Zobacz zwiastun

Slasher

6,7

Slasher

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Odcinek 1

6.04.2023
Elita miasta wpada w panikę, gdy członek górnej skorupy zostaje zamordowany przez zabójcę zwanego "Wdową". Detektyw Rijkers zostaje zaangażowany w sprawę. Najpotężniejszy człowiek w mieście, Basil Garvey, jest celem i stara się kontrolować śledztwo.

2. Odcinek 2

6.04.2023
Wdowa uderza ponownie, a Kenneth Rijkers zaczyna łączyć zabójstwa z 12-letnią tajemnicą, podczas gdy Basil Garvey, oligarcha biznesowy, pociąga za sznurki, aby kontrolować śledztwo.

3. Odcinek 3

13.04.2023
Gazeta Enid ogłasza kolejne morderstwo Wdowy; panika narasta, a Kashtinsky staje się wysoki, aby utrzymać koncentrację; Eddie próbuje uciec, ale Basil przypomina mu, że jest jego właścicielem; Kenneth odkrywa dowody, które łączą ofiary z zabójstwem Margaret Mehar.

4. Odcinek 4

20.04.2023
Wdowa wysyła paskudny poczęstunek do Bazylego i przyjaciół, co wysyła Kasztinsky'ego na krawędź; siostry Botticellego aranżują wykonanie portretów Verdiego; Georges Rondeau, główny podejrzany o morderstwa, poluje na Reginę.

5. Odcinek 5

27.04.2023
Ostatnia ofiara Wdowy zostaje znaleziona w Walentynki, zaciągnięta na śmierć za koniem i umalowana tak, by wyglądała jak Kupidyn; rozdarty kawałek chwastów Wdowy wysyła Kennetha i Reginę na polowanie; Salomé zabawia licytantów Verdiego.

6. Odcinek 6

4.05.2023

7. Odcinek 7

11.05.2023

8. Odcinek 8

11.05.2023

Obsada

Christopher Jacot

Seamus
Robin Turner
Antoine

Paula Brancati

Violet Dimashke
Christy
Dawn Duguin

Jefferson Brown

Gene
Merle

Dean McDermott

Alan Haight
Chief Iain Vaughn

Patrick Garrow

Tom Winston
Reycraft

Jeananne Goossen

Dr. Trinh

Sydney Ozerov-Meyer

Liv

Patrice Goodman

Birgit

Sabrina Grdevich

Florence

David Cronenberg

Spencer

Rachael Crawford

Grace

Alex Ozerov

Theo

Lovell Adams-Gray

Peter Burrow

Madison Cheeatow

Keira

Baraka Rahmani

Saadia Jalalzai

Katie McGrath

Sarah Bennett

Steve Byers

Cam Henry

Brandon Jay McLaren

Dylan Bennett

Jessica Sipos

June Henry

Mayko Nguyen

Alison Sutherland

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Slasher?
Serial Slasher możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Slasher jest dostępny na Netflix?
Tak, Slasher jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Slasher?
Mieszkająca w Waterbury Sarah Bennett (Katie McGrath) wiedzie szczęśliwe życie u boku swoich bliskich. Wszystko się jednak komplikuje, kiedy jej rodzina zostaje zamordowana przez psychopatę. Zabójcę szybko udaje się schwytać i trafia do więzienia. Tymczasem nastolatka decyduje się opuścić swoje miasteczko, aby otrząsnąć się po tragedii. Mija trzynaście lat i Sarah wraz z swoim partnerem, Dylanem (Brandon Jay McLaren) powraca w rodzinne strony. Niedługo potem w miasteczku dochodzi do serii makabrycznych morderstw.
Ile odcinków ma serial Slasher?
Serial Slasher ma łącznie 40 odcinów oraz 5 sezonów.
Kto jest w obsadzie serialu Slasher?
W obsadzie serialu Slasher znajdują się między innymi:
Christopher Jacot jako Seamus (8 odcinków), Paula Brancati jako Violet Dimashke (8 odcinków), Jefferson Brown jako Gene (8 odcinków), Dean McDermott jako Alan Haight (8 odcinków), Patrick Garrow jako Tom Winston (8 odcinków), Jeananne Goossen jako Dr. Trinh (8 odcinków), Sydney Ozerov-Meyer jako Liv (8 odcinków), Patrice Goodman jako Birgit (8 odcinków), Sabrina Grdevich jako Florence (8 odcinków), David Cronenberg jako Spencer (8 odcinków), Rachael Crawford jako Grace (8 odcinków), Alex Ozerov jako Theo (8 odcinków)

Seriale podobne do: Slasher

Odkrywaj podobne seriale

Krwawe seriale

Kinga Kozłowska23 seriale

Najlepsze horrory na Netflix

Monika Zastawna22 seriale

Seriale idealne na Halloween

Wiola Mickiewicz24 seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z