Zobacz zwiastun

Łasuch

7,9

Sweet Tooth

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Odcinek 1

27.04.2023
Zamknięty w budach zoo, Gus spotyka swoich hybrydowych więźniów, szukając wyjścia. Generał Abbot naciska na doktora Singha, aby wyprodukował lekarstwo.

2. Odcinek 2

27.04.2023
Niespokojny sojusz tworzy się w związku z planami uwolnienia Gusa i innych dzieci z niewoli. Zdesperowany dr Singh przeprowadza ryzykowny eksperyment.

3. Odcinek 3

27.04.2023
Wyprawa Gusa z dr Singhem prowadzi do kilku szokujących odkryć. Wielki Człowiek i Aimee szukają schronienia i posiłków. Becky nawiązuje kontakt z nową przyjaciółką.

4. Odcinek 4

27.04.2023
Gdy Big Man rozlicza się z grzechami przeszłości, Gus staje się celem gniewu i podejrzeń, obawy Rani mnożą się, a Becky rozpoczyna podstawowe szkolenie.

5. Odcinek 5

27.04.2023
Generał Abbot robi przykład z Gusa. Dr Singh ma obsesję na punkcie swoich badań przed ważną prezentacją. Ścieżki Becky krzyżują się z wrogiem.

6. Odcinek 6

27.04.2023
Zoo zamienia się w strefę bitwy, gdy misja ratunkowa rozpoczyna lot, a rodziny spotykają się - i rozpadają - podczas chaosu.

7. Odcinek 7

27.04.2023
Po pełnej wrażeń, pełnej przeszkód podróży w celu znalezienia bezpiecznej przystani, Gus dowiaduje się więcej o swoim pochodzeniu i o tym, jak daleko Birdie była gotowa się posunąć, aby go chronić.

8. Odcinek 8

27.04.2023
Ostrzeżony o planach generała Abbota, Gus i jego przyjaciele przygotowują się do zajęcia stanowiska i obrony hybrydowych dzieci, bez względu na wszystko.

Obsada

Nonso Anozie

Tommy Jepperd

Christian Convery

Gus

Adeel Akhtar

Dr. Aditya Singh

Stefania LaVie Owen

Rebecca 'Becky' Walker / Bear

Dania Ramirez

Aimee Eden

Aliza Vellani

Rani Singh

James Brolin

Narrator (voice)

Naledi Murray

Wendy

Neil Sandilands

General Douglas Abbot

Marlon Williams

Johnny Abbot

Yonas Kibreab

Finn Fox

Christopher Sean Cooper Jr.

Teddy Turtle

Elin Minchin

JoJo

Ruby Dawn Hall

Haley

Amie Donald

Maya

Apii Pukeiti

Otto

Harvey Gui

Max

Ravi Narayan

Earl

Aeon Lin Scott

Anna

Cyan Lin Scott

Hanna

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial Łasuch?
Serial Łasuch możesz legalnie obejrzeć na Netflix.
Ile kosztuje Netflix? Najtańszy abonament Netflixa to koszt 29 zł miesięcznie (Pakiet Podstawowy). Obejrzysz w nim seriale i filmy w jakości SD (480p) na 1 ekranie równocześnie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i pozwala na oglądanie wideo w jakości FHD (1080p) na 2 ekranach równocześnie. Najlepszy Pakiet Premium Netflixa to rozrywka w jakości HDR/4K (2160p) na 4 ekranach równocześnie. Jego koszt to 60 zł na miesiąc. Netflix nie oferuje już okresu próbnego.
Czy serial Łasuch jest dostępny na Netflix?
Tak, Łasuch jest legalnie do obejrzenia na Netflix.
O czym jest serial Łasuch?
Gus, pół-jeleń, pół-chłopiec, odkrywa że świat został zniszczony przez kataklizm. Wyrusza w podróż w poszukiwaniu rodziny złożonej z hybryd takich jak on.
Ile odcinków ma serial Łasuch?
Serial Łasuch ma łącznie 16 odcinów oraz 3 sezony.
Kto jest w obsadzie serialu Łasuch?
W obsadzie serialu Łasuch znajdują się między innymi:
Nonso Anozie jako Tommy Jepperd (16 odcinków), Christian Convery jako Gus (16 odcinków), Adeel Akhtar jako Dr. Aditya Singh (16 odcinków), Stefania LaVie Owen jako Rebecca 'Becky' Walker / Bear (16 odcinków), Dania Ramirez jako Aimee Eden (16 odcinków), Aliza Vellani jako Rani Singh (16 odcinków), James Brolin jako Narrator (voice) (16 odcinków), Naledi Murray jako Wendy (12 odcinków), Neil Sandilands jako General Douglas Abbot (11 odcinków), Marlon Williams jako Johnny Abbot (10 odcinków), Yonas Kibreab jako Finn Fox (8 odcinków), Christopher Sean Cooper Jr. jako Teddy Turtle (8 odcinków)

Seriale podobne do: Łasuch

Odkrywaj podobne seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z