Zobacz zwiastun

Eerie, Indiana

7,7

Eerie, Indiana

Odcinki: 19

1. Forever Ware

15.09.1991
The Tellers zostają powitani w Eerie przez Betty Wilson, która zaprasza Marilyn na demonstrację Foreverware, bardzo specjalnego rodzaju plastikowego pojemnika: Gwarantuje to zachowanie świeżości ... Zawsze.

2. The Retainer

22.09.1991
Marshall ma zaplanowaną wizytę u dentysty w celu uzyskania retainera. Ale obawia się, że może skończyć w taki sam sposób, jak poprzedni odbiorca - stał się w stanie usłyszeć, co naprawdę mówią psy, a to było coś, czego naprawdę nie lubili.

3. The ATM with the Heart of Gold (a.k.a. The ATM Machine)

29.09.1991
Simon zaprzyjaźnia się z nowym inteligentnym bankomatem Eerie, który daje mu wszystkie pieniądze, jakie chce. Tymczasem mieszkańcy Eerie zauważają, że ich konta bankowe wysychają.

4. The Losers (a.k.a. Lost in Eerie)

6.10.1991
Pan Teller traci rzeczy na lewo i prawo. Kiedy traci teczkę, prezent rocznicowy od żony również zawierający ważne rzeczy, pani Teller denerwuje się. Marshall wyrusza, aby dowiedzieć się, dokąd zmierzają brakujące przedmioty i z pomocą Simona dokonują zaskakującego odkrycia.

5. America's Scariest Home Video (a.k.a. Scariest Home Videos)

20.10.1991
W Halloween, gdy musieli opiekować się młodszym bratem Simona, Marshall i Simon wygłupiają się z kamerą wideo. Niestety w końcu uwięzili go w filmie o, podczas gdy mumia szaleje w ich domu.

6. Just Say No Fun (a.k.a. No Fun)

27.10.1991
Marshall wie, że coś jest nie tak, gdy zostaje wysłany do nowej pielęgniarki szkolnej zamiast do aresztu, a jego podejrzenia potwierdzają się, gdy Simon wychodzi z kontroli wzroku jako kochający pracę domową zombie.

7. Heart on a Chain

3.11.1991
Marshall i kolega z klasy zakochują się w nowej dziewczynie. Chłopiec daje jej medalion w kształcie serca. Kiedy chłopiec ma straszny wypadek, jego serce zostaje przeszczepione do jej ciała. Marshall podejrzewa, że coś jest nie tak, gdy dziewczyna zaczyna zachowywać się jak jego zmarły przyjaciel.

8. Dead Letter

10.11.1991
Przeglądając piwnicę lokalnej biblioteki, Marshall znajduje stary list. Otwiera go i pojawia się młody mężczyzna, który nie zostawi go samego, dopóki nie dostarczy listu osobiście.

9. Who's Who

17.11.1991
Niespokojna młoda dziewczyna z zamiłowaniem do rysowania może nagle zmienić rzeczywistość, gdy zaczyna podpisywać swoje zdjęcia ołówkiem marki Eerie.

10. The Lost Hour

1.12.1991
Marshalowi nie podoba się praktyka ignorowania czasu letniego w Indianie, a i tak cofa zegar o godzinę. Kiedy budzi się następnego dnia, nikogo nie ma w pobliżu... z wyjątkiem kilku bardzo niewygadalnych śmieciarzy, którzy zamierzają wysłać go przez zgniatarkę śmieci.

11. Marshall's Theory of Believability (a.k.a. Professor Hill)

2.02.1992
Profesor znany jako autorytet w dziedzinie nadprzyrodzoności przybywa do Eerie, aby obserwować pozaziemski obiekt, który jego zdaniem wyląduje tutaj. Marshall natychmiast widzi okazję do zdmuchnięcia pokrywy dziwaczności Eerie; ale czy profesor jest naprawdę wszystkim, za kogo się podaje.

12. Tornado Days

1.03.1992
Gdy tornado "Old Bob" zbliża się do Eerie, mieszkańcy przygotowują się do corocznego pikniku z okazji dnia tornada, aby go uspokoić. Ale Marshall i Simon nalegają na pozostanie w domu, a jak mówi im tornado ścigające meteorologa pozostawione przez Boba na jego pierwszym przejściu - i to ich denerwuje.

13. The Hole in the Wall Gang (a.k.a. The Hole in the Head Gang / The Gun and the Toaster)

1.03.1992
Marshall i Simon badają stary młyn, o którym krążyły pogłoski, że jest nawiedzony. Okazuje się, że jest to mistyfikacja, stworzona przez tajemniczego młodego mężczyznę, który nie chce, aby ktokolwiek kręcił palcem wokół... a przynajmniej tak się wydaje, dopóki przypadkowo nie odkryją zardzewiałej broni, zawierającej ducha Grungy Billa - najgorszego rabusia bankowego Eerie.

