Zobacz zwiastun

Flash

7,8

The Flash

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 13

1. Odcinek 1

8.02.2023
Barry tworzy książkę z mapami, aby poprowadzić go i Iris przez ich przyszłość, aby zapewnić jej bezpieczeństwo, ale wyniki nie są takie, jakich oczekiwał, a zamiast tego przeżywają ten sam dzień w kółko. Joe ma serce do serca z Cecile. Do Drużyny Flash zostaje wprowadzony nowy wielki zło, a przyjaciele i wrogowie, starzy i nowi, zaczynają zstępować do Central City.

2. Odcinek 2

15.02.2023
Barry czuje się winny za to, co stało się z Caitlin, a Mark wymyśla plan, który sprawia, że wszyscy są sceptyczni. Tymczasem Czerwona Śmierć pojawia się w Central City i oznajmia, że porażka nie wchodzi w grę. Joe prosi Cecile o dokonanie wyboru, który doprowadzi Cecile do zastanowienia się nad większym dobrem. Allegra i Chester robią krok w nowym kierunku. Na koniec starzy przyjaciele składają niespodziewaną wizytę w S.T.A.R. Labs.

3. Odcinek 3

22.02.2023
Barry i Iris zaczynają składać w całość to, co dzieje się w Central City i wierzą, że wiedzą, o co chodzi Łotrzykom. Team Flash współpracuje i rekrutuje kilku nieoczekiwanych sojuszników do pomocy, a plan nie idzie tak, jak oczekiwano Team Flash. Tymczasem Allegra robi wszystko, aby uniknąć rozmowy z Chesterem.

4. Odcinek 4

1.03.2023
Flash jest zmuszony dokonać niemożliwego wyboru. Gdy w mieście zabrakło prądu, Team Flash wzywa Rogue Squad do pomocy, gdy Iris odwiedza stary przyjaciel. Joe i Cecile pracują nad znalezieniem równowagi.

5. Odcinek 5

8.03.2023
Gdy Czerwona Śmierć sieje spustoszenie w Central City, Barry i Iris wymyślają plan i zwracają się o pomoc do Cecile. Barry musi stawić czoła temu, co uważa za swój największy błąd i największy sukces Czerwonej Śmierci. Khione chce pomóc Drużynie Flash, ale Barry nie może ryzykować jej utraty. Joe wygłasza Barry'emu bardzo potrzebną pogawędkę.

6. Odcinek 6

15.03.2023
Gdy Barry i Iris przygotowują się do nowego życia, szczęście zmienia się dla mieszkańców Central City. Cecile podejmuje się sprawy z pomocą Allegry, obejmującej szereg niefortunnych - i bardzo nieoczekiwanych - wydarzeń. Tymczasem Chester i zespół pracują z Khione, aby poznać jej umiejętności.

7. Odcinek 7

29.03.2023
Iris odwiedza Nia Nal, ponieważ potrzebuje pomocy Iris. Kiedy Iris i Nia zapadają w gorączkowy sen i odkrywają różne możliwości swojego życia, Barry, Chester, Allegra i Cecile desperacko próbują im pomóc. Tymczasem Mark zabawia Khione, ale mają różne pomysły na to, co jest zabawne, pozostawiając Khione w poczuciu, że Mark próbuje uczynić ją kimś, kim nie jest.

8. Odcinek 8

5.04.2023
Pozornie prosta kontrola formy w S.T.A.R. Labs prowadzi do nieoczekiwanych anomalii czasowych. Barry i Iris próbują zrozumieć zamieszanie - i dowiedzieć się, jak wrócić do swojej rzeczywistości. Chester wyznaje Allegrze sekret, co sprawia, że sprawy między nimi są niezręczne, a Allegra polega na Cecile, która działa jako bufor. Tymczasem Khione spotyka starego przyjaciela Drużyny Flash.

9. Odcinek 9

26.04.2023
Team Flash organizuje przyjęcie urodzinowe-niespodziankę dla Barry'ego, ale sprawy przybierają zły obrót, gdy Ramsey Rosso rozbija uroczystości.

10. Odcinek 10

3.05.2023
Gdy Iris otrzymuje wiadomość o kamieniu milowym w karierze, Barry'ego nagle nigdzie nie ma. Próbując wrócić do domu, Barry spotyka wiele znajomych twarzy. Khione nadal odkrywa swoje moce, a Chester pracuje nad garniturem dla Allegry.

11. Odcinek 11

10.05.2023
Iris jest zaniepokojona zniknięciem Barry'ego, a Cecile zapewnia ją, że wszystko będzie dobrze, ale czy wie to na pewno? Drużyna Flash jest pod wpływem tajemniczej substancji, a Khione lepiej rozumie, co może, a czego nie może kontrolować.

