Zobacz zwiastun

Roswell: W kręgu tajemnic

7,8

Roswell

Odcinki: 18

1. Odcinek 1

9.10.2001
Max i Liz zostają aresztowani i uwięzieni za prowadzenie sklepu spożywczego. Tymczasem Isabel ma sekretny romans z przystojnym adwokatem, a Michael próbuje wyprostować swoje życie.

2. Odcinek 2

16.10.2001
Michael pracuje jako ochroniarz, ale kiedy próbuje rozluźnić swoich współpracowników, wyrządza więcej szkody niż pożytku. Tymczasem Max i Liz nadal się widują pomimo życzeń rodziców.

3. Odcinek 3

23.10.2001
Z duchem Alexa jako przewodnikiem, Isabel musi w końcu skonfrontować się ze swoimi lękami przed miłością i sprzecznymi uczuciami do Jessego. Tymczasem Maria z radością odkrywa zupełnie nową, ludzką część Michaela w kręgielni, a Liz i Max walczą o pozostanie razem pomimo uporczywej dezaprobaty ojca.

4. Odcinek 4

30.10.2001
Max podróżuje do Hollywood podczas śledztwa w sprawie morderstwa, które jego zdaniem zostało popełnione przez kosmitę. Odkrywa związek z serialem science fiction Paramount o nazwie "They Are Among Us", a kiedy udaje się do Paramount, aby zbadać sprawę, kończy przesłuchanie do roli kosmity w odcinku "Enterprise" wyreżyserowanym przez absolwenta Star Trek, Jonathana Frakesa. Tymczasem w Roswell Isabel i Jesse zmagają się o to, jak ujawnić swoje zaręczyny swoim rodzinom.

5. Odcinek 5

6.11.2001
Max, z pomocą Kala Langleya, podejmuje niebezpieczną podróż, starając się dowiedzieć o losie Tess i jego syna. Tymczasem w Roswell Isabel i Jesse muszą zmierzyć się z negatywnymi reakcjami rodziców i przyjaciół na zbliżające się małżeństwo.

6. Odcinek 6

13.11.2001
Tuż przed ślubem Isabel jest rozdarta wątpliwościami, gdy ma erotyczne sny o swoim byłym obcym kochanku, Kivarze. Tymczasem niechętny Max zgadza się służyć jako najlepszy człowiek Jessego, próbując zbadać go na wieczorze kawalerskim.

7. Odcinek 7

20.11.2001
Po idyllicznym ślubie Isabel i Jesse są prześladowani podczas miesiąca miodowego przez jej obcego kochanka Kivara, który spiskuje, aby zabrać ją z powrotem na ich rodzinną planetę. Dowiedziawszy się o tym, Max i Michael przybywają z zamiarem zniszczenia obcego. Tymczasem Liz i Maria odkrywają, że Philip rozpoczął tajne śledztwo w sprawie Maxa, w tym w sprawie Tess, i wplątuje ojca Liz w całą sprawę.

8. Odcinek 8

27.11.2001
Kiedy stara miłość odwiedza Marię, jej pasja do muzyki powraca, co zagraża jej relacji z Michaelem. Tymczasem, podczas gdy ojciec Maxa wciąż próbuje zebrać wszystkie elementy swojego śledztwa, Isabel dołącza do Maxa w dążeniu do powstrzymania go.

9. Odcinek 9

18.12.2001
Kiedy Max jest zafascynowany intrygującym autystycznym dzieckiem, zastanawia się, czy jego własne zaginione dziecko próbuje się z nim skontaktować. Tymczasem Michael gra Świętego Mikołaja dla elfów Marii i Liz na imprezie charytatywnej. Isabel i Jesse spędzają swoje pierwsze wspólne wakacje jako mąż i żona.

10. Odcinek 10

1.01.2002
Próbując znaleźć legendarny noworoczny Rave w Roswell, Max i Maria łączą siły. Tymczasem Liz łączy się z ojcem, a Isabel pomaga Kyle'owi znaleźć idealną datę na Nowy Rok.

11. Odcinek 11

29.01.2002
Kiedy dziennikarz zaprzyjaźniony z Jessem przybywa do Roswell, Isabel odkrywa, że bada ją, Maxa i Michaela, po tym, jak jest świadkiem, jak Michael używa swoich mocy. Tymczasem Isabel fantazjuje o tym, jak wyglądałoby jej życie, gdyby Jesse poznał jej obcy sekret dzięki sitcomowi a la "Bewitched" z 1960 roku.

12. Odcinek 12

5.02.2002
Kiedy Liz zaczyna przechodzić dziwne, obce zmiany w swoim ciele, postanawia, że musi dotrzeć jak najdalej od Maxa. Aby się z nim oddzielić, musi opuścić Roswell, aby udać się do szkoły z internatem w Vermont. Tymczasem Maria otrzymuje propozycję kontraktu nagraniowego w Nowym Jorku, ale nie jest pewna, czy podoba jej się to, co ludzie z wytwórni płytowej robią z jej muzyką, aby uczynić ją "popularną".

