Zobacz zwiastun

Mozart w miejskiej dżungli

7,5

Mozart in the Jungle

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 10

1. Chłopak

16.02.2018
Rodrigo i Hailey próbują się odnaleźć w nowym związku. Hailey wprowadza zmiany w swoim zespole. Thomas zabiera Glorię z pracy na popołudniową schadzkę. Światowej sławy choreograf (John Cameron Mitchell) zaprasza Rodriga do współpracy nad nowym baletem.

2. Gdybym był elfem, powiedziałbym ci

16.02.2018
Hailey wraca do Karoliny Północnej, żeby dać lekcję w swoim dawnym liceum i dowiaduje się, że jej rodzice mają zaskakujące wieści. Gloria chwali się wizytą bardzo ważnego gościa w Nowojorskiej Orkiestrze Symfonicznej, a Thomasa odwiedza fan, który przedstawia intrygującą ofertę.

3. Ważny partner

16.02.2018
Po katastrofalnym wieczorze Gloria zmaga się z problemami piarowskimi, próbując odzyskać ważnego sponsora. Balet zaczyna fascynować Rodriga, a Hailey stara się nawiązać kontakty zawodowe bez jego pomocy.

4. Dobry duch

16.02.2018
Pragnąc porozmawiać z Mozartem, Rodrigo odwiedza niezwykłego kolekcjonera muzyki klasycznej (Michael Emerson), który może dać mu to, czego potrzebuje. Hailey dostaje wspaniałą szansę, ale musi udowodnić, że jest jej godna. Thomas odkrywa brakujący element swojej orkiestry i zaprasza Cynthię.

5. Nauczyciel

16.02.2018
Rodrigo odkłada Requiem na bok, angażując się mocniej w przygotowywanie Hailey do jej wielkiego występu. Sławny kompozytor odwiedza Glorię z myślą o premierze swojego najnowszego utworu, jednak Thomas uważa, że zna lepsze wyjście. Wbrew zaleceniom lekarza Cyntia wraca do gry z nową energią.

6. Domo Arigato

16.02.2018
Hailey musi się zmierzyć z nowymi rywalami na Konkursie Dyrygentów Fukusoft w Japonii. Rodrigo spotyka nowego kompozytora, który twierdzi, że wie o Mozarcie więcej od niego. Gloria próbuje zepchnąć Betty na drugi plan w walce o zainteresowanie Fukumoto, a Thomas niechętnie spotyka się ze starą miłością.

7. Nie jesteśmy robotami

16.02.2018
Rodrigo wzywa Mozarta. Pomimo początkowego sukcesu Hailey, konkurs dyrygentów stawia przed nią duże wyzwania. W najcięższych chwilach szukają u siebie wsparcia. Gloria i Thomas w końcu nie mają przed sobą żadnych tajemnic.

8. Ichi Go Ichi E

16.02.2018
Rodrigo i Hailey biorą udział w ceremonii picia herbaty przed wyjazdem z Japonii.

9. Wspomnij mnie

16.02.2018
Po powrocie do domu Rodrigo i Hailey odkrywają, że ich życie się zmieniło. Gloria i Thomas również wrócili, ale między nimi wszystko jest normalnie. Zbliża się ostateczna rozgrywka o utwór Hesby'ego.

10. Wspomnij mnie

16.02.2018
Premiera nowego utworu Hesby'ego nie idzie zgodnie z planem. Hailey na nowo oddaje się muzyce. Cynthia znajduje ukojenie w nowych przedsięwzięciach. Rodrigo musi dokonać wyboru odnośnie swojej roli w orkiestrze.

Obsada

Gael García Bernal

Rodrigo De Souza

Lola Kirke

Hailey Rutledge

Saffron Burrows

Cynthia Taylor

Bernadette Peters

Gloria Windsor

Malcolm McDowell

Thomas Pembridge

Mark Blum

Union Bob

Joel Bernstein

Warren Boyd

Debra Monk

Betty Cragdale

Adam David Thompson

Craig G

Daniel Breaker

Virgil

Ken Barnett

Christophe
Rick

Jennifer Kim

Sharon

Peter Vack

Alex Merriweather

Cole Escola

Shawn

Ruibo Qian

Triangle Tanya

Brennan Brown

Edward Biben

Jason Schwartzman

Bradford Sharpe

Gretchen Mol

Nina Robertson

Christian Coulson

Sebastian

Aaron Moten

Erik Winkelstrauss
Erik Winkelstrauss (uncredited)

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Mozart w miejskiej dżungli?
Serial Mozart w miejskiej dżungli możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial Mozart w miejskiej dżungli jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Mozart w miejskiej dżungli nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Mozart w miejskiej dżungli?
Rodrigo, porywczy nowy maestro, niesie ze sobą powiew zmian, podczas gdy Hailey, młoda oboistka, ma nadzieję na swoją wielką szansę.
Ile odcinków ma serial Mozart w miejskiej dżungli?
Serial Mozart w miejskiej dżungli ma łącznie 40 odcinów oraz 4 sezony.
Czy serial Mozart w miejskiej dżungli został anulowany?
Tak, produkcja serialu Mozart w miejskiej dżungli została anulowana. 4. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Mozart w miejskiej dżungli?
W obsadzie serialu Mozart w miejskiej dżungli znajdują się między innymi:
Gael García Bernal jako Rodrigo De Souza (40 odcinków), Lola Kirke jako Hailey Rutledge (40 odcinków), Saffron Burrows jako Cynthia Taylor (40 odcinków), Bernadette Peters jako Gloria Windsor (40 odcinków), Malcolm McDowell jako Thomas Pembridge (40 odcinków), Mark Blum jako Union Bob (30 odcinków), Joel Bernstein jako Warren Boyd (27 odcinków), Debra Monk jako Betty Cragdale (21 odcinków), Adam David Thompson jako Craig G (18 odcinków), Daniel Breaker jako Virgil (16 odcinków), Ken Barnett jako Christophe (13 odcinków), Jennifer Kim jako Sharon (13 odcinków)
O czym jest 4. sezon serialu Mozart w miejskiej dżungli?
Kiedy Rodrigo i Hailey ujawniają swój związek, rodzą się nowe melodie. Hailey ma trudności z wykazaniem swoich zdolności dyrygenckich, a Rodrigo walczy o inspirację. Thomas wstępuje do nowej orkiestry na Queensie, co mobilizuje Glorę.

Seriale podobne do: Mozart w miejskiej dżungli

Odkrywaj podobne seriale

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z