14. Mr. Chaney (a.k.a. Mr. Talbot)

8.03.1992
Marshall zostaje wybrany na "króla żniw" Eerie i musi zmierzyć się z niesamowitym wilkiem w lesie. Kłopot w tym, że żaden z poprzednich królów żniw nigdy nie powrócił...

15. No Brain, No Pain

15.03.1992
Dziwny bum zostaje zaatakowany przez kobietę z pistoletem promieniowym. Odwraca jej uwagę, dopóki nie przyjedzie policja, a następnie Marshall postanawia pomóc bumowi po tym, jak był świadkiem, jak został zaatakowany przez kobietę z pistoletem promieniowym. Jest to jednak trudne, ponieważ wszystko, co robi, to mamrotanie bzdur i składanie urządzeń elektrycznych w dziwaczne urządzenia.

16. The Loyal Order of Corn (a.k.a. The Lodge)

22.03.1992
Dziwne rzeczy dzieją się w lokalnej loży Eerie - Lojalnym Zakonie Kukurydzy, a kiedy jego ojciec dołącza do Marshalla, zamierza dowiedzieć się, co.

17. Zombies in P.J.s

12.04.1992
W obliczu bankructwa z powodu możliwego audytu, Radford wita nowego partnera - Donalda. Jego agresywny kemping reklamowy ma klientów lunatykujących na nocnej wyprzedaży szaleństwa World 'o Stuff, kupując wszystko w zasięgu wzroku na kredyt. Wystarczy podpisać się na przerywanej linii...

18. Reality Takes a Holiday

12.04.1992
Marshall znajduje skrypt w skrzynce pocztowej i rozpoczyna czytanie. Nagle trafia na plan serialu, w którym wszyscy nazywają go Omri.

19. The Broken Record

9.12.1993
Marshall próbuje nakłonić ponurego przyjaciela do rozjaśnienia, pokazując mu album heavy metalowego zespołu Pitbull Surfers, ale wkrótce pojawia się dziwność Eerie i cichy overachiever zamienia się w zbuntowanego headbangera.

Obsada

Omri Katz

Marshall Teller

Justin Shenkarow

Simon Holmes

Mary-Margaret Humes

Marilyn Teller

Julie Condra

Syndi Teller

Francis Guinan

Edgar Teller

Archie Hahn

Mr. Radford
Fred Suggs

Jason Marsden

Dash X

John Astin

Radford

Harry Goaz

Sgt. Knight

Gregory Itzin

The Mayor

Belinda Balaski

Winifred Swanson
Mother

Steve Peri

Old Elvis (as Steven Peri)

Dan Stanton

Bertram Wilson
Adult Bertram Wilson

Don Stanton

Ernest Wilson
Adult Ernest Wilson

Lauri Hendler

Fifi (voice)

Denise Richards

Girl #2 (as Denise Lee Richards)

Daniel Evans

Bob Bob

Michael J. Pollard

Claude

Taylor Fry

Little Girl

T. C. Warner

Andrea

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Eerie, Indiana?
Serial Eerie, Indiana nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Eerie, Indiana jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Eerie, Indiana nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Eerie, Indiana?
Nastoletni śledczy Marshall Teller przeżywa przygody w swoim nowym domu w małym miasteczku ze swoimi przyjaciółmi, geekiem Simonem Holmesem i tajemniczym Dash X.
Ile odcinków ma serial Eerie, Indiana?
Serial Eerie, Indiana ma łącznie 19 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Eerie, Indiana jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Eerie, Indiana jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Eerie, Indiana?
W obsadzie serialu Eerie, Indiana znajdują się między innymi:
Omri Katz jako Marshall Teller (19 odcinków), Justin Shenkarow jako Simon Holmes (19 odcinków), Mary-Margaret Humes jako Marilyn Teller (19 odcinków), Julie Condra jako Syndi Teller (19 odcinków), Francis Guinan jako Edgar Teller (19 odcinków), Archie Hahn jako Mr. Radford (6 odcinków), Jason Marsden jako Dash X (6 odcinków), John Astin jako Radford (5 odcinków), Harry Goaz jako Sgt. Knight (4 odcinki), Gregory Itzin jako (2 odcinki), Belinda Balaski jako Winifred Swanson (2 odcinki), Steve Peri jako Old Elvis (as Steven Peri) (2 odcinki)

Seriale podobne do: Eerie, Indiana

Odkrywaj podobne seriale

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z