Zobacz zwiastun

Mroczne materie

8,0

His Dark Materials

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Zaczarowany śpiący

18.12.2022
Uwięziona przez panią Coulter, śniąca Lyra trafia do tajemniczego miejsca z kimś znajomym – Rogerem. Will kontynuuje swoją misję odnalezienia Lyry, spotykając po drodze nieoczekiwanych sojuszników.

2. Przerwa

24.12.2022
Gdy Magisterium zbliża się do pani Coulter, Will próbuje pomóc Lyrze w bezpiecznym miejscu. Bazą Asriela wstrząsają niespodziewani goście.

3. Rzemiosło intencji

1.01.2023
Lyra i Will proszą o pomoc w naprawie noża Willa. Pani Coulter powoduje chaos w republice Asriela.

4. Lyra i jej śmierć

8.01.2023
Lyra i Will udają się do niebezpiecznego miejsca, z którego nikt jeszcze nie wrócił. Pani Coulter próbuje pokrzyżować śmiercionośny plan Magisterium.

5. Bez wyjścia

15.01.2023
Will i Lyra udają się do Krainy Umarłych w poszukiwaniu Rogera. Pani Coulter ryzykuje wszystko, by ocalić Lyrę.

6. Otchłań

22.01.2023
Lyra i Will próbują uciec z Krainy Umarłych. Asriel i pani Coulter dokonują wstrząsającego odkrycia.

7. Chmurna Góra

29.01.2023
Podczas wojennej zawieruchy, Will i Lyra szukają swoich demonów na polu bitwy. Pani Coulter i Asriel rzucają wyzwanie największemu wrogowi.

8. Ogród Botaniczny

5.02.2023
Lyra i Will ponownie spotykają się z Mary, aby usłyszeć historię, która zmienia wszystko. Pozostaje jeszcze jedna, ostatnia ofiara, jaką muszą złożyć.

Obsada

Dafne Keen

Lyra Silvertongue
Lyra Belacqua

Amir Wilson

Will Parry

Ruth Wilson

Marisa Coulter

Will Keen

Father MacPhail
Father President MacPhail
Father MacPhail / Cardinal MacPhail

Kit Connor

Pantalaimon (voice)

Lin-Manuel Miranda

Lee Scoresby

Lewin Lloyd

Roger Parslow

Simone Kirby

Mary Malone

Ariyon Bakare

Lord Carlo Boreal

Ruta Gedmintas

Serafina Pekkala

James McAvoy

Lord Asriel Belacqua

Jade Anouka

Ruta Skadi

Andrew Scott

John Parry
Colonel John Parry
Jopari

Joe Tandberg

Iorek Byrnison (voice)

Frank Bourke

Fra Pavel

Cristela Alonzo

Hester (voice)

Adewale Akinnuoye-Agbaje

Commander Ogunwe

Jamie Ward

Father Gomez

Kobna Holdbrook-Smith

Balthamos

Chipo Chung

Xaphania

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Mroczne materie?
Serial Mroczne materie możesz legalnie obejrzeć na HBO Max, Player, Polsat Box Go.
Ile kosztuje HBO Max? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 29,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 234,99 zł, co daje niemałą oszczędność. Warto wybrać tę opcję jeśli jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z platformy przez 12 miesięcy bez przerwy. Korzystając z HBO Max możliwe jest utworzenie maksymalnie pięciu spersonalizowanych profili, osobno dla dzieci i dorosłych. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, jednak jednoczesne oglądanie treści możliwe jest na trzech urządzeniach. HBO Max nie oferuje okresu próbnego.
Ile kosztuje Player? Podstawowy pakiet z reklamami kosztuje 8 zł miesięcznie. Mamy wtedy dostęp do wybranych seriali i programów przed premierą w telewizji. Za 18 zł kupimy pakiet bez reklam. Do poprzedniej oferty dochodzi możliwość pobierania wybranych tytułów i oglądania offline na urządzeniach mobilnych oraz wybrane programy w jakości 4K/UHD. Za 38 zł kupimy Player z reklamami oraz HBO. Tutaj dodatkowo zyskujemy dostęp do HBO MAX oraz kanałów HBO na żywo. Fanom sportu spodoba się oferta Eurosport Extra + Player z reklamami za 15 zł. Tutaj dodatkowo dostępne są mecze tenisowe US Open, Tour de France, Vuelty, wyścigi Speedway Grand Prix oraz letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Za 30 zł możemy uzyskać dostęp do Playera bez reklam oraz do kanałów telewizyjnych jak TVN, TVN24, CNN, TVN 7, Discovery i wielu innych. Gdyby ktoś chciał jednocześnie korzystać z Playera bez reklam i Canal+ będzie go to kosztować 45 zł.
Ile kosztuje Polsat Box Go? Cena różni się w zależności od wybranego pakietu. Polsat Box Go kosztuje 15 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Go Premium kosztuje 30zł na 30 dni. Oferuje zagraniczne oraz polskie seriale, w tym przedpremierowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4. Oprócz tego użytkownicy zyskują dostęp do 100 kanałów telewizyjnych. Z Polsat Box Go można korzystać wyłącznie na terenie Polski. W ramach tego pakietu można dokupić dostęp do platformy Disney+, cena ulega wtedy zmianie - 50zł. Wystarczy wybrać opcję z dostępem do Disney+, aktywować i zarejestrować się w serwisie Disney+. Pakiet Polsat Box Sport umożliwia oglądanie 20 kanałów sportowych, m. in. Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3, CANAL+ SPORT4, Eurosport i wiele innych. Oprócz tego daje dostęp do wydarzeń sportowych i transmisji w jakości FULL HD. Koszt to 40 zł na 30 dni. Ostatni pakiet do wyboru to Polsat Box Go Ukraina. Zawiera on popularne kanały telewizyjne, takie jak: Ukraina 1 (seriale), Ukraina 2 (lifestyle), X-Sport (sport), Star Cinema (filmy i seriale), Star Family (rodzinny), Film UA Drama (filmy i seriale), NLO2 (edukacja i rozrywka), Dacha (dom i ogród). Oprócz tego użytkownicy mają dostęp do wybranych seriali zagranicznych skierowanych do młodszych widzów, w języku ukraińskim. Do końca sierpnia 2022 roku jest to pakiet bezpłatny.
Czy serial Mroczne materie jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Mroczne materie nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Mroczne materie?
Lyra jest z pozoru zwyczajną dziewczyną. Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel, decyduje się ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. Lyra podejmuje też próbę zrozumienia tajemniczego zjawiska zwanego Pyłem. Podczas podróży przez przeróżne światy, bohaterka spotyka zdeterminowanego i odważnego chłopca o imieniu Will. Razem spotykają na swojej drodze niezwykłe istoty i poznają niebezpieczne sekrety, a los żywych – jak i umarłych – zdaje się być w ich rękach.
Ile odcinków ma serial Mroczne materie?
Serial Mroczne materie ma łącznie 23 odcinki oraz 3 sezony.
Czy serial Mroczne materie jest zakończony?
Tak, produkcja serialu Mroczne materie jest już zakończona. 3. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu Mroczne materie?
W obsadzie serialu Mroczne materie znajdują się między innymi:
Dafne Keen jako Lyra Silvertongue (15 odcinków), Amir Wilson jako Will Parry (23 odcinki), Ruth Wilson jako Marisa Coulter (23 odcinki), Will Keen jako Father MacPhail (8 odcinków), Kit Connor jako Pantalaimon (voice) (22 odcinki), Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby (17 odcinków), Lewin Lloyd jako Roger Parslow (17 odcinków), Simone Kirby jako Mary Malone (15 odcinków), Ariyon Bakare jako Lord Carlo Boreal (15 odcinków), Ruta Gedmintas jako Serafina Pekkala (13 odcinków), James McAvoy jako Lord Asriel Belacqua (12 odcinków), Jade Anouka jako Ruta Skadi (10 odcinków)

Seriale podobne do: Mroczne materie

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z