13. Odcinek 13

12.02.2002
Michael odkrywa spisek w Metachem, kiedy strażnik zostaje zabity na służbie. Michael prosi o pomoc Maxa i Isabel, gdy śledztwo przybiera obcy obrót. Tymczasem Liz wstąpiła do szkoły z internatem w Vermont i próbuje rozpocząć nowe życie, a Maria rozczarowana Nowym Jorkiem odwiedza Liz w Vermont.

14. Odcinek 14

26.02.2002
Michael, Jesse i Valenti wzywają skompromitowanego lekarza, aby pomógł rannej Isabel. Również Clayton Wheeler przechodzi niesamowitą transformację i wkrótce zaczyna być przyciągany do Liz; Jesse wypytuje Michaela o obce korzenie Isabel.

15. Odcinek 15

23.04.2002
Kiedy gang próbuje wrócić do normalnego życia, wkrótce odkrywają, że ich życie stało się o wiele bardziej skomplikowane, co obejmuje Jesse'ego próbującego pogodzić się ze swoją nowo odkrytą wiedzą, ale sprawy stają się skomplikowane, gdy znajduje się pod kontrolą FBI, a "śmierć" Maxa tworzy wyjątkową sytuację w strukturze obcej władzy, w rezultacie nowy Król... Michael.

16. Odcinek 16

30.04.2002
Michael jest świadkiem śmiertelnego zderzenia myśliwca z obcym statkiem i rozpoczyna własne dochodzenie prowadzące do odzyskania artefaktu. Tymczasem Isabel spędza dzień z matką, która ukrywa tajny plan i pracuje z mężem, aby odkryć sekret Maxa i Isabel, co prowadzi do szokującego odkrycia.

17. Odcinek 17

7.05.2002
Misja Maxa, aby znaleźć syna, kończy się powrotem Tess i dziecka, a gang ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie, próbując chronić dziecko. Tymczasem Jesse zachęca Isabel do ujawnienia rodzicom swojego prawdziwego pochodzenia, a starsi Evanses zapewniają sposób na zapewnienie bezpieczeństwa wnukowi.

18. Odcinek 18

14.05.2002
Gdy zbliża się ukończenie szkoły średniej, gang musi pogodzić się ze swoimi oczekiwaniami na przyszłość, jednocześnie łącząc się, aby udaremnić FBI, gdy odkrywają, że kilku członków grupy jest pod obserwacją. Tymczasem Liz zaczyna wykazywać jeszcze więcej obcych mocy, które powodują, że widzi wizje ich przyszłości - w tym ich śmierci.

Obsada

Shiri Appleby

Liz Parker

Jason Behr

Max Evans

Katherine Heigl

Isabel Evans

Majandra Delfino

Maria DeLuca

Brendan Fehr

Michael Guerin

Nick Wechsler

Kyle Valenti

William Sadler

Jim Valenti

Colin Hanks

Alex Whitman

Emilie de Ravin

Tess Harding

Mary Ellen Trainor

Diane Evans
Diane Evans (uncredited)

Adam Rodríguez

Jesse Ramirez

John Doe

Jeff Parker

Garrett M. Brown

Philip Evans

Jason Peck

Deputy Hanson

Diane Farr

Amy DeLuca

Devon Gummersall

Sean DeLuca
Sean DeLuca (uncredited)

Desmond Askew

Brody Davis

Julie Benz

Kathleen Topolsky

Steve Hytner

Milton Ross

Jim Ortlieb

Ed Harding

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Roswell: W kręgu tajemnic?
Serial Roswell: W kręgu tajemnic nie jest legalnie dostępny w Polsce. Niestety nie obejrzysz tego serialu na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju.
Czy serial Roswell: W kręgu tajemnic jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Roswell: W kręgu tajemnic nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Roswell: W kręgu tajemnic?
Z katastrofy ufo ratuje się trójka dzieci, które zostają adoptowane. Przybrani rodzice nie wiedzą, że są oni kosmitami. 
Ile odcinków ma serial Roswell: W kręgu tajemnic?
Serial Roswell: W kręgu tajemnic ma łącznie 61 odcinów oraz 3 sezony.
Czy serial Roswell: W kręgu tajemnic jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Roswell: W kręgu tajemnic jest już zakończona. 3. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Roswell: W kręgu tajemnic?
W obsadzie serialu Roswell: W kręgu tajemnic znajdują się między innymi:
Shiri Appleby jako Liz Parker (61 odcinków), Jason Behr jako Max Evans (61 odcinków), Katherine Heigl jako Isabel Evans (61 odcinków), Majandra Delfino jako Maria DeLuca (61 odcinków), Brendan Fehr jako Michael Guerin (61 odcinków), Nick Wechsler jako Kyle Valenti (61 odcinków), William Sadler jako Jim Valenti (61 odcinków), Colin Hanks jako Alex Whitman (44 odcinki), Emilie de Ravin jako Tess Harding (28 odcinków), Mary Ellen Trainor jako Diane Evans (22 odcinki), Adam Rodríguez jako Jesse Ramirez (18 odcinków), John Doe jako Jeff Parker (18 odcinków)

Seriale podobne do: Roswell: W kręgu tajemnic

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z