Zobacz zwiastun

JoJo's Bizarre Adventure

8,6

ジョジョの奇妙な冒険

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 38

1. Kamienny ocean

8.01.2022
Floryda, rok 2011. Wrobiona w spowodowanie wypadku przez alkohol Jolyne trafia do więzienia. Prezent od dawno niewidzianego ojca budzi w niej tajemniczą moc.

2. Więzień FE40536: Jolyne Cujoh

15.01.2022
Jolyne przyzwyczaja się do znanego jako „Akwarium” więzienia i swojej dwulicowej współwięźniarki Gwess, która zabiera wisiorek Jolyne i zyskuje moc zmniejszania.

3. Gość: część 1

22.01.2022
Jolyne aklimatyzuje się w więzieniu, jednak tajemniczy chłopiec przekazuje jej przerażającą wiadomość. Wkrótce potem odwiedza ją ojciec i użytkownik wrogiego widma.

4. Gość: część 2

29.01.2022
Zwolennik DIO, Johngalli A., wprowadza w życie plan zemsty. Chłopiec ryzykuje życie, aby pomóc Jotaro i Jolyne, która jednak nie chce go opuścić.

5. Więzień miłości

5.02.2022
Ojciec i córka próbują wydostać się z pokoju odwiedzin i z więzienia, jednak wrogie widmo przejmuje dwa dyski Jotaro. Jeden z nich to Star Platinum.

6. Naklejki Ermes

12.02.2022
Jolyne wraca do więzienia, aby odzyskać dyski Jotaro. Ermes Costello odkrywa swoją nową moc i dozorcę z dyskami w głowie. Jolyne pada ofiarą ataku.

7. Jest nas szóstka!

19.02.2022
Z więziennej farmy znikają ludzie. Jolyne i Ermes zgłaszają się do misji poszukiwawczej, aby przy okazji znaleźć Whitesnake’a i dyski.

8. F.F.

26.02.2022
Jolyne i Ermes rozwiązują zagadkę widma F.F. i jego użytkowniczki, która przyznaje, że pomogła Whitesnake’owi ukraść ich widma.

9. Windykatorka Mary Lynn Manson

5.03.2022
Do akcji wkracza użytkownik Whitesnake’a, ojciec Pucchi. Mecz baseballa przeciwko Miraschon na spacerniaku nabiera tempa, gdy do gry włączają się F.F i Stone Ocean.

10. Operacja „Brutalny strażnik”: część 1

12.03.2022
Z pomocą Emporio i jego przyjaciela o imieniu Weather Report Jolyne spieszy na dziedziniec, aby przekazać dysk Jotaro Fundacji Speedwagon.

11. Operacja „Brutalny strażnik”: część 2

19.03.2022
Ojciec Pucchi dokonuje niebezpiecznego odkrycia. W czasie walki Jolyne i Weather mają problemy z grawitacją i z widmem Jumpin’ Jack Spark.

12. Uwaga na ulewę

26.03.2022
Jolyne dociera na dziedziniec. Puchci przypomina sobie rozmowę z DIO i powód, dla którego poluje na Jotaro. Weather wywołuje deszcz trujących żab.

13. Muśnięcie miłości i zemsty: część 1

8.10.2022
Jolyne patrzy w przeszłość Ermes, gdy zdaje sobie sprawę, że jej przyjaciółka zaginęła. Tymczasem Ermes śledzi każdy ruch tajemniczego mężczyzny.

14. Muśnięcie miłości i zemsty: część 2

15.10.2022
Spragniona zemsty Ermes mierzy się ze Sports Maxx. Pomagają jej Jolyne i F.F., ale niewidzialny atak, z którym przychodzi im się zmierzyć, okazuje się zbyt potężny.

15. Oddział podwyższonego bezpieczeństwa

22.10.2022
Aby dotrzeć do oddziału o zaostrzonym rygorze i uratować Jolyne, F.F. musi podjąć ryzyko i skorzystać z pomocy innego więźnia — Narciso Anastasii.

16. Sekret strażnika Westwooda

29.10.2022
Atak Survivor doprowadza do zamieszek w skrzydle dyscyplinarnym. Podczas walki ze strażnikiem więziennym Jolyne zdaje sobie sprawę, że jest on użytkownikiem Standu.

17. Sen

5.11.2022
Gdy Jolyne podejrzliwie przygląda się osadzonym, którzy nadal mają siłę, podchodzi do niej tajemniczy starszy mężczyzna o imieniu Kenzou.

18. Wkracza F.F.

12.11.2022
F.F. odnosi porażkę w walce ze Standem Kenzou i jest bardzo odwodniona. Jolyne prosi Anastasię o pomoc przyjaciółce.

19. Narodziny „Zielonego”

19.11.2022
Jolyne ściga dziwnego człowieczka, który ucieka z kością. Kiedy jednak udaje się jej go dogonić, pada on ofiarą przerażającego wewnętrznego tworu.

20. F.F. — świadek

26.11.2022
Jolyne i reszta uciekają przez bagna przed ścigającymi ich strażnikami. Największe zagrożenie mogą jednak wieźć ze sobą na łodzi.

Obsada

Daisuke Ono

Jotaro Kujo (voice)

Takehito Koyasu

DIO (voice)
Dio Brando (voice)

Unsho Ishizuka

Joseph Joestar (voice)

Fuminori Komatsu

Jean-Pierre Polnareff (voice)

Daisuke Hirakawa

Noriaki Kakyoin (voice)

Kenta Miyake

Muhammad Avdol (voice)

Yuki Kaji

Koichi Hirose (voice)

Junichi Suwabe

Leone Abbacchio (voice)
Terence T. D'Arby (voice)

Yuki Ono

Josuke Higashikata (voice)

Kensho Ono

Giorno Giovanna (voice)

Kohsuke Toriumi

Guido Mista (voice)

Junya Enoki

Pannacotta Fugo (voice)

Yuichi Nakamura

Bruno Bucciarati (voice)

Daiki Yamashita

Narancia Ghirga (voice)

Wataru Takagi

Okuyasu Nijimura (voice)

Fairouz Ai

Jolyne Cujoh (voice)

Mutsumi Tamura

Ermes Costello (voice)

Mariya Ise

Foo Fighters (voice)

Atsumi Tanezaki

Emporio Alniño (voice)

Yuuichirou Umehara

Weather Report (voice)

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial JoJo's Bizarre Adventure?
Serial JoJo's Bizarre Adventure możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial JoJo's Bizarre Adventure jest dostępny na Netflix?
Tak, JoJo's Bizarre Adventure jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial JoJo's Bizarre Adventure?
Kolejne pokolenia rodziny Joestarów, w której wszyscy noszą ten sam przydomek, mierzą się z nadnaturalnymi przeciwnikami w różnych okresach historycznych. Ta wielotomowa seria otrzymała wiele wyróżnień, w tym główną nagrodę dla mangi na Japan Media Arts Festival.
Ile odcinków ma serial JoJo's Bizarre Adventure?
Serial JoJo's Bizarre Adventure ma łącznie 190 odcinów oraz 5 sezonów.
Kto jest w obsadzie serialu JoJo's Bizarre Adventure?
W obsadzie serialu JoJo's Bizarre Adventure znajdują się między innymi:
Daisuke Ono jako Jotaro Kujo (voice) (127 odcinków), Takehito Koyasu jako DIO (voice) (49 odcinków), Unsho Ishizuka jako Joseph Joestar (voice) (56 odcinków), Fuminori Komatsu jako Jean-Pierre Polnareff (voice) (55 odcinków), Daisuke Hirakawa jako Noriaki Kakyoin (voice) (48 odcinków), Kenta Miyake jako Muhammad Avdol (voice) (48 odcinków), Yuki Kaji jako Koichi Hirose (voice) (43 odcinki), Junichi Suwabe jako Leone Abbacchio (voice) (39 odcinków), Yuki Ono jako Josuke Higashikata (voice) (39 odcinków), Kensho Ono jako Giorno Giovanna (voice) (39 odcinków), Kohsuke Toriumi jako Guido Mista (voice) (39 odcinków), Junya Enoki jako Pannacotta Fugo (voice) (39 odcinków)
O czym jest 5. sezon serialu JoJo's Bizarre Adventure?
Za murami więzienia Jolyne dowiaduje się, że jej przeznaczeniem jest kontynuować rodzinną tradycję i wraz z towarzyszami staje do walki z wrogimi użytkownikami widm.

Seriale podobne do: JoJo's Bizarre Adventure

Odkrywaj podobne seriale

Anime powroty - JESIEŃ 2022

Wiola Mickiewicz20 seriali

Powroty serialowe - WRZESIEŃ 2022

Monika Zastawna56 seriali

Anime powroty - LATO 2022

Wiola Mickiewicz14 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z