Hajime no Ippo: The Fighting!

8,7

はじめの一歩

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 25

1. Odcinek 1

6.10.2013
Makunouchi Ippo pokonał Sendou Takeshiego swoim Dempsey Rollem i został mistrzem Japonii w wadze piórkowej! Zastanawiając się nad niedawną obroną tytułu, Ippo wspomina swojego zmarłego ojca Kazuo i własne pragnienia, aby być tak silnym, jak jego ojciec.

2. Odcinek 2

12.10.2013
Ze swoim tytułem na linii, Ippo idzie ramię w ramię z Shimabukuro. Bitwa jest tak intensywna, że Ippo nie ma nawet miejsca na oddech, do tego stopnia, że zaczyna robić się niebieski! Z Ippo walczącym na "dnie oceanu", czy Shimabukuro osiągnął swój cel zniszczenia Dempsey Roll?!

3. Odcinek 3

19.10.2013
Ippo wychodzi zwycięsko po zaciekłej wojnie z Shimabukuro, a siostra Itagaki, Nanako, przychodzi złożyć mu wizytę w domu, podczas gdy on odpoczywa. Tymczasem Aoki jest zajęty przygotowaniami do swojego pierwszego w historii pojedynku o tytuł z mistrzem wagi lekkiej Imae Katsutaka.

4. Odcinek 4

25.10.2013
Po irytującym starciu z Imae, Aoki zwraca się do swojej dziewczyny Tomiko o pocieszenie. Tymczasem Imae postanawia skupić całą swoją energię na boksie i nadchodzącej obronie tytułu, odrzucając próby swojej byłej dziewczyny Sachiko, aby ożywić ich romans. Czy wsparcie Tomiko poprowadzi Aoki do zwycięstwa, czy też intensywne skupienie Imae utrzyma pas w talii?

5. Odcinek 5

1.11.2013
Długie godziny badań Imae szybko się opłacają, gdy dziesiątkuje Aokiego, przeciwdziałając każdemu ze swoich charakterystycznych ataków, nawet Frog Punch! Gdy Tomiko patrzy dalej, a tłum czeka na nieunikniony nokaut, Aoki robi coś, co pozostawia całą arenę w szoku.

6. Odcinek 6

8.11.2013
Imae, zastraszony przerażającym nowym posunięciem Aokiego, nagle zdaje sobie sprawę, czego Aoki ma, czego mu brakuje. Przywołując całą energię, która mu pozostała, ponownie stawia czoła swojemu rywalowi. Czy w miarę jak walka będzie się przeciągać, Imae zachowa swoje mistrzostwo, czy też Aoki w końcu osiągnie pas?

7. Odcinek 7

15.11.2013
Sendou Takeshi, "Tygrys Naniwa", wraca na ring! Ale to jego sparingpartner, Sawamura Ryuuhei, puka Ippo na pętlę, gdy nazywa Dempsey Roll "niezdarną techniką" i oświadcza, że walczy o tytuł wagi piórkowej!

8. Odcinek 8

22.11.2013
Kolejna obrona tytułu Ippo została potwierdzona przeciwko Sawamurze Ryuuhei, a po uświadomieniu sobie, że Dempsey Roll jest podatny na kontrataki, Ippo zdaje sobie sprawę, że nie ma szans. Jego jedyną opcją jest przekształcenie Dempsey Roll w bardziej skuteczny ruch, ale gdy zastanawia się, jak to zrobić, pojawia się przed nim zaskakująco znajoma twarz.

9. Odcinek 9

29.11.2013
Volg wrócił do Japonii, aby odebrać rękawice bokserskie od Ippo. Ma nadzieję na podróż do Ameryki, ale bez żadnych kontaktów musi polegać na trenerze Kamogawie, który go komuś przedstawi. Gang na siłowni prosi Volga o sparowanie z Ippo, aby pomóc mu przygotować się do walki Sawamury, ale po tak długim czasie z dala od ringu Rosjanin może dojść do formy bojowej na czas?