12. Odcinek 12

17.05.2023
Team Flash pracuje razem, aby dowiedzieć się, jak chronić Barry'ego, jednocześnie bardzo uważając, komu ufa. Cecile jest sceptycznie nastawiona do planu po nieudanej próbie. Zaufanie Khione do Chestera pozwala mu przekonać Cecile, by spróbowała jeszcze raz.

13. Odcinek 13

24.05.2023
Flash, najszybszy żyjący człowiek, ma za zadanie uratować linię czasu i ocalić istnienie. Starzy i nowi przyjaciele zbierają się na epicką bitwę o ocalenie Central City, po raz ostatni.

Obsada

Grant Gustin

Barry Allen / The Flash
Barry Allen / Savitar

Candice Patton

Iris West-Allen

Danielle Panabaker

Caitlin Snow / Killer Frost / Frost
Khione

Jesse L. Martin

Joe West

Carlos Valdes

Cisco Ramon / Vibe / Mecha-Vibe

Tom Cavanagh

Harrison 'Harry' Wells
Harrison Wells / Eobard Thawne / Reverse-Flash
Harrison 'H.R.' Wells
Harrison 'Sherloque' Wells
Harrison 'Nash' Wells / Pariah
Eobard Thawne / Reverse-Flash
Eobard Thawne
Eobard Thawne / Reverse-Flash / The Flash
Eobard Thawne / Reverse-Flash / Negative Reverse-Flash
Eobard Thawne / Eobard Thawne / Reverse-Flash

Danielle Nicolet

Cecile Horton

Kayla Compton

Allegra Garcia
Maya

Brandon McKnight

Chester P. Runk

Hartley Sawyer

Ralph Dibny / Elongated Man

Patrick Sabongui

David Singh
Chief David Singh
Mirror Chief David Singh
Detective David Singh

Keiynan Lonsdale

Wally West / Kid Flash

Jessica Parker Kennedy

Nora West-Allen / XS
Mystery Girl

Rick Cosnett

Eddie Thawne
Dr. Malcolm Gilmore
Eddie Thawne / Cobalt Blue

Michelle Harrison

Nora Allen
Speed Force Nora
Joan Williams
Joan Williams / Speed Force Nora
Nora Allen (voice)

Morena Baccarin

Gideon (voice) (uncredited)

John Wesley Shipp

Henry Allen
Jay Garrick / The Flash
Barry Allen / The Flash (Earth 90)
Henry Allen / Jay Garrick / The Flash

Jon Cor

Mark Blaine / Chillblaine

Stephanie Izsak

Officer Daisy Korber
Captain Daisy Korber
Uni #1

Tom Felton

Julian Albert

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Flash?
Serial Flash możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Flash jest dostępny na Netflix?
Tak, Flash jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Flash?
Młody naukowiec w wyniku eksplozji laboratorium i porażenia piorunem zostaje obdarzony niesamowitą szybkością, którą wykorzystuje do walki ze złem.
Ile odcinków ma serial Flash?
Serial Flash ma łącznie 184 odcinki oraz 9 sezonów.
Czy serial Flash jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Flash jest już zakończona. 9. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Flash?
W obsadzie serialu Flash znajdują się między innymi:
Grant Gustin jako Barry Allen / The Flash (184 odcinki), Candice Patton jako Iris West-Allen (184 odcinki), Danielle Panabaker jako Caitlin Snow / Killer Frost / Frost (171 odcinków), Jesse L. Martin jako Joe West (177 odcinków), Carlos Valdes jako Cisco Ramon / Vibe / Mecha-Vibe (147 odcinków), Tom Cavanagh jako Harrison 'Harry' Wells (46 odcinków), Danielle Nicolet jako Cecile Horton (112 odcinków), Kayla Compton jako Allegra Garcia (62 odcinki), Brandon McKnight jako Chester P. Runk (54 odcinki), Hartley Sawyer jako Ralph Dibny / Elongated Man (54 odcinki), Patrick Sabongui jako David Singh (36 odcinków), Keiynan Lonsdale jako Wally West / Kid Flash (44 odcinki)

Seriale podobne do: Flash

Odkrywaj podobne seriale

Seriale z motywem mentora i ucznia

Kinga Kozłowska35 seriali

Seriale o ratowaniu świata

Kinga Kozłowska13 seriali

Najlepsze seriale o superbohaterach

Olga Trędota i Adrian Kazanowski11 seriali

Serial z naukowcem

Kinga Kozłowska35 seriali

Seriale z motywem ratowania świata

Wiola Mickiewicz26 seriali

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z