Zobacz zwiastun

Upload

8,0

Upload

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 7

1. Witamy ponownie, panie Brown

10.03.2022
Mieszkając z Ingrid, Nathan wciąż szuka Nory, która zeszła do technologicznego podziemia.

2. Przyjęcie

10.03.2022
Na kolacji dla snobów Nathan spotyka duchy z przeszłości. Nora odświeża znajomość programowania, stając się pełnoprawną aktywistką.

3. Robin Hood

10.03.2022
Sfrustrowani nierównością panującą w Lakeview, Nathan i Luke dzielą się bogactwami, przy nieświadomym udziale Ingrid. Nora podejmuje się tajnej misji.

4. Dzień odwiedzin

10.03.2022
Lojalność Nory zostaje wystawiona na próbę, kiedy dziewczyna zostaje wezwana do rewolucyjnych działań. Wizyta bliskich sprawia, że Nathan zastanawia się, czego chce od życia po życiu. Luke wynajduje nowy sport.

5. Szukacz

10.03.2022
Nathan i Nora próbują zapobiec wprowadzeniu potencjalnie niebezpiecznej nowinki technologicznej. Luke nie chce zasnąć, dowiedziawszy się, że Horizen zarabia na jego snach. Aleesha wspina się po korporacyjnej drabinie. Ingrid kusi inna nowinka technologiczna: cyfrowe dziecko.

6. Wycieczka

10.03.2022
Nora i Aleesha podążają śladem pewnej tajemnicy ulicami Nowego Jorku. Nathan i Luke towarzyszą im na ekranach. Ingrid odwiedzają niespodziewani goście.

7. Download

10.03.2022
Nora zwraca się o pomoc do niechętnych sojuszników i pędzi szybkim pociągiem do LA. Tymczasem życie prywatne Nathana staje na głowie. Wspólny seans

Obsada

Robbie Amell

Nathan Brown

Andy Allo

Nora Antony

Allegra Edwards

Ingrid Bannerman

Zainab Johnson

Aleesha

Kevin Bigley

Luke

Andrea Rosen

Lucy

Owen Daniels

A.I. Guy

Josh Banday

Ivan Spelich

William B. Davis

David Choak

Yvetta Fisher

Batia

Jordan Johnson-Hinds

Jamie

Jessica Tuck

Viv

Mackenzie Cardwell

Tinsley

Andy Thompson

Professor
Lionel Winters

Chris Williams

Dave Antony

Paulo Costanzo

Matteo

Matt Ward

Byron

Chloe Coleman

Nevaeh

Rhys Slack

Dylan

Barclay Hope

Oliver Kannerman

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Upload?
Serial Upload możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial Upload jest dostępny na Netflix?
Nie, serial Upload nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial Upload?
Rok 2033. Umierających można "zuploadować" do wirtualnych hoteli prowadzonych przez sześć firm technologicznych. Nora mieszka w Brooklynie i pracuje w dziale obsługi klienta luksusowych cyfrowych zaświatów "Lakeview". Gdy imprezowicz i programista z LA, Nathan, ginie w wypadku autonomicznego samochodu, jego dziewczyna uploaduje go własnie tam.
Ile odcinków ma serial Upload?
Serial Upload ma łącznie 17 odcinów oraz 2 sezony.
Kto jest w obsadzie serialu Upload?
W obsadzie serialu Upload znajdują się między innymi:
Robbie Amell jako Nathan Brown (17 odcinków), Andy Allo jako Nora Antony (17 odcinków), Allegra Edwards jako Ingrid Bannerman (17 odcinków), Zainab Johnson jako Aleesha (17 odcinków), Kevin Bigley jako Luke (17 odcinków), Andrea Rosen jako Lucy (17 odcinków), Owen Daniels jako A.I. Guy (17 odcinków), Josh Banday jako Ivan Spelich (15 odcinków), William B. Davis jako David Choak (10 odcinków), Yvetta Fisher jako Batia (9 odcinków), Jordan Johnson-Hinds jako Jamie (8 odcinków), Jessica Tuck jako Viv (8 odcinków)

Seriale podobne do: Upload

Zobacz więcej podobnych

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z