10. Odcinek 10

7.12.2013
Gdy walka z Sawamurą zbliża się wielkimi krokami, Ippo pokłada wszystkie swoje nadzieje w nowo wyewoluowanym Dempsey Rollu, do tego stopnia, że ćwiczenie go sprawiło, że był wyczerpany i przetrenowany. Pozostawiony z okropnym ostrzeżeniem od masażysty o żniwie, jakie zbiera jego nowy ruch, czy Ippo będzie w stanie udoskonalić swoją technikę na czas walki?!

11. Odcinek 11

28.12.2013
Rażące faule Sawamury i lewe ciosy sprawiają, że Ippo stara się ustalić jakiś rytm. Uparcie wdziera się do środka, ale czy szarżuje głową w pułapkę?

12. Odcinek 12

4.01.2014
Ippo przeprowadza desperacki, frontalny atak, podczas gdy Sawamura nadal się z nim bawi. Zdeterminowany, aby odzyskać tempo, Ippo zaczyna unikać Bulletów i wchodzić w rytm, gdy atakuje. Niemal naturalnie wpada we wzór Dempsey Roll, a Sawamura wykonuje swój ruch!

13. Odcinek 13

4.01.2014
Ewoluujący Dempsey Roll uratował Ippo przed szczękami porażki. Wzmocniony przez wiwatujących fanów, ściga Sawamurę. Ale skoro Sawamura jest bardziej niż kiedykolwiek skłonny zaryzykować nielegalny ruch, czy ostatnia odrobina energii Ippo wystarczy, aby obronić tytuł?

14. Odcinek 14

11.01.2014
Ippo odwiedza doktora Yamaguchiego i dowiaduje się o pełnym zakresie szkód wyrządzonych przez wyewoluowanego Dempsey Rolla. Kiedy wraca do domu o kulach, Umezawa przejeżdża obok i podwozi go. Ulga Ippo jest jednak krótkotrwała, ponieważ Umezawa nagle ujawnia, że planuje rzucić pracę na łodzi rybackiej Makunouchi!

15. Odcinek 15

17.01.2014
Aby uczcić zwycięstwo i powrót Ippo do zdrowia, cały gang siłowni wskakuje na pokład łodzi rybackiej Makunouchi na zabawną wyprawę wędkarską. Yagi sugeruje, że ożywiają wszystko małym konkursem i nagle relaksujące popołudnie zamienia się w totalną wojnę!

16. Odcinek 16

25.01.2014
Podczas gdy Takamura zbliża się do swoich fizycznych granic, gdy zmniejsza wagę na nadchodzący mecz o tytuł mistrza świata, amerykański mistrz David Eagle przybywa do Japonii. Utalentowany, oddany, pełen szacunku i honorowy, emanuje aurą prawdziwego mistrza.

17. Odcinek 17

1.02.2014
Nadszedł czas, aby Kimura i Aoki weszli na ring w Yokohama Arena! Kimura wstaje pierwszy, a nerwy wchodzą w grę, gdy po raz pierwszy staje przed ogromnym tłumem. Potem, gdy nadchodzi kolej Aokiego, jest zakłopotany bokserem równie nieortodoksyjnym jak on sam! Czy duet może nadać odpowiedni ton meczowi o tytuł Takamury?!

18. Odcinek 18

8.02.2014
Jest mecz półfinałowy, Miyata vs Dachboy, a obóz Miyata rozpoznaje znajomą twarz w narożniku przeciwnika... Mister Sakaguchi, były menedżer boksera Miyata pokonał o tytuł OPBF!

19. Odcinek 19

15.02.2014
W końcu czas na główne wydarzenie, Takamura Mamoru vs David Eagle! Pretendent jest pełen wigoru i wigoru, ale nawet w obliczu furii Takamury twarz Orła pozostaje spokojna i opanowana.

20. Odcinek 20

22.02.2014
Pomimo tego, że jest hamowany przez Orła, Takamura zapewnia swój narożnik, że ma plan na zwycięstwo. Tak jak wydaje się, że robi postępy, szokujący rozwój zmienia całą walkę.

Obsada

Kohei Kiyasu

Ippo Makunouchi (voice)

Rikiya Koyama

Mamoru Takamura

Wataru Takagi

Masaru Aoki

Keiji Fujiwara

Tatsuya Kimura

Tomokazu Seki

Ichiro Miyata

Sanae Kobayashi

Kumi Mashiba

Kenji Utsumi

Genji Kamogawa

Toshihiko Nakajima

Haruhiko Yagi

Masaya Onosaka

Takeshi Sendo

Akemi Okamura

Reiko Mikami

Emi Shinohara

Mari Iimura

Hiroyuki Yoshino

Akira Shigeta

Kiyoyuki Yanada

Takuma Saeki

Koji Tsujitani

Ryuichi Hayami

Masahiko Tanaka

Ryo Mashiba

Masaki Aizawa

Date Eiji

Nobutoshi Canna

Yusuke Oda

Unsho Ishizuka

Miyata's father

Yorie Terauchi

Hiroko Makunōchi

Toshiyuki Morikawa

Alexander Vorg Zangief

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Hajime no Ippo: The Fighting!?
Serial Hajime no Ippo: The Fighting! możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Hajime no Ippo: The Fighting! jest dostępny na Netflix?
Tak, Hajime no Ippo: The Fighting! jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Hajime no Ippo: The Fighting!?
Makunouchi Ippo nie jest zbyt popularny w szkole. Brak pewności siebie i nieśmiałość są przyczyną braku przyjaciół. Przez większość wolnego czasu pomaga matce w rodzinnym interesie, zawsze pracując bardzo intensywnie. Jego uprzejmość i zaradność jest doceniana przez wielu klientów, ale nie przekłada się to niestety na szkołę. Grupa starszych uczniów nienawidzi jego uległości i życzliwego zachowania. Uważają go za słabeusza, bardzo często po lekcjach znęcają się nad nim psychicznie oraz fizycznie. Zapewne Ippo nadal byłby obiektem prześladowań, gdyby nie interwencja nieznajomego, który uratował go z opresji i dał mu szansę na odmianę swojego życia. Przed głównym bohaterem pojawia się nowa możliwość, podążać ścieżką boksu. Pamiętajmy, że kariera boksera do najprostszej nie należy, każdy sukces (oraz porażka) jest okupiony wielkim wysiłkiem. Jednak czy ciężka praca i silna wola wystarczą by sprostać nowym wyzwaniom? Na ringu każdy pechowo przyjęty cios może być ostatnim...
Ile odcinków ma serial Hajime no Ippo: The Fighting!?
Serial Hajime no Ippo: The Fighting! ma łącznie 126 odcinów oraz 3 sezony.
Czy serial Hajime no Ippo: The Fighting! jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Hajime no Ippo: The Fighting! jest już zakończona. 3. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Hajime no Ippo: The Fighting!?
W obsadzie serialu Hajime no Ippo: The Fighting! znajdują się między innymi:
Kohei Kiyasu jako Ippo Makunouchi (voice) (128 odcinków), Rikiya Koyama jako Mamoru Takamura (126 odcinków), Wataru Takagi jako Masaru Aoki (126 odcinków), Keiji Fujiwara jako Tatsuya Kimura (126 odcinków), Tomokazu Seki jako Ichiro Miyata (101 odcinków), Sanae Kobayashi jako Kumi Mashiba (101 odcinków), Kenji Utsumi jako Genji Kamogawa (101 odcinków), Toshihiko Nakajima jako Haruhiko Yagi (101 odcinków), Masaya Onosaka jako Takeshi Sendo (101 odcinków), Akemi Okamura jako Reiko Mikami (101 odcinków), Emi Shinohara jako Mari Iimura (101 odcinków), Hiroyuki Yoshino jako Akira Shigeta (101 odcinków)

Seriale podobne do: Hajime no Ippo: The Fighting!

Odkrywaj podobne seriale

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z