Zobacz zwiastun

Pete kombinator

7,6

Sneaky Pete

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 10

1. Tam i z powrotem

10.05.2019
Marius wraca na farmę z nadzieją, że uda mu się bardziej zbliżyć do Bernhardtów, jednak wkrótce odzywa się jego przeszłość, kusząc powrotem do przestępczego życia. Julia musi utrzymać w tajemnicy ważną informację, borykając się jednocześnie z problemami prawnymi, które wywracają do góry nogami jej życie i rodzinny interes.

2. Huckleberry Jones

10.05.2019
Marius odnawia kontakt z niebezpieczną oszustką imieniem Lizzie. Zwolniona przez Audrey Julia szuka pracy. Audrey i Otto próbują ratować firmę. Carly wytrwale szuka informacji o śmierci rodziców, co nie pozostaje bez wpływu na resztę Bernhardtów.

3. Stamfordzki przewał

10.05.2019
Marius musi zostawić na jakiś czas Lizzie, aby pomóc w oszustwie planowanym przez Julię. Otto prosi Taylora o pomoc w ocaleniu córki swojej przyjaciółki Lorraine. Carly poznaje rodzinną tajemnicę, która prowadzi ją do Kalifornii, zaś Audrey przypomina o bolesnej przeszłości, którą zostawiła kiedyś za sobą.

4. Vermoncka ofiara i przekręt z Bakersfield

10.05.2019
Marius i Julia wyruszają do Vermontu, aby namówić do współpracy emerytowanego fałszerza sztuki. Taylor zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych i szuka pocieszenia u Lorraine. W Kalifornii Audrey zgadza się pomóc w ujawnieniu prawdy o Lili i musi skonfrontować się ze swoim dawno niewidzianym ojcem.

5. Niewidzialny

10.05.2019
Pracujący nad przekrętem Marius i Julia wyruszają do Kalifornii. Audrey i Carly badają kolejne tropy, które mają im pomóc w odnalezieniu Lili. Tymczasem Lizzie, starając się utrzymać kontrolę nad Mariusem, wplątuje się w rodzinne interesy Bernhardtów.

6. Kalifornijska rozgrywka

10.05.2019
Audrey nakłania Mariusa, by pomógł w poszukiwaniach Lili, której życie – jak się wkrótce przekonują – było dużo bardziej skomplikowane, niż im się dotąd zdawało. Gdy Otto i Taylor wyruszają na poszukiwanie Lizzie, na światło dzienne wychodzi ich rywalizacja o względy Lorraine.

7. Siostrzyczka

10.05.2019
Gdy członkowie rodziny zaczynają przybliżać się do poznania prawdy o Lili, z trudem przychodzi im pogodzić się z faktem, że ta być może żyje i jest w poważnym niebezpieczeństwie. Audrey i Otto stają się mimowolnymi uczestnikami obu przekrętów Mariusa.

8. Słoneczna podmiana

10.05.2019
Julia zostaje porwana i Marius musi zdecydować, po której stronie się opowiedzieć, starając się zarazem doprowadzić oba oszustwa do końca. Rodzina zaczyna szykować plan ocalenia Julii, ale zdaje sobie szybko sprawę, że sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana i niebezpieczna, niż to na pierwszy rzut oka wyglądało.

9. Zdjęcie maski

10.05.2019
Marius musi poradzić sobie z zaskakującym zachowaniem Lizzie, nie tracąc przy tym zaufania Bernhardtów. Taylor i Otto ze wszystkich sił starają się uratować Julię i znajdują sposób, by przezwyciężyć to, co ich dzieli. Na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice i rodzina poznaje wreszcie prawdę na temat losu Lili.

10. Brookliński potaż

10.05.2019
Marius i Bernhardtowie biorą udział w przekręcie, którego celem jest uwolnienie Julii. Gdy toczy się walka o jej życie, dochodzi do ostatecznego starcia Mariusa z Lizzie.

Obsada

Giovanni Ribisi

Pete Murphy / Marius Josipović

Marin Ireland

Julia Bowman

Margo Martindale

Audrey Bernhardt

Peter Gerety

Otto Bernhardt

Shane McRae

Taylor Bowman

Libe Barer

Carly Bowman

Justine Cotsonas

Shannon

Jacob Pitts

Lance Lord

Ethan Embry

Pete Murphy
Real Pete

Alison Wright

Marjorie

Jeté Laurence

Ellen

Joseph Lyle Taylor

Frank

Jane Adams

Maggie Murphy

Michael Drayer

Eddie Josipović

Bryan Cranston

Vince

Efrat Dor

Lizzie

Lindsey Pearlman

Female Hotel Clerk

Victor Williams

Richard

Kevin Chapman

Bo Lockley

Karolina Wydra

Karolina

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Pete kombinator?
Serial Pete kombinator możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial Pete kombinator jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Pete kombinator nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Pete kombinator?
Bohaterem jest pewien więzień, który po wyjściu na wolność przejmuje tożsamość swego kolegi z celi. Tytułowemu Pete'owi (Ribisi) udaje się oszukać rodzinę skazańca i przekonać do zatrudnienia w roli... łowcy nagród, który ściga przestępców gorszych niż on sam. W obsadzie znaleźli się także Marin Ireland, Libe Barer, Margo Martindale oraz Bryan Cranston, który napisał też scenariusz.
Ile odcinków ma serial Pete kombinator?
Serial Pete kombinator ma łącznie 30 odcinów oraz 3 sezony.
Czy serial Pete kombinator został anulowany?
Tak, produkcja serialu Pete kombinator została anulowana. 3. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Pete kombinator?
W obsadzie serialu Pete kombinator znajdują się między innymi:
Giovanni Ribisi jako Pete Murphy / Marius Josipović (30 odcinków), Marin Ireland jako Julia Bowman (30 odcinków), Margo Martindale jako Audrey Bernhardt (30 odcinków), Peter Gerety jako Otto Bernhardt (30 odcinków), Shane McRae jako Taylor Bowman (30 odcinków), Libe Barer jako Carly Bowman (30 odcinków), Justine Cotsonas jako Shannon (15 odcinków), Jacob Pitts jako Lance Lord (15 odcinków), Ethan Embry jako Pete Murphy (12 odcinków), Alison Wright jako Marjorie (14 odcinków), Jeté Laurence jako Ellen (12 odcinków), Joseph Lyle Taylor jako Frank (11 odcinków)
O czym jest 3. sezon serialu Pete kombinator?
Kim jest Marius Josipovic? Marius sam chętnie by się tego dowiedział. Zaczyna skłaniać się ku rodzinie Bernhardtów, choć sam nie jest jej częścią. Jest oszustem. Szansa, by stać się kimś normalnym, jest kusząca, ale śmiertelnie go przeraża. W tym sezonie członkowie rodziny Pete'a kombinatora będą zgłębiać swoją tożsamość. To wielce niebezpieczny flirt. Mogą zatracić się w sobie albo stracić życie.

Odkrywaj podobne seriale

Ciekawe seriale na Amazon Prime

Kinga Kozłowska 20 seriali

Serial tygodnia

Monika Zastawna22 seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z