Last of the Summer Wine

7,3

Last of the Summer Wine

Odcinki: 6

1. Behind Every Bush There is Not Necessarily a Howard

25.07.2010
Hobbo i jego przyjaciele próbują pomóc Toby'emu odzyskać uczucia jego byłej żony. Glenda postanawia spróbować pomóc Mortonowi znaleźć kobietę. Howard idzie do biblioteki, aby poinformować Marinę, że tego popołudnia jest problem z jazdą na rowerze.

2. Happy Camping

1.08.2010
Pearl wyrzuca Howarda z domu, ale kiedy udaje się do Clegga po współczucie, trafia w próżnię, podczas gdy Pearl mówi Nelly, że będzie musiała raz na zawsze rozwiązać Problem Howarda. Tymczasem Glenda decyduje, że Barry i ona sama są grubi i że coś trzeba zrobić przed ślubem Glorii i zmusza Barry'ego do rozpoczęcia nowego reżimu fitness. PC Walsh informuje PC Coopera, że sierżant jest na plecach - narzeka na ilość okruchów, które zostawiają w samochodzie.

3. The Rights of Man (Except For Howard)

8.08.2010
Howard tęskni za domem, a Hobbo wymyśla różne plany, aby Pearl zabrała Howarda z powrotem. Tymczasem Barry tęskni za obfitymi posiłkami, a Toby i Morton lamentują nad rozwodem.

4. Howard and the Great Outdoors

15.08.2010
Hobbo i jego "drużyna" zamieniają Howarda w włóczęgę, aby pokazać Pearl, jak ciężko żył i przekonać ją, aby go zabrała. Mężczyźni rozbijają mu namiot, ale Howard nie jest chętny i idzie na posiłek z Glendą i Barrym. Mężczyźni wracają do obozu z Howardem, aby pokazać Pearl, jak bardzo go szorstko, ale Marina przybywa w tym samym czasie, a Hobbo i Howard pakują ją do namiotu. Howard leży na gnieździe mrówek i nagle skacze do życia, wraz z Mariną i Hobbo. Pearl widzi wszystko i nie jest pod wrażeniem.

5. Look Whose Wheel's Come Off

22.08.2010
Zastanawiając się, czy Pearl nadal go kocha, Howard prosi Hobbo, aby dał jej dziób w policzek - tylko po to, by stać się jeszcze bardziej przygnębionym, gdy widzi, że jego żona składa namiętny pocałunek. Tymczasem Glenda wysyła Barry'ego, aby namalował krajobraz, mając nadzieję, że ta aktywność odwróci jego umysł od głodu - ale ryba z frytkami jest jedyną rzeczą, o której myśli.

6. How Not to Cry at Weddings

29.08.2010
W tym ostatnim odcinku długoletniej komedii wszyscy przygotowują się do ślubu - co skłania Howarda i Pearl do spojrzenia wstecz na ich związek. Tymczasem Alvin flirtuje ze Stellą, Toby próbuje się wymądrzać, próbując odzyskać Monikę, a Clegg martwi się, że zapomniał o czymś ważnym.

Obsada

Peter Sallis

Clegg

Jane Freeman

Ivy

Kathy Staff

Nora Batty

Robert Fyfe

Howard

Juliette Kaplan

Pearl

Jean Fergusson

Marina

Sarah Thomas

Glenda

Mike Grady

Barry

Jean Alexander

Auntie Wainwright

Bill Owen

Compo (archive footage)
Compo

Gordon Wharmby

Wesley

Stephen Lewis

Smiler

Thora Hird

Edie

Frank Thornton

Truly

Brian Wilde

Foggy

Tom Owen

Tom

Danny O'Dea

Eli

Ken Kitson

PC Cooper

Burt Kwouk

Entwistle

Brian Murphy

Alvin

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Last of the Summer Wine?
Serial Last of the Summer Wine nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Last of the Summer Wine jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Last of the Summer Wine nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Last of the Summer Wine?
Nieskrępowani żonami, pracą ani żadnymi innymi obowiązkami, troje seniorów, którzy nigdy tak naprawdę nie dorastali, odkrywa swój świat w Yorkshire Dales. Spędzają dni spekulując na temat swoich rodaków i wymyślając przygody, które zwykle nie są preferowane przez osoby starsze. Last of the Summer Wine miał swoją premierę jako odcinek Comedy Playhouse w 1973 roku. Serial liczył 295 odcinków do 2010 roku. Jest to najdłużej emitowana komedia, jaką wyprodukowała Wielka Brytania i najdłużej emitowany sitcom na świecie.
Ile odcinków ma serial Last of the Summer Wine?
Serial Last of the Summer Wine ma łącznie 269 odcinów oraz 31 sezonów.
Czy serial Last of the Summer Wine jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Last of the Summer Wine jest już zakończona. 31. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Last of the Summer Wine?
W obsadzie serialu Last of the Summer Wine znajdują się między innymi:
Peter Sallis jako Clegg (296 odcinków), Jane Freeman jako Ivy (294 odcinki), Kathy Staff jako Nora Batty (256 odcinków), Robert Fyfe jako Howard (240 odcinków), Juliette Kaplan jako Pearl (240 odcinków), Jean Fergusson jako Marina (238 odcinków), Sarah Thomas jako Glenda (232 odcinki), Mike Grady jako Barry (229 odcinków), Jean Alexander jako Auntie Wainwright (200 odcinków), Bill Owen jako Compo (archive footage) (1 odcinek), Gordon Wharmby jako Wesley (172 odcinki), Stephen Lewis jako Smiler (162 odcinki)

Seriale podobne do: Last of the Summer Wine

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z