Zobacz zwiastun

11.22.63

7,8

11.22.63

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Królicza nora

15.02.2016
Do nauczyciela szkoły średniej Jake'a Eppinga zwraca się jego przyjaciel - Al. Ma on dostęp do portalu, który przenosi tego, kto go używa do roku 1960. Mężczyzna sugeruje, że Jake może zapobiec śmierci Johna F. Kennedy'ego.

2. Miejsce zbrodni

22.02.2016
Jake stara się zrobić coś, co mogłoby coś zmienić. Główny bohater pozostaje w Holden, gdzie stara się powstrzymać ojca Harry'ego Dunninga od dokonania niewyobrażalnego. Jednak przeszłość ma inne pomysły.

3. Inne głosy, inne pokoje

29.02.2016
Jake zaczyna łączyć z Billem bardzo mocna przyjaźń. Kochankowie podróżuje do Dallas, gdzie Jake zaczyna wieść podwójne życie. Jednak oboje idą tropem mordercy...

4. Oczy Teksasu

7.03.2016
Jake odkrywa, że jego kwalifikacje są kwestionowane. On i Bill przechwycą rozmowę George'a i Oswalda, co doprowadzi do nieoczekiwanych problemów. Tymczasem mąż Sadie niespodziewanie powróci z ukrycia.

5. Sama prawda

14.03.2016
Gdy przed Jakem pojawiają się coraz to nowe pytania, jego podwójne życie zaczyna się komplikować. Tymczasem przeszłość ingeruje w plany, które on i Bill mają w stosunku do Oswalda.

6. Wszystkiego najlepszego, Lee Harveyu Oswaldzie

21.03.2016
Tytułowa data zbliża się coraz szybciej. Jake jest przerażony, gdy dowiaduje się, co łączy Billa z Oswaldem. Musi on podjąć drastyczne działania, podczas gdy przeszłość nadal spiskuje przeciwko niemu.

7. Żołnierzyk

28.03.2016
Nie mogąc przypomnieć sobie swojej misji, Jake zwraca się do Billa o pomoc, która skutkuje nieoczekiwanymi rezultatami. Sadie próbuje odświeżyć pamięć Jake'a za wszelką cenę.

8. Ten dzień

4.04.2016
Finał serialu oraz znajome urywki historii. Przeszłość czyni wszystko, aby Jake nie zmienił wydarzeń z 22 listopada 1963 roku i nie uratował prezydenta USA. Tymczasem jego własne życie staje pod znakiem zapytania.

Obsada

James Franco

Jake Epping

Sarah Gadon

Sadie Dunhill

Chris Cooper

Al Templeton

Daniel Webber

Lee Harvey Oswald

Lucy Fry

Marina Oswald

George MacKay

Bill Turcotte

T.R. Knight

Johnny Clayton

Josh Duhamel

Frank Dunning

Cherry Jones

Marquerite Oswald

Kevin J. O'Connor

Yellow Card Man

Stephen King

The Pharmacist

Boyd Banks

Barfly

Alexandra Castillo

Mayor

Jonny Coyne

George de Mohrenschildt

Nick Searcy

Deke Simmons

Tonya Pinkins

Mia Mimi Corcoran

Brooklyn Sudano

Christy Epping

Michael Izquierdo

Bobby Oswald

Shauna MacDonald

Jeanne De Mohrenschildt

Gil Bellows

FBI Agent James B. Hosty

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial 11.22.63?
Serial 11.22.63 możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial 11.22.63 jest dostępny na Netflix?
Nie, serial 11.22.63 nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial 11.22.63?
Nauczyciel szkoły średniej Jake Epping (James Franco) cofa się w czasie, żeby zapobiec zamachowi na prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Jego misji zagraża jednak Lee Harvey Oswald, niespodziewana miłość oraz sama przeszłość, która wyraźnie opiera się zmianom. Ten doskonale zrealizowany, wciągający serial powstał na podstawie powieści Stephena Kinga. Jake Epping swoje najlepsze lata życia ma już za sobą – czuje się wypalony oraz przytłoczony obowiązkami szkolnego nauczyciela. Była żona ułożyła sobie życie na nowo, uczniowie nie potrafią skupić się na jego zajęciach, a on sam nie jest w stanie napisać żadnej dobrej książki. Jednak z pomocą przychodzi mu jego przyjaciel Al Templeton, który pokazuje mu portal czasoprzestrzenny. Główny bohater przenosi się do 1960 roku, aby zapobiec zamachowi na życie prezydenta Kennedy’ego. Jednak okazuje się, że przeszłość jest bardziej niebezpieczna, niż mu się wydawało.
Ile odcinków ma serial 11.22.63?
Serial 11.22.63 ma łącznie 8 odcinów oraz 1 sezon.
Czy serial 11.22.63 jest zakończony?
Tak, produkcja serialu 11.22.63 jest już zakończona. 1. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu 11.22.63?
W obsadzie serialu 11.22.63 znajdują się między innymi:
James Franco jako Jake Epping (8 odcinków), Sarah Gadon jako Sadie Dunhill (8 odcinków), Chris Cooper jako Al Templeton (8 odcinków), Daniel Webber jako Lee Harvey Oswald (8 odcinków), Lucy Fry jako Marina Oswald (8 odcinków), George MacKay jako Bill Turcotte (8 odcinków), T.R. Knight jako Johnny Clayton (8 odcinków), Josh Duhamel jako Frank Dunning (8 odcinków), Cherry Jones jako Marquerite Oswald (8 odcinków), Kevin J. O'Connor jako Yellow Card Man (8 odcinków), Stephen King jako The Pharmacist (8 odcinków), Boyd Banks jako Barfly (8 odcinków)

Seriale podobne do: 11.22.63

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z