Zobacz zwiastun

Egzorcysta

7,3

The Exorcist

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 10

1. Janus

29.09.2017
Sześć miesięcy po opuszczeniu Chicago, podróże ojca Tomasa i Marcusa Keane'a prowadzą ich do niespokojnej młodej kobiety z wiejskiej Montany. Na odosobnionej prywatnej wyspie u wybrzeży Seattle Andy Kim prowadzi dom grupowy dla zagrożonych dzieci zastępczych, których życie zostaje zakłócone, gdy państwo wysyła pracownika socjalnego.

2. Safe as Houses

6.10.2017
Tomas i Marcus próbują dokończyć egzorcyzm Cindy i uciec przed gniewem jej rodziny. Rose przeprowadza inspekcję domu Andy'ego Kima.

3. Unclean

13.10.2017
Marcus i Tomas jadą do Seattle, gdzie znajdują młodą dziewczynę, która jest celem sił czystego zła. W międzyczasie ojciec Bennett tropi zbuntowanego agenta kościoła o imieniu Mouse, który prowadzi jednoosobową krucjatę przeciwko demonicznemu spiskowi.

4. One for Sorrow

20.10.2017
Rodzina zastępcza Andy'ego otrzymuje zaskakujący nowy dodatek, gdy Andy stawia czoła dziwnym incydentom mającym miejsce na wyspie. Tymczasem niełatwe partnerstwo Bennetta z tajemniczą Myszą przybiera mroczny obrót.

5. There but for the Grace of God, Go I

3.11.2017
Podczas gdy Tomas i Marcus kontynuują śledztwo w sprawie dziwnych incydentów w domu zastępczym, demon w końcu ujawnia swoją obecność. W międzyczasie Andy i Rose zabierają dzieci na nocną wyprawę na kemping, co stawia je na kursie kolizyjnym z nadprzyrodzoną obecnością na wyspie.

6. Darling Nikki

10.11.2017
Wizyta w rodzinie zastępczej niesie ze sobą śmiertelne konsekwencje, ponieważ Marcus i ojciec Tomas próbują wyciągnąć demona z ukrycia. Rose staje się celem gniewu demona. I nikt nie podejrzewa, że w lesie może czaić się nowe niebezpieczeństwo, czekające na swój moment, by zaatakować. W międzyczasie ojciec Bennett i Mouse przenoszą walkę bezpośrednio do konspiracji, próbując wytropić starego przeciwnika.

7. Help Me

17.11.2017
Gdy rozpoczynają się egzorcyzmy, los rodziny zastępczej wisi na włosku. To przeciwnik niepodobny do niczego, z czym Marcus i Tomas kiedykolwiek mieli do czynienia, a aby ocalić tę rodzinę, obaj muszą wyruszyć w paszczę szaleństwa.

8. A Heaven of Hell

1.12.2017
Kiedy ojciec Bennett i Mouse udają się na zachód, by spotkać się z Marcusem i Tomasem, na jaw wychodzą nowe szczegóły dotyczące tragicznej przeszłości Mouse. Gdy czas do zakończenia egzorcyzmów ucieka, jedno z wychowanków staje przed trudnym wyborem. Ale demon ma inne plany.

9. Ritual & Repetition

8.12.2017
Gdy egzorcyzmy osiągają krytyczny punkt, Tomas angażuje demona w desperacką walkę o ocalenie duszy Andy'ego. W międzyczasie Marcus i Rose próbują wydostać przybrane dzieci z wyspy, ale demon ma inne plany. Gdy na wyspę spada burza stulecia, zbawienie może nadejść z nieoczekiwanego źródła.

10. Unworthy

15.12.2017
Wszystko prowadziło do tej chwili. Gdy jeden ksiądz walczy o życie w szpitalu, inny jest zmuszony stawić czoła duchom swojej przeszłości. Gdy czas ucieka, by uratować życie Andy'ego, jeden z egzorcystów musi dokonać ostatecznego poświęcenia.

Obsada

Alfonso Herrera

Father Tomas Ortega

Ben Daniels

Father Marcus Brennan

Kurt Egyiawan

Father Bennett

Hannah Kasulka

Casey Rance

Geena Davis

Angela Rance

John Cho

Andrew Kim

Brianne Howey

Katherine Rance

Li Jun Li

Rose Cooper

Brianna Hildebrand

Verity

Alan Ruck

Henry Rance

Sharon Gless

Chris MacNeil

Beatrice Kitsos

Harper

Hunter Dillon

Caleb

Zuleikha Robinson

Mouse

Alicia Witt

Nicole

Keira Naughton

Cherry Rego

Griffin Kane

Young Marcus

Philip Craig

Cardinal Caro

Kelcey Mawema

Ana

Sandra Delgado

Isabelle

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Egzorcysta?
Serial Egzorcysta możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial Egzorcysta jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Egzorcysta nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Egzorcysta?
Serial oparty na powieści Williama Blatty'ego z 1971 roku. Twórcy The Exorcist przedstawiają zupełnie inną historię z nowymi postaciami, jednak fabuła wciąż skupia się na walce ze złem. Bohaterowie zajmują się jednym z przypadków opętania i obecności demonicznej mocy, której muszą stawić czoła.
Ile odcinków ma serial Egzorcysta?
Serial Egzorcysta ma łącznie 20 odcinów oraz 2 sezony.
Czy serial Egzorcysta został anulowany?
Tak, produkcja serialu Egzorcysta została anulowana. 2. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Egzorcysta?
W obsadzie serialu Egzorcysta znajdują się między innymi:
Alfonso Herrera jako Father Tomas Ortega (20 odcinków), Ben Daniels jako Father Marcus Brennan (20 odcinków), Kurt Egyiawan jako Father Bennett (20 odcinków), Hannah Kasulka jako Casey Rance (20 odcinków), Geena Davis jako Angela Rance (10 odcinków), John Cho jako Andrew Kim (10 odcinków), Brianne Howey jako Katherine Rance (10 odcinków), Li Jun Li jako Rose Cooper (10 odcinków), Brianna Hildebrand jako Verity (10 odcinków), Alan Ruck jako Henry Rance (10 odcinków), Sharon Gless jako Chris MacNeil (10 odcinków), Beatrice Kitsos jako Harper (10 odcinków)
O czym jest 2. sezon serialu Egzorcysta?
W życiu ojca Tomasa Ortegi oraz Marcusa Keane'a, który właśnie zrzucił sutannę, otwiera się nowy rozdział. Obaj wyjeżdżają z Chicago, by wspólnie walczyć z napotkanym po drodze złem. W Watykanie ojciec Bennett stara się wyplenić z szeregów Kościoła tych, którzy obrócili się przeciwko Bogu.

Seriale podobne do: Egzorcysta

Anna

Dramat
Korea Południowa
2022

Odkrywaj podobne seriale

Seriale idealne na Halloween

Wiola Mickiewicz24 seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z