Zobacz zwiastun

The Wilds

7,9

The Wilds

Zobacz teraz
Zobacz teraz

Odcinki: 8

1. Dzień 30 / 1

5.05.2022
Pozostawione własnemu losowi, dziewczęta opłakują swoją towarzyszkę. Tymczasem odkrywamy, że nie tylko one biorą udział w eksperymencie. Na innej wyspie ulokowano męską grupę kontrolną.

2. Dzień 34 / 12

5.05.2022
Gdy dziewczęta próbują przyzwyczaić się do nowego obozowiska, chłopcy zmagają się z brakiem pożywienia. Dzięki nowej przyjaźni, Raf zdobywa pewność siebie, jednak migawki z przeszłości ujawniają ciemne strony jego zależnej osobowości. Uratowana Leah zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

3. Dzień 36 / 14

5.05.2022
Dziewczęta ocierają się o śmierć. Chłopcy muszą bronić się przed krwiożerczym drapieżnikiem. Poznając przeszłość Scotty'ego i Bo dowiadujemy się, jak trudne mieli życie i dlaczego tak ciężko im zaufać pozostałym rozbitkom.

4. Dzień 42 / 15

5.05.2022
Chłopcy kontynuują walkę z niebezpiecznym drapieżnikiem. Tym razem planują skoordynowany atak. Urodziny na wyspie dziewcząt wprawiają wszystkie z wyjątkiem Rachel w imprezowy nastrój.

5. Dzień 45 / 16

5.05.2022
Rachel chce pożegnać się z siostrą, podczas gdy Fatin dokonuje w dzienniku Nory niepokojącego odkrycia. Tymczasem wychodzi na jaw incydent, który wstrząśnie obozem chłopców, na zawsze zmieniając ich życie na wyspie.

6. Dzień 46 / 26

5.05.2022
Po wygnaniu z obozu rzekomego kryminalisty, chłopcy spierają się, ile okazać mu miłosierdzia. Wcześniejsze życiowe wybory Ivana mają wpływ na jego życie i tych, którzy są wokół niego. Na wyspie dziewcząt, umysł Lei zaczyna płatać jej figle, a przeszłość Marthy powraca do niej, wywołując katastrofę.

7. Dzień 50 / 33

5.05.2022
Dziewczęta przenoszą się do gorącego źródła, jednak niebezpieczna podróż dzieli grupę i Leah jeszcze bardziej pogrąża się w szaleństwie. Chłopcom udaje się zawrzeć rozejm, jednak ten kończy się z chwilą, gdy wychodzą na jaw trudne fakty o najbardziej kontrowersyjnym członku ich grupy.

8. Exodus

5.05.2022
Każda z dziewcząt na wyspie próbuje odnaleźć pokój i prawdę. Tymczasem chłopcy muszą podjąć decyzję o udaniu się w niebezpieczną podróż.

Obsada

Sarah Pidgeon

Leah Rilke

Sophia Ali

Fatin Jadmani

Shannon Berry

Dot Campbell

Jenna Clause

Martha Blackburn

Reign Edwards

Rachel Reid

Mia Healey

Shelby Goodkind

Erana James

Toni Shalifoe

Helena Howard

Nora Reid

David Sullivan

Daniel Faber

Troy Winbush

Dean Young

Rachel Griffiths

Gretchen Klein

Joe Witkowski

Thom

Zack Calderon

Raf García

Charles Alexander

Kirin O’Conner

Nicholas Coombe

Josh Herbert

Miles Gutiérrez-Riley

Ivan Taylor

Aidan Laprete

Henry Tanaka

Tanner Ray Rook

Bo Leonard

Reed Shannon

Scotty Simms

Alex Fitzalan

Seth Novak

Pytania i odpowiedzi

Gdzie obejrzeć online serial The Wilds?
Serial The Wilds możesz legalnie obejrzeć na Amazon Prime Video.
Ile kosztuje Amazon Prime Video? Miesięczny koszt użytkowania platformy: 10,99 zł. Na platformie nie ma limitu dotyczącego liczby podpiętych pod konto urządzeń, choć równocześnie nie może korzystać z usługi więcej niż dwie osoby. Jest możliwość założenia sobie własnych profili użytkownika. Obecnie najpopularniejsza jest subskrypcja Amazon Prime, która obejmuje nie tylko korzystanie z Prime Video, ale też darmową dostawę produktów ze sklepu Amazon.pl. Amazon Prime to koszt 49 zł rocznie. Można skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.
Czy serial The Wilds jest dostępny na Netflix?
Nie, serial The Wilds nie znajduje się w ofercie platformy Netflix w Polsce.
O czym jest serial The Wilds?
Grupa nastolatek z różnych środowisk musi walczyć o przetrwanie po katastrofie lotniczej, która uwięziła je na bezludnej wyspie. Rozbitkowie zarówno ścierają się, jak i łączą, gdy dowiadują się więcej o sobie nawzajem, tajemnicach, które skrywają, i traumach, które wszyscy przeżyli. Ale jest tylko jeden zwrot akcji... te dziewczyny nie znalazły się na tej wyspie przez przypadek.
Ile odcinków ma serial The Wilds?
Serial The Wilds ma łącznie 18 odcinów oraz 2 sezony.
Czy serial The Wilds został anulowany?
Tak, produkcja serialu The Wilds została anulowana. 2. sezon to ostatni jaki mogliśmy oglądać.
Kto jest w obsadzie serialu The Wilds?
W obsadzie serialu The Wilds znajdują się między innymi:
Sarah Pidgeon jako Leah Rilke (18 odcinków), Sophia Ali jako Fatin Jadmani (18 odcinków), Shannon Berry jako Dot Campbell (18 odcinków), Jenna Clause jako Martha Blackburn (18 odcinków), Reign Edwards jako Rachel Reid (18 odcinków), Mia Healey jako Shelby Goodkind (18 odcinków), Erana James jako Toni Shalifoe (18 odcinków), Helena Howard jako Nora Reid (18 odcinków), David Sullivan jako Daniel Faber (18 odcinków), Troy Winbush jako Dean Young (18 odcinków), Rachel Griffiths jako Gretchen Klein (18 odcinków), Joe Witkowski jako Thom (10 odcinków)

Odkrywaj podobne seriale

Seriale z grupą kobiet

Kinga Kozłowska32 seriale

Seriale z motywem walki o przetrwanie

Kinga Kozłowska21 seriali

Serial tygodnia

Monika Zastawna22 seriale

Dostępność na platformach: JustWatch

Dane o serialach z