Zobacz zwiastun

Euforia

8,4

Euphoria

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Trying to Get to Heaven Before They Close the Door

9.01.2022
Ścieżki Rue i Jules krzyżują się po raz pierwszy od Bożego Narodzenia, gdy East Highland rozbrzmiewa w nowym roku.

2. Out of Touch

16.01.2022
Na początku semestru Jules kwestionuje nową przyjaźń Rue i Elliota. Cal szuka odpowiedzi, a Nate podejmuje trudną decyzję. Granice między fantazją a rzeczywistością zaczynają się zacierać, gdy Kat zastanawia się nad swoim związkiem, a Maddy zastanawia się nad decyzją o jej zakończeniu.

3. Ruminations: Big and Little Bullys

23.01.2022
Rue realizuje nowe przedsięwzięcie biznesowe, Cassie popada w rutynę, a Cal znajduje cel.

4. You Who Cannot See, Think of Those Who Can

30.01.2022
Jules i Elliot zbliżają się do siebie. Maddy świętuje swoje urodziny w gronie przyjaciółek. Cassie odchodzi od zmysłów, gdy widzi Maddy i Nate razem. Cal upija się i wraca pamięcią do dawnych czasów.

5. Stand Still Like the Hummingbird

6.02.2022
Nadchodzi czas konfrontacji, gdy matka Rue znajduje walizkę. Dziewczyna wpada w niekontrolowany szał. Niszczy wszystko, co ją otacza i rani najbliższych nie zważając na ich uczucia i konsekwencje swoich słów.

6. A Thousand Little Trees of Blood

13.02.2022
Rue przechodzi męki próbując dojść do siebie. Może jednak liczyć na wsparcie swojej matki i Aliego. Lexi rozmawia z Fezco o swoich wątpliwościach dotyczącycj jej sztuki.

7. The Theater and Its Double

20.02.2022
Nadchodzi długo wyczekiwany dzień. Praca Lexi w końcu ujrzy światło dzienne. Cała szkoła zbiera się, aby obejrzeć sztukę. Niestety nie wszyscy będą zachwyceni, gdy rozpoznają na scenie samych siebie.

8. All My Life, My Heart Has Yearned for a Thing I Cannot Name

27.02.2022
W miarę trwania spektaklu fragmenty wspomnień zderzają się z teraźniejszością i przyszłością.

Obsada

Zendaya

Rue Bennett

Hunter Schafer

Jules Vaughn

Jacob Elordi

Nate Jacobs

Sydney Sweeney

Cassie Howard

Alexa Demie

Maddy Perez

Angus Cloud

Fezco

Barbie Ferreira

Kat Hernandez

Maude Apatow

Lexi Howard

Storm Reid

Gia Bennett

Nika King

Leslie Bennett

Eric Dane

Cal Jacobs

Colman Domingo

Ali

Javon Walton

Ashtray

Austin Abrams

Ethan Lewis

Alanna Ubach

Suze Howard

Algee Smith

Christopher McKay

John Ales

David Vaughn

Paula Marshall

Marsha Jacobs

Sophia Rose Wilson

BB

Dominic Fike

Elliot

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Euforia?
Serial Euforia możesz legalnie obejrzeć na HBO Max, Player, Polsat Box Go.
Ile kosztuje HBO Max? Miesięczny koszt użytkowania platformy to 29,99 zł. Można wykupić abonament na cały rok za 234,99 zł, co daje niemałą oszczędność. Warto wybrać tę opcję jeśli jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z platformy przez 12 miesięcy bez przerwy. Korzystając z HBO Max możliwe jest utworzenie maksymalnie pięciu spersonalizowanych profili, osobno dla dzieci i dorosłych. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, jednak jednoczesne oglądanie treści możliwe jest na trzech urządzeniach. HBO Max nie oferuje okresu próbnego.
Ile kosztuje Player? Podstawowy pakiet z reklamami kosztuje 8 zł miesięcznie. Mamy wtedy dostęp do wybranych seriali i programów przed premierą w telewizji. Za 18 zł kupimy pakiet bez reklam. Do poprzedniej oferty dochodzi możliwość pobierania wybranych tytułów i oglądania offline na urządzeniach mobilnych oraz wybrane programy w jakości 4K/UHD. Za 38 zł kupimy Player z reklamami oraz HBO. Tutaj dodatkowo zyskujemy dostęp do HBO MAX oraz kanałów HBO na żywo. Fanom sportu spodoba się oferta Eurosport Extra + Player z reklamami za 15 zł. Tutaj dodatkowo dostępne są mecze tenisowe US Open, Tour de France, Vuelty, wyścigi Speedway Grand Prix oraz letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Za 30 zł możemy uzyskać dostęp do Playera bez reklam oraz do kanałów telewizyjnych jak TVN, TVN24, CNN, TVN 7, Discovery i wielu innych. Gdyby ktoś chciał jednocześnie korzystać z Playera bez reklam i Canal+ będzie go to kosztować 45 zł.
Ile kosztuje Polsat Box Go? Cena różni się w zależności od wybranego pakietu. Polsat Box Go kosztuje 15 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Go Premium kosztuje 30zł na 30 dni. Oferuje zagraniczne oraz polskie seriale, w tym przedpremierowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4. Oprócz tego użytkownicy zyskują dostęp do 100 kanałów telewizyjnych. Z Polsat Box Go można korzystać wyłącznie na terenie Polski. W ramach tego pakietu można dokupić dostęp do platformy Disney+, cena ulega wtedy zmianie - 50zł. Wystarczy wybrać opcję z dostępem do Disney+, aktywować i zarejestrować się w serwisie Disney+. Pakiet Polsat Box Sport umożliwia oglądanie 20 kanałów sportowych, m. in. Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3, CANAL+ SPORT4, Eurosport i wiele innych. Oprócz tego daje dostęp do wydarzeń sportowych i transmisji w jakości FULL HD. Koszt to 40 zł na 30 dni. Ostatni pakiet do wyboru to Polsat Box Go Ukraina. Zawiera on popularne kanały telewizyjne, takie jak: Ukraina 1 (seriale), Ukraina 2 (lifestyle), X-Sport (sport), Star Cinema (filmy i seriale), Star Family (rodzinny), Film UA Drama (filmy i seriale), NLO2 (edukacja i rozrywka), Dacha (dom i ogród). Oprócz tego użytkownicy mają dostęp do wybranych seriali zagranicznych skierowanych do młodszych widzów, w języku ukraińskim. Do końca sierpnia 2022 roku jest to pakiet bezpłatny.
Czy serial Euforia jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Euforia nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Euforia?
Opowieść o współczesnych młodych Amerykanach, którzy nie potrafią odnaleźć się w chaosie życia codziennego. Zagubieni we współczesnym świecie nastolatkowie, których kolorowy świat na każdym kroku kusi niebezpiecznymi używkami, a od nich już mały krok do wyniszczającego uzależnienia. Serial „Euforia” przedstawia losy kilku zwykłych licealistów, którzy muszą zmagać się życiem w rzeczywistości, gdzie liczy się tylko wygląd, kobiety traktowane są przedmiotowo, a media społecznościowe nadają ton temu, co w danej chwili jest ważne. Główną bohaterką serialu jest siedemnastoletnia Rue. Uzależniona od narkotyków – zagubiona dziewczyna – szuka swojej drogi życiowej oraz tożsamości płciowej. Rue będzie również narratorką całej serii opowiadającej o młodych ludziach, których rodzice mogliby równie dobrze nie istnieć.
Ile odcinków ma serial Euforia?
Serial Euforia ma łącznie 16 odcinów oraz 2 sezony.
Kto jest w obsadzie serialu Euforia?
W obsadzie serialu Euforia znajdują się między innymi:
Zendaya jako Rue Bennett (18 odcinków), Hunter Schafer jako Jules Vaughn (18 odcinków), Jacob Elordi jako Nate Jacobs (17 odcinków), Sydney Sweeney jako Cassie Howard (16 odcinków), Alexa Demie jako Maddy Perez (16 odcinków), Angus Cloud jako Fezco (16 odcinków), Barbie Ferreira jako Kat Hernandez (16 odcinków), Maude Apatow jako Lexi Howard (16 odcinków), Storm Reid jako Gia Bennett (16 odcinków), Nika King jako Leslie Bennett (16 odcinków), Eric Dane jako Cal Jacobs (16 odcinków), Colman Domingo jako Ali (16 odcinków)
O czym jest 2. sezon serialu Euforia?
W drugim sezonie 17-letnia Rue musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie.

Seriale podobne do: Euforia

Odkrywaj podobne seriale

Serial o nastolatkach z problemami

Kinga Kozłowska38 seriali

Seriale nagrodzone w 2022 roku

Kinga Kozłowska26 seriali

Najlepsze seriale o seksie

Olga Trędota7 seriali

Najlepsze seriale HBO 2019

Olga Trędota10 seriali

11 seriali, które Cię poruszą

Kinga Kozłowska11 seriali

Najlepsze seriale 2019

Olga Trędota10 seriali

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z