Zobacz zwiastun

Life As We Know It

6,2

Life As We Know It

Odcinki: 11

1. Pilot

7.10.2004
Wszystko, co Dino chce zrobić, to uprawiać seks ze swoją dziewczyną Jackie, ale ona nie jest gotowa. Jonathan chce mieć tajny związek z Deborah. Ben jest beznadziejnie zauroczony swoim nauczycielem.

2. Pilot Junior

14.10.2004
Sekret Dino o problemach małżeńskich jego rodziców nadwyręża jego relacje z Jackie, Jonathan dokonuje przerażającego odkrycia, które może uniemożliwić mu zrobienie kolejnego kroku z Deborah, podczas gdy pani Young wykonuje zaskakujący ruch na Benie.

3. The Best Laid Plans

21.10.2004
Ben i pani Young rzucają ostrożność na wiatr, gdy postanawiają poznać się na bardziej intymnym poziomie. Tymczasem Jonathan zwalnia tempo z Deborah po tym, jak przyznaje, że nie jest jej pierwszym i, pomimo problemów rodzinnych Dino, Jackie jest zmęczona wybaczaniem jego łuszczącego się zachowania.

4. Partly Cloudy, Chance of Sex

28.10.2004
Kiedy Dino opuszcza drużynę hokejową bez wyraźnego powodu, Michael konfrontuje swojego syna z tym, co naprawdę go denerwuje. Tymczasem Jackie ma problem z przyznaniem się przed sobą, że żyje w bardzo dysfunkcyjnym domu. I, za sugestią pani Young, Ben bierze udział w przesłuchaniach do szkolnej sztuki, więc kiedy wyraża zaniepokojenie zdobyciem roli śliwki, jego nauczyciel uważa za konieczne pocieszenie go w bardzo osobisty sposób.

5. Secrets and Lies

4.11.2004
Kiedy pani Young postanawia odwołać sprawy z Benem, a następnie ponownie rozważa, ich serdeczne spotkanie jest świadkiem Jonathana. Tymczasem Dino wyznaje Michaelowi, że chce wyprowadzić się z domu swojej mamy, a Jackie idzie na spotkanie Al-Anon, aby pomóc sobie poradzić sobie z problemem alkoholowym ojca.

6. Natural Disasters

2.12.2004
Jonathan i Dino odkrywają wielki sekret Bena. Ale gdy Ben staje się zmęczony życiem w kłamstwie i rozwija nowo odkrytą chemię z Sue, zazdrość pani Young wymyka się spod kontroli. Tymczasem Jackie poznaje nowego przyjaciela na spotkaniu Al-Anon.

7. With a Kiss, I Die

9.12.2004
Podczas gdy Ben porządkuje swoje uczucia do Sue, pani Young próbuje przywrócić go do ich związku, co prowadzi go do podjęcia drastycznych działań w szkolnej zabawie. Tymczasem, gdy legendarny podbój Zoka przez Dino rozprzestrzenia się w szkole, Jackie reaguje, posuwając się za daleko ze swoim nowym przyjacielem, Mattem.

8. Family Hard-ships

16.12.2004
Ben uczy się otwierającej oczy lekcji, gdy jego starszy brat, Sam, przychodzi z wizytą i, choćby na chwilę, Dino znajduje powód, by ponownie docenić swoją mamę. Tymczasem Michael i Mia prowadzą niezręczną dyskusję na temat tego, jak daleko posuną się ze swoją przyjaźnią.

9. A Little Problem

6.01.2005
Nowo odkryta chemia Bena i Sue zachęca Sue do oszałamiającego przyznania się. Tymczasem gniew Dino z powodu separacji rodziców ląduje w gabinecie doradcy (gościnnie Peter Dinklage jako dr Belber), a Jonathan jest zaintrygowany gościem Deb poza miastem, na temat "życia, jakie znamy", emitowanego w nowym okresie.

10. Breaking Away

13.01.2005
Jonathan rozważa zrobienie kroku na inną dziewczynę, podczas gdy Ben nie może widzieć osoby, którą polubił. Tymczasem Dino zaczyna godzić się ze swoimi uczuciami do rodziny.

11. You Must be Trippin'

20.01.2005
Pomimo uziemienia, Sue i Ben wymyślają plan, aby być razem na wycieczce narciarskiej drugiej klasy, a Dino widzi nową szansę na odzyskanie Jackie. Tymczasem Deborah agresywnie prowadzi ekscytujący staż, którego zabroniła jej matka.

Obsada

Sean Faris

Dino Whitman

Jon Foster

Ben Connor

Chris Lowell

Jonathan Fields

Missy Peregrym

Jackie Bradford

Kelly Osbourne

Deborah Tynan

Jessica Lucas

Sue Miller

Lisa Darr

Annie Whitman

D. B. Sweeney

Michael Whitman

Marguerite Moreau

Ms. Monica Young

Evan Smith

Max Whitman

Sarah Strange

Mia Tynan

James McDaniel

William Miller

Martin Cummins

Coach Dave Scott

Becky Ann Baker

Amanda Connor

Samm Levine

Bernard Sachs

Donnelly Rhodes

Principal Schaffer

Megan Gallagher

Leslie Miller

Jessica Harmon

Zoe Cresswell

Dylan Baker

Ronald Connor

Natasha Melnick

Sabrina

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Life As We Know It?
Serial Life As We Know It nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Life As We Know It jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Life As We Know It nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Life As We Know It?
Spójrz na życie oczami Dino, Bena i Jonathana - trzech nastolatków doświadczających radości i bólu dorastania. Chociaż różnią się pod wieloma względami, ci faceci mają jedną główną wspólną cechę - kobiety. Razem ich postawy wobec kobiet są kwestionowane i odkrywają, że w życiu jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka.
Ile odcinków ma serial Life As We Know It?
Serial Life As We Know It ma łącznie 11 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial Life As We Know It został anulowany?
Tak, produkcja serialu Life As We Know It została anulowana. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Life As We Know It?
W obsadzie serialu Life As We Know It znajdują się między innymi:
Sean Faris jako Dino Whitman (11 odcinków), Jon Foster jako Ben Connor (11 odcinków), Chris Lowell jako Jonathan Fields (11 odcinków), Missy Peregrym jako Jackie Bradford (11 odcinków), Kelly Osbourne jako Deborah Tynan (11 odcinków), Jessica Lucas jako Sue Miller (11 odcinków), Lisa Darr jako Annie Whitman (11 odcinków), D. B. Sweeney jako Michael Whitman (11 odcinków), Marguerite Moreau jako Ms. Monica Young (11 odcinków), Evan Smith jako Max Whitman (11 odcinków), Sarah Strange jako Mia Tynan (10 odcinków), James McDaniel jako William Miller (5 odcinków)

Seriale podobne do: Life As We Know It

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z