harvey Specter (134 odcinki), Sarah Rafferty jako Donna Paulsen (134 odcinki), Rick Hoffman jako Louis Litt (134 odcinki), Patrick J. Adams jako Mike Ross (111 odcinków), Meghan Markle jako Rachel Zane (108 odcinków), Gina Torres jako Jessica Pearson (108 odcinków), Amanda Schull jako Katrina Bennett (58 odcinków), Rachael Harris jako Sheila Sazs (28 odcinków), Dulé Hill jako Alex Williams (26 odcinków), Katherine Heigl jako Samantha Wheeler (26 odcinków), Neal McDonough jako Sean Cahill (17 odcinków), D.B. Woodside jako Jeff Malone (16 odcinków)
O czym jest 9. sezon serialu W garniturach?
Firma cierpi katusze pod nowym nadzorem, a każdy partner musi odpowiedzieć za swoje grzechy. Mike Ross powraca, by zmierzyć się ze swoim byłym mentorem, Harveyem.

Seriale podobne do: W garniturach